ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת

Radeon38

Recommended Posts

הדבר הזה יכול להיות טוב גם לערבים על ידי זה שהם עצמם יהיו צריכים להתמוד עם ה "שדים" האנטי דמוקרטים שלהם ( אחד מהם קוראים לו "כבוד" יש עוד אחד שקוראים לו "צדק" כמובן יש את "שיוויון" ועוד ) דבר אשר יקדם אותם אל חיק מרכז ההסכמה הישראלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מיני- אני מציע לך להתחיל לחשוב מעכשו... הרי מה הסיכוי שיתנו לו להיות שם?

(אגב, גם אני חושב שהוא סתם עושה פרובוקיות וכו', אבל לפחות הוא עושה את זה במסגרת החוק...)

זה היה רק בשביל הדוגמה, כמה קשה הבנה אתה יכול להיות?

זו הייתה דוגמא מטופשת ולא קשורה לכלום. כמו ההשוואות שלך בין גניבה ופיגועי טרור...

ורק כדי להסביר לך למה זו דוגמא לא קשורה- נגד בחורות בחוטיני במקומות שלא מיועדים לכך יש חוק. נגד המצאות אדם כמשגיח בקלפי, בכל מקום שהוא אין- ולהפך- זו זכותו המלאה. קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורק כדי להסביר לך למה זו דוגמא לא קשורה- נגד בחורות בחוטיני במקומות שלא מיועדים לכך יש חוק. נגד המצאות אדם כמשגיח בקלפי, בכל מקום שהוא אין- ולהפך- זו זכותו המלאה. קפיש?

הוא כבר הוכ(ק)פש

[br]פורסם בתאריך: 6.02.2009 בשעה 19:04:54

ואתה משווה בחורה עם חוטני להצבעה דמוקרטית ???

יש חוק נגד התערטלות בציבור :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ??

ערבי בבגץ????

זהו - אפשר כבר לומר קדיש על מדינת ישראל.אם עד לשם הם הגיעו לא רחוק היום שהם ירדפו אותנו ברחובות בחסות החוק !!!.

אולי נחוקק חוק שאומר שלערבים אזרחי המדינה אסור להיות במשרות ציבוריות.

נקרא לחוק הזה גם "החוק להגבלת הפקידות" או משהו כזה פשוט וקליט...

אולי אחרי זה גם נאסור על ערבים ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה שממומנים על ידי המדינה, לא יודע - רעיונות מקוריים שיש לי שלא נוסו בשום מקום אחר בעולם.

רפי הנה כמה תשובות בשבילך

שנוסחא מגילת העצמאות לא היה איום בטחוני דמוגרפי כמו היום.הערבים חיו פה בשלום יחסי ולא הזדהו עם מדינות האויב שלנו.ערביי קיבלו

את מדינת כעובדה מוגמרת ולא ניסו למחוק אותה אז (כמו מלחמת העצמאות)

אם אתה מנסה לספר על ההיסטוריה, לפחות תבדוק מה אתה מספר.

בגלל שהערבים פה חיו בשלום יחסי, הם היו תחת ממשל צבאי עד 1966? טוב לדעת.

הדעות שלך, יהודי שחי במדינת בשנת 2009, מאוד מטרידות.

כנראה שגם אנחנו אוהבים מנהיגים חזקים שמבטיחים לנו לסדר את כל הבעיות אם רק ניתן להם לעשות את העבודה.

ראית את הסרט "הגל" (The Wave)? אני רואה אותך משתלב יופי בתור אחד מהשחקנים הראשיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורגע יואב איזה עדה אתה שאתה בא ונותן פה דוגמאות שליליות על כל עדה אחרת ?

כולנו יהודים (גם אם לא הכי מאמינים ) לא משנה באיזה צבע אנחנו בהיר או כהה ולא משנה באיזה שפה אנחנו מדברים .

אם אתיופי רצח את אישתו צר לי אבל אלה בעיות נפוצות בעדה הזו ואני לא ממש מתערב.

רוסית הפכה לשפה רשמית שלישית בארץ כאילו דא...ורוסים לפחות רובם במיגזר הסטודנטים הם אנשים מעודנים ומחונכים לעומת החיות

שבאים מהישובים\כפרים\מעבר לקו הירוק\חמאסניקים..

אני מעדיף לשמוע רוסית ללמוד רוסית להיות עם רוסים ולהרגיש בטוח מאשר לשמוע ערבים ולראות חיות וולגריות שיעשו הכל כדאי להראות לי שהם בעלי בית..

(לצערי זה ככה בחלק מהמיכללות).

אני מתערב שהוא אשכנזי לבנבן עם מצביע מרצ או חדש לדב חנין הדפוק ההוא גר בתל אביב בדירה חדר וחצי משלם 4000 שקל שכר דירה

ומשתתף בהפגנות השמאל בככר המדינה ומניף דגלי חמאס :kopfpatsch:

יואב הוא חצי מרוקאי וחצי אשכנזי (הולנדי גרמני אם זה משנה למישהו), חיפאי, עתודאי בטכניון, מצביע לעבודה ומעולם לא השתתף בהפגנה פוליטית.

