Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 90 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היה דווקא קטעים אתמול בhyperion הישראלי, באיזשהו שלב היינו 2 מתקיפים נגד 7 מגינים ועדיין הצלחנו לפוצץ להם את ה MCOMS.

שרת ישראלי מה אתה רוצה...

לא רוצה להשמע לא טוב אבל ישראלים משחקים פשוט חרא, למרות שיש רק שלושה שרתים ישראליים רוב הזמן אין שם אף לו טיפת עבודת צוות. החבר'ה מעשים אוויליים, האינג'ינירים מתרוצצים ללא שום תועלת, כנ"ל גם הרופאים המעטים שניתן לפגוש...

עצוב עצוב, אני לא אומר שאני לא ניתקל בתופעה הזאת בשרתים אירופאיים אך החברה הישראלים שיודעים לשחק מעטים, הייתי אומר שהם עוד בסכנת הכחדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שזה נשמע אם כשייצא המשחק אנחנו מתארגנים גם פה על איזה S6 אנחנו נשלוט בכל השרתים הישראלים

בכל מקרה אחרי שלושה ימים שלא שיחקתי ניסיתי עכשיו והייתי ממש ממש גרוע :/

אגב, היום ניסיתי להיות מדיק באחד הסיבובים, למרות שאני ממש ממש גרוע בתור אחד

בכל מקרה, אי אפשר לעשות כלום איתו, לא הייתי בשרת ישראלי אלא בהולנדי אבל עדיין, כל הקבוצה שלי מתורצצת לה, אפילו הצוות שלי בורח לי

הספקתי לעשות שני revives בכל הסיבוב. הם פשוט מסתערים קדימה ולא מתסכלים אם יש איתם מישהו או לא, אני אשכרה צריך לכפות עליהם עבודת צוות ולרדוף אחרים כמו מטורף כאילו שאני עושה להם טובה שאני מנסה לעזור להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בXP אתה בכל מקרה משחק על DX9 , אין DX10 רישמי לווינדוס ...

כן ידוע :)

תודה בכל מקרה :)

אגב, חיפשתי בכל המקשים - איך אני רושם בצ'אט באמצע המשחק?

עוד דבר, יש איזשהו CLAN TAG שאת שמים?

ובכלל, בשעות מסויימות כמו עכשיו כשאני עושה LOGIN למשחק הוא לא מתחבר לדמות שלי ואני לא יכול להתחבר לשרתים...

מישהו?????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בשרת ישראלי, נוראי :facepalm:

הייתי בקבוצה התוקפת, חוץ ממני ומעוד 3 או 4 כולם עמדו על ההר ולא עזרו :pissed:

yep!!

אני הפסקתי לשחק בשרתים הישראלים. יש שם הרבה ילדים קטנים ואני רק מתעצבן ולא נהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלישי הקרוב השרתים יירדו לאיזה ככה שעות לצרכי תחזוקה.

שלא תגידו שלא ידעתם , ב16.2 בשעה 10:00 - 13:00 GMT כלומר 12:00-15:00 אצלנו (אאל"ט) וב02:00AM - 04:00AM GMT כלומר 04:00-06:00 בבוקר , יהיו כל מיני עבודות על המשחק ולא יהיה ניתן לשחק...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכלל, בשעות מסויימות כמו עכשיו כשאני עושה LOGIN למשחק הוא לא מתחבר לדמות שלי ואני לא יכול להתחבר לשרתים...

מישהו?????

אני לא יכול לשחק רוב הזמן, אם הבעיה הזאת תהיה ב-retail אני יהיה מאוד עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-retail לא יהיו בעיות. חוץ מזה שאמור לצאת עדכון לבטא בקרוב, וזה ממש לא הולך להיות עדכון קוסמטי אלא של יציבות ושל בעיות בסיסיות כאלו ואחרות.

אגב- שמעתי שב-retail תהיה אפשרות בהגדרות המשחק לקבוע שפה. כך לא נצטרך לומר ברוסית "תן לי ammo" כשמסמנים חבר קבוצה ולוחצים Q. זה ממש מעצבן. אני מסמן כל המשחק את כלי הרכב של האויב עם ה-tracer וכמעט ולא ניצלו את זה חברי הקבוצה. אם זה היה באנגלית אז זה היה יותר ברור. מן הסתם שיש אנשים שיודעים רוסית אבל יותר אנשים יודעים אנגלית. אמנם יותר מגניב שזה ברוסית, זה יותר אותנטי ואני מעדיף את זה ככה, אני אישית למדתי כמה מילים (רימון/צלף וכו') מהמשחק, אבל יש דברים יותר מסובכים שעדיף לי שיהיו באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...