Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 66 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני היחיד שיש לו בעיית לאג נוראית? עד לפני יום יומיים הפינג שהיה ברוב הסרברים היה בטווח 70-100 עכשיו זה גרוע עוד יותר 150-225 זה ממש מעצבן ולא פיירי יריתי לדוגמא בחבית שהייתה קרובה לאוייב והוא לא מת! ועוד הצליח להרוג אותי, קרוב לוודאי בגלל הלאג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המשחק כבד מאוד, לא יעבוד כל כך טוב על מחשבים ישנים/חלשים, מצד שני הגרפיקה טובה מאוד וגם הפיזיקה מרשימה ברוב המקרים. אם יש לכם כרטיס שחלש מ HD4670 לא כדאי לנסות לשחק, צריך גם מעבד חזק (מאוד) בגלל השימוש המרובה ב HAVOK (הרס של מבנים שלמים + פיצוצים וקליעים גורמים לחלקים מהקרקע לעוף וכו'). היום מרובעי ליבה הם לא דבר יקר וגם לא חסר זולים (כמו HD4770) שיפעילו את את המשחק בצורה מספיק טובה, המשחק ניראה יפה גם שמשחקים על LOW, במשחקים אחרים על LOW הכל ניראה נוראי.

2. הווה אבל השמות של הנשקים שונו בשביל להוזיל את עלות הפיתוח.

3. אומרים ש 2 היה יותר טוב (אומרים ש 2 הכי טוב מכל הסידרה), לי לא יצא לשחק בו אבל יש לי BF2142 שאמור להיות דומה ואני לא כל כך אוהב אותו, לדעתי BC הרבה יותר מסודר, המפות קטנות יותר, לא חובה להשתמש ברכב, המשחק ברוכז יותר ואין מצב שרצים דקה בלי ליראות מישהו (בקודמים זה קרה הרבה כי הבסיסים היו רחוקים מאוד אחד מהני שלא היה סדר מסויים, כל אחד רץ למקום אחר).

מישהו יודע אם הם הולכים לסדר את ה HIT BOX? זה ממש נוראי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המשחק כבד מאוד, לא יעבוד כל כך טוב על מחשבים ישנים/חלשים, מצד שני הגרפיקה טובה מאוד וגם הפיזיקה מרשימה ברוב המקרים. אם יש לכם כרטיס שחלש מ HD4670 לא כדאי לנסות לשחק, צריך גם מעבד חזק (מאוד) בגלל השימוש המרובה ב HAVOK (הרס של מבנים שלמים + פיצוצים וקליעים גורמים לחלקים מהקרקע לעוף וכו'). היום מרובעי ליבה הם לא דבר יקר וגם לא חסר כרטיסי מסך זולים (כמו HD4770) שיפעילו את את המשחק בצורה מספיק טובה, המשחק ניראה יפה גם שמשחקים על LOW, במשחקים אחרים על LOW הכל ניראה נוראי.

2. הווה אבל השמות של הנשקים שונו בשביל להוזיל את עלות הפיתוח.

3. אומרים ש 2 היה יותר טוב (אומרים ש 2 הכי טוב מכל הסידרה), לי לא יצא לשחק בו אבל יש לי BF2142 שאמור להיות דומה ואני לא כל כך אוהב אותו, לדעתי BC הרבה יותר מסודר, המפות קטנות יותר, לא חובה להשתמש ברכב, המשחק ברוכז יותר ואין מצב שרצים דקה בלי ליראות מישהו (בקודמים זה קרה הרבה כי הבסיסים היו רחוקים מאוד אחד מהני שלא היה סדר מסויים, כל אחד רץ למקום אחר).

מישהו יודע אם הם הולכים לסדר את ה HIT BOX? זה ממש נוראי...

האם המפרט שלי מספיק בכדי להריץ את המשחק בצורה הטובה ביותר?!

הוא הריץ לי את IV, על HIGH!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המפרט שלי מספיק בכדי להריץ את המשחק בצורה הטובה ביותר?!

הוא הריץ לי את IV, על HIGH!

אם אתה מתכוון על הגדרות HIGH אז המפרט שלך לדעתי לא מספיק (שלי דומה לשלך, שלי 9600GT), על MEDIUM זה ירוץ סביר.

אצלי על MEDIUM (1050 * 1680) יש פחות מ 40 FPS בממוצע. אני עוד צריך לנסות על LOW. וגם לנסות OC לכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

אתה תשים את כל ההגדרות על שיא, אבל בטח ה-AA יהיה לך רק על X1 [כי רק מעל DX9 מופיע יותר AA -לא יודע מדוע עשו את זה, בכל אופן כבר ירד הכבדות של זה]

תוכל לשחק על רזולציה של 1024 1280 [משהו כזה] .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון על הגדרות HIGH אז המפרט שלך לדעתי לא מספיק (שלי דומה לשלך, שלי 9600GT), על MEDIUM זה ירוץ סביר.

אצלי על MEDIUM (1050 * 1680) יש פחות מ 40 FPS בממוצע. אני עוד צריך לנסות על LOW. וגם לנסות OC לכרטיס מסך.

למה המפרט שלי לא מספיק בדיוק?

יש לי 9800GT עם 1GB זיכרון...

4GHZ מעבד, 4GB מה בדיוק הבעיה שהוא יריץ לי על HIGH או אפילו על MEDIUM שיהיה לי FPS נמוך?!

מותקן אצלי DX11...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה המפרט שלי לא מספיק בדיוק?

יש לי 9800GT עם 1GB זיכרון...

4GHZ מעבד, 4GB מה בדיוק הבעיה שהוא יריץ לי על HIGH או אפילו על MEDIUM שיהיה לי FPS נמוך?!

מותקן אצלי DX11...

כן, FPS נמוך.

אצלי כשהעליתי ל HIGH ה FPS ירד ל28 ממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...