Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 118 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

מנוע דווקא כבד יחסית למנועים ותיקים יותר.

אצלי הוא לא רץ משהו וצריך להוריד הגדרות לעומת משחקים חדשים אחרים שרצים נהדר

לפי דעתי אצלך הבעיה היא במעבד, יש לך כרטיס מסך קצת יותר טוב משלי, אם תקנה מעבר מהסדרה שלי ואף יותר טוב אתה תרגיש שיפור.

כי אצלי זה עובד בממוצע על 40FPS (לפי העין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם חייב לציין שהמנוע הזה באמת קל בטירוף יחסית לגרפיקה שלו

כנראה זה באמת מעבד, כי לי ולשני חברים יש כרטיסים ככה ככה, רק שלי ולחבר שלי יש 2 duo אז עובד לנו בסדר ואנחנו משחקים על גרפיקה גבוהה (אני עוד על 1920X1200) ולחבר השלישי יש מעבד פנטיום כפול 3GHZ ונתקע לו כל שניה לפי מה שהוא אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה קטעים מ DLC שאמור להיות זמין (בתשלום נוסף, כמובן) על היום הראשון שבו המשחק משוחרר באופן רשמי. הולך להיות משעשע כל העניין הזה... אתה משלם מחיר על משחק מלא, ואז מגלה שרכשת למעשה רק 1/3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי על זה איפשו, ועד כמה שאני זוכר - גם ה נכלל בחגיגה. יכול להיות שזו היתה שמועה...?

באותה נשימה גם דיברו על Dedicated Store ל Content עבור המשחק הזה ועוד כהנא וכהנא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה שתי קטעים של שתי מפות שלא נכללו ב8 .

אוי אוי על החושך, בקושי באור יום אפשר להבחין באויב.

נראה מעולה!!! :smile1:

ב-UAV וב-Gunner של ה-Apache רואים שחור-לבן אז בטח יהיה קל יותר לתפקד איתם במפה הזו (הכוונה קל ביחס לאויב, לא ביחס למפה מוארת).

והסיבה שב-Port valdez קשה לפעמים לראות אויבים זה בגלל השלג והרוחות שיש במפה. אני הכי מצפה למפות החמות, מדברים וכל זה. זה לא משהו מיוחד, פשוט היה נראה טוב בסרטונים הראשונים שראיתי של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...