Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 72 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבנתי שזה ה"נשק" שגרם להרס הבית פשוט לא הבנתי מזה ה"נשק" הזה שהרי יש כזה דבר D2 כלי מבית חברת קטרפילר המוכר יותר הוא הd9 וה d11

אם הרס של מבנה נקרא ע"ש כלי שלא נמצא במשחק אז זה קצת דבילי

caterpillar D2:

catd23.jpg

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך מוסיפים בכלל שרתים למועדפים? אני נכנס לכל השרתים מ history..

ואני לא מצליח למצוא שום שרת שקוראים לו "Vgames" בלבד. אולי אתם מתכוונים ל Vgames.co.il שרוב הפעמים ריק משחקנים/מעט מאוד שחקנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני- ;D

מייק- על התחמושת :lol:

יואל- אם לדייק.. זה לא שהמבנה צריך לספוג כמות מסוימת של נזק, זה עניין של להרוס מספיק קירות.. לא משנה כמה תירה על קירות פנימיים, הם לא יתפרקו.. וגם המבנה לא יתרסק. אבל אם כל פגיעה שלך תשבור קירות שסובבים את המבנה אז הוא יפול הרבה יותר מהר.

זה גם מעצבן (בנוסף ל-C4), אנשים מתקפמרים עם איזה טנק ממרחק ומפגיזים את המבנה שבתוכו ה-MCOM. הייתי אומר "נו שטויות, 2-3 פגיעות של RPG/LOW ומורידים את הטנק.." אבל במציאות זה לא ככה. בחלק הראשון של המפה מדובר במסיבת צלפים, אם הטנק יושב בראש הגבעה אז ה-stationary שליד A בקושי מגיע אליו. ה-stationary שבצד ימין שמשקיף על כל המפה כן יגיע אליו, אבל תוך שתי שניות מהכניסה אליו מורידים אותך צלפים. :\\\ ומה לעשות שלא כולם אוהבים להיות engineer. ותמיד יש מהנדסים בקבוצה- פשוט לא תמיד עושים את העבודה שלהם. כמה פגיעות צריך עם RPG? כ-2-3? זה יותר מידי גם לנוכח העובדה שלקבוצה השנייה יש מהנדסים והם לא מפגרים, הם יתקנו את הטנק או שהטנקיסטים בעצמם יראו מהיכן עפים טילים והם ישגרו כמה בחזרה. :\\\ LAME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם אני חדש באתר

אני יודע שאני עובר על החוקים אבל אם יש פה מישהו שרוצה לשחק בביטא ואין לו KEY, אני יכול להביא לו בתמורה להזמנה לטורנט ליץ'. מצטער מראש אבל זה לטובת הפורום, אם יש פה חברה שרוצים לשחק אבל לא יכולים ויש להם במקרה הזמנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייק, באמת לא הייתי סגור על זה, תודה.

לגבי הטנק אחד הפתרונות היותר טובים זה להשתמש במרגמה (ארטילריה) של הצלף.

מטח אחד, אם הטנק לא זז, משמיד אותו וגם את מי שמנסה לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.. שכחתי את הארטילריה של ה-recon :)

יש גם C4 אך בנקודה הספציפית הזו (שהתייחסתי אליה קודם) בה הטנק עומד ולא זז - זה לא רלוונטי: או שהוא יהיה עוד בגבול ה-respawn שלהם ומתים תוך 10 שניות אם נכנסים לשם, או שהוא יראה אותי ויחסל אותי קודם. סביר שהוא או שחקן כלשהו מהקבוצה שלו יחסלו אותי קודם. להשמיד טנק עם C4 זה רק אם באים לטנק מאחור / באים אליו כשהוא עסוק (בלירות על מישהו אחר) / מנצלים את השטח או את מוגבלות התנועה שלו - ממש לא לבוא אליו חזיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח נייק

אני כבר כמה ימים שבחלק הראשון של המפה בתור מגן מתחיל עם מהנדס עם אקסטרה תחמושת ומוקשים ואחרי שאני מניח אותם אני ישר רץ למות כדי לחזור עם RPG (:

הקטע עם ה C4 נכון אבל תדעו לכם שזה גם עם מוקשים

תכלס אני מתלונן על זה אבל היום עשיתי בזה שימוש ממש נחמד

בחלק השלישי של המפה

בדיוק סיימנו את החלק השני בתור תוקפים

לפני שכל המגינים מסיימים "לנקות" עוד מקדימה או למות ולעשות respawn בבסיס אני כבר רץ צמוד לימין בשיחים

