Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 73 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

יצא לי כמה פעמים להרוג את עצמי עם מוקש בלי לדרוך עליו :screwy:

כמה פעמים הנחתי מוקשים ואז כשהלכתי אחורה פתאום אני מת וכתוב לי שהתאבדתי

ובכלל חייל לא אמור להפעיל מספיק משקל כדי לפוצץ מוקש אז אין לי באמת מושג מאיפה זה בא

*נכון לרגע זה אני לא מצליח להתחבר לשרתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי יש מצב שמישהו ירה בזמן שאתה הנחת מוקשים והם התפוצצו לך בפנים?

מוקשים לא מתפוצצים מדריכה של אנשים במשחק.

ממש מבאס שאי אפשר להניח את המוקשים בצורה קצת יותר מכוונת. ובכלל מצחיק איך שהוא זורק מוקש על הקרקע כאילו זה איזה זבל...

אם אתה מקבל איש צוות עם שכל, זאת לא ממש בעיה לעשות טיהור מוקשים בעזרת ה MG שעל הטנק או להיעזר ב Nike ניקוי מוקשים בע"מ :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נראה ככה אבל יכול להיות (:

האמת שזה ממש הצחיק אותי בפעם הראשונה

אם זה היה אפשרי אז לדרוך על מוקש שאתה הנחת זה באמת ה EPIC FAIL של המשחק :lol:

יש דרך לנקות מוקשים חוץ מלפוצץ אותם? ניטרול או משהו? חשבתי לנסות עם המקדחה הזו של המהנדס אבל אני לא יכול להתחבר לשרתים כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח ירו עליך..

קרה לי גם. שמתי מוקש ובאותה שנייה T90R ירה עליי.. בום! "you committed suicide" :lol:

ולא, אין אפשרות לקחת אותם בחזרה..

פשוט תתחמש שוב ותניח חדשים. אפשר להניח מקסימום 6 אם אני לא טועה, כנ"ל לגבי C4. חבל שאם מניחים C4 ומתים אז אי אפשר ב-respawn להפעיל אותם (כמו מוקשים, אם מתים הם עדיין במקומם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח גם אני חוויתי על בשרתי טמטום טרי מBFBC2

אם מחליפים מRPG/CARL GUSTAV M2 למקדחה של התיקון ולוחצים על אש מספיק מהר המקדחה יורה פגז, עכשיו תארו לעצמכם טנק שחוטף אש מכל כיוון ואני יוצא ממנו בשביל לתקן אותו, מחליף מהRPG למקדחה ופתאום BOOM! "you commited a suicide"

זה רק אני או שעבר שבוע בלי עידכונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני עובר על החוקים אבל אם יש פה מישהו שרוצה לשחק בביטא ואין לו KEY, אני יכול להביא לו בתמורה להזמנה לטורנט ליץ'. מצטער מראש אבל זה לטובת הפורום, אם יש פה חברה שרוצים לשחק אבל לא יכולים ויש להם במקרה הזמנה..

מה לכולם פה יש KEY?

אני מוכן גם לתת 2 KEYS למי שמביא לי הזמנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאם מניחים C4 ומתים אז אי אפשר ב-respawn להפעיל אותם (כמו מוקשים, אם מתים הם עדיין במקומם).

כמו שהבנתי יהיה אפשר לעשות את זה בתנאי שמישהו לקח את הערכה שלך 15 שניות עד שאתה מת (זה רשום בלוג שינויים שעשו בקונסולות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שדווקא הוא פחות מרשים, כמו שאמרתי, תכלס זו הייתה יריה קלה. שלך נשמעת מרשימה בהחלט (:

אבל ממש התלהבתי מפעולת הקומנדו שעשיתי היום עם הסכינים והמוקשים

הכי חבל שאי אפשר להקליט בדיעבד, צריך להקליט הכל ואז למחוק אם אין כלום.

אגב, כרגע אני מצליח להתחבר לשרת של EA ולבחור את החייל אבל לא מתחבר לשום משחק.

זה מרענן את רשימת השרתים איזה רבע שעה בלי שינוי וגם play now לא ממש עובד לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט באסה שצריך "להקליט" את כל המשחק רק למקרה שיהיה קטע טוב, במיוחד לאור העובדה שזה גורם ללאגים/נפילות FPS.

אבל אפשרי גם להקליט קטעים נחמדים כשיודעים שהם הולכים לקרות. הקלטתי עכשיו פגיעה עם רובה צלפים בטייס מסוק.. (אמנם headshot אבל לא מגניב כמו פעם שעברה ממרחק.. אבל גם נחמד) עוד מעט אעלה את הקטע. ;)

פשוט התחלתי לצלם כשראיתי מסוק וידעתי שאני הולך לנסות להוריד אותו..

אגב, אני לא אוהב את התוספת לרובה הצלפים שנותנת לו כוונת למרחק יותר גבוה. היא מרגישה לי פחות יציבה, כלומר היא זזה יותר. זה הגיוני לחלוטין.. פשוט יותר קל עם הכוונת הרגילה, במקום זה אני לוקח יותר תחמושת שזה טוב ל-recon.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...