עובר את המחסום של הכביש (זה שמפריד לחלק הרביעי) עולה לבניין שליד תחנות התדלוק מוריד שם צלף עם סכין

ממשיך בזריזות לעבר העמדה של הטילים המונחים מוריד שם את הבחור עם מכונת הירייה

ממשיך להוריד את הבחור של הטילים המונחים (הכל בסכין כדי לא לעשות יותר מידי רעש)

מסתנן ל A

מניח שלושה מוקשים, איך שמתחילים לירות עליי זורק פנימה רימון והכל העמדה נהרסת (:

באמת שזה היה אחד היפים (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: זה משהו חדש.. כמה מוקשים צריך בשביל להרוס תחנה? אני יודע שזה כ-6 יחידות C4, לא ניסיתי עוד מוקשים כנגד התחנה, לא חשבתי על זה ;)

ואני יודע שמוקשים ממש טובים נגד כלי .. מניסיון. פשוט דיברתי על סיטואציה בה הטנק מתקמפר ואז אין בכלל מה לדבר על מוקשים כי הוא לא זז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה מה שקורה, אני שם מוקשים ואז הם מתקמפרים אז אני מנסה למות בכוונה כדי לחזור עם RPG (:

לי לקח שלושה או ארבעה מוקשים + רימון כדי שהומקשים יתפוצצו 0נדמה לי שלושה) אבל גם הספקתי לעשות 50 דמג קודם עם הטיל המונחה ככה שאני לא יודע אם זה היה מספיק לבד

*אגב, עם קצת ניסיון ועם המון החטאות אפשר גם לנסות לפגוע בטנק עם הטילים המונחים שליד A בחלק הראשון של המפה אבל הארגזים והבניין מסתירים אז זה קשה.

אם הטנק הורס את הבניין אז זה כבר נהיה די קל ואפשר אפילו להוריד צלפים מהגבעה

גם אם צלף מהקבוצה שלך זורק את הכדור הזה שמגלה אויבים אז יותר קל להוריד את הטנק גם כשהבניין עומד, אבל עדיין לא פשוט

*שאלה, אני היחיד שממש לא אוהב את הRPG השני?

הוא טוב רק כשיש לך בקבוצה מישהו שמשתמש בחיצי סימון אבל אם אין אז הרבה יותר קל לי לכוון עם ה RPG הבסיסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מעצבן (בנוסף ל-C4), אנשים מתקפמרים עם איזה טנק ממרחק ומפגיזים את המבנה שבתוכו ה-MCOM. הייתי אומר "נו שטויות, 2-3 פגיעות של RPG/LOW ומורידים את הטנק.." אבל במציאות זה לא ככה. בחלק הראשון של המפה מדובר במסיבת צלפים, אם הטנק יושב בראש הגבעה אז ה-stationary שליד A בקושי מגיע אליו. ה-stationary שבצד ימין שמשקיף על כל המפה כן יגיע אליו, אבל תוך שתי שניות מהכניסה אליו מורידים אותך צלפים. :\\\ ומה לעשות שלא כולם אוהבים להיות engineer. ותמיד יש מהנדסים בקבוצה- פשוט לא תמיד עושים את העבודה שלהם. כמה פגיעות צריך עם RPG? כ-2-3? זה יותר מידי גם לנוכח העובדה שלקבוצה השנייה יש מהנדסים והם לא מפגרים, הם יתקנו את הטנק או שהטנקיסטים בעצמם יראו מהיכן עפים טילים והם ישגרו כמה בחזרה. :\\\ LAME

אוי אל תזכיר אותם..

בשיא העצבים אני פשוט עולה על הגבעה מהצד עם סכין וחותך כמה מהם ומת ישר בגלל חריגה מגבולות המפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לקח שלושה או ארבעה מוקשים + רימון כדי שהומקשים יתפוצצו 0נדמה לי שלושה) אבל גם הספקתי לעשות 50 דמג קודם עם הטיל המונחה ככה שאני לא יודע אם זה היה מספיק לבד

נחמד..

אז 3.. גג 6 מוקשים

(כי גם לרימון יש נזק)

אגב אני היחיד שמציקה לו קצת הפיזיקה של הרימונים? יצא לי פעמיים להרוג את עצמי בטעות ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...