הדוגמאות השליליות לא היו נגד העדות, להיפך, ממש אין לי בעיה עם רוסים או עם אתיופים, אבל הדוגמה שהוא הביא הייתה אנטיתזה למה שרדאון הביא. אם לך נמאס לשמוע את הערבית ולכן צריך לגרש את הערבים או לשלול להם את האזרחות או מה שבא לך, אז לי נמאס לשמוע את הרוסית (שמעולם לא הייתה ואני מקווה שלא תהיה שפה רשמית במדינה שלנו) ולכן צריך לעשות לרוסים אותו דבר (עוד פעם, לא באמת צריך לעשות את זה, זה רק כדוגמה נגדית). הדוגמה של האתיופי הייתה דוגמה נגדית לוולגריות.

ואיפה שאני לומד, לפחות, הערבים ממש לא מתנהגים כמו חיות.

למען האמת, מי שמדבר ומתנהג כמו חיה זה אתה, רדאון. מכליל, מביע גזענות (יש מקומות שעל התבטאויות כאלה היית נכנס לכלא) ומדבר לפי סטיגמות.

עמרי,

הדוגמה על חוטיני בבני ברק לא היית טובה.

איך המנחלים בקריית ארבע, או בקלפי בחברון יגיבו אם זחאלקה היה צריך להיות המשגיח של הקלפי שלהם זו דוגמה הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם לאסור עליהם ללמוד במוסדות ציבוריים שממונים ע"י המדינה - אבל בטח לא ליסלול להם את הדרך לשם ולפרוס שטיח אדום וכמו כן לנגב להם את השפתיים ולתת להם נשיקה על המצח כל פעם שהם מגהקים את הביזיונות החתרניים שלהם נגד המדינה . ( כמובן זו הייתה מטפורה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע עכביש אני קצת עם ראיה רחבה

ערבים ילמדו עם ערבים יהודים עם יהודים - איפה יש פה גזענות ????.

הם רוצים ללמוד רוצים השכלה מעולה - יש אוניברסיטה בשטחים ביר זית ויש גמלים סוסים רכבים גנובים....תחבורה בשפע. :silly: :silly:

למה אנחנו צריכים אותם אצלנו???.אתה רואה את עצמך אותי או כל אחד אחר הולך ללמוד באום אל פחם...שכם...קלקיליה..ג'נין....???

ממש לא !!!!.

אם כן למה אנחנו צריכים לספק להם את ה"הכנסת אורחים האקדמאית" שהם לא מספקים לנו שום דבר מלבד צעקות עישון מכות והרגשה של אי ביטחון אישי.

הזדהות עם האויב אבל ביום העצמאות והרשימה עוד ארוכה..

לנו אין שום הרגשה טובה שאנו הולכים להיות עם ערבים (אתה יודע עוינות הזדהות עם אויבים וכדומה) - ראה מה קורה באוניברסיטת חיפה לשעבר

היום כבר אפשר לקרוא לה אוניברסיטת פלסטין לצערי.

למה לתת להם להרגיש כמו מלכים - ניתן להם בדיוק מה שהם מקרינים אלינו וזאת ליברמן יעשה.

אני יודע שיש גם מיכללות טובות ברבת עמון בירדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מה עישנת :s05:

מה שכן, אני הייתי מאוד רוצה שיבטלו לערבים את ההפלייה ה"מתקנת"...

(למי שעדיין לא יודע, ברוב המחלקות יש מספר מקומות לערבים, שמתקבלים גם אם אין להם את הציונים הדרושים כדי להתקבל לאותה מחלקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הוא על חוק שיכול להשפיעה על כולנו והדבר היחידי שעולה לך לראש זה ערבים. לזה אתה קורא ראיה רחבה?

ערבים ילמדו עם ערבים יהודים עם יהודים - איפה יש פה גזענות ?.

תקרא: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%96%D7%A2%D7%A0%D7%95%D7%AA

לגבי שאר התגובה שלך רדאון: או שאתה מאוד צעיר או שמישהו עשה לך שטיפת מוח מאוד רצינית או שאתה חי בתוך בועה משלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערבים ילמדו עם ערבים יהודים עם יהודים - איפה יש פה גזענות ????.

אולי כאן?

הם רוצים ללמוד רוצים השכלה מעולה - יש אוניברסיטה בשטחים ביר זית ויש גמלים סוסים רכבים גנובים....תחבורה בשפע. :silly: :silly:

לא ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא עשה לי שטיפת מח

ולמה תמיד חושבים שאני ילד עם בן טיפש עשרה?

אסור שיהיה לנו נעים ללמוד או להיות עם מי שנוח לנו??.אני דוגל בדרכו של ליברמן כי הוא היחיד שחושב כמוני ולא פוחד לומר את זה.

אני בטוח שכל מי שמעיר לו פה על גזענות לא ראה את מה שאני ראיתי ולא מאס במה שאני מאסתי.כמו שרפי ציין אכן יש פה אפליה "מלקלקת"

וזה בהחלט דופק אותנו.ליברמן כותב במצע שלו שהוא יטפל בבעיות הדמוגרפיה בפשע ובכל מה שקשור להתנהגות הציבור הערבי בארץ

אני לא אמרתי למנוע מהם השכלה - אמרתי שילכו ללמוד עם אנשים כמוהם שלא יציקו לנו עם התרבות הברברית שלהם.

יש להם מדינה מעבר לגבול (אם אפשר לקרוא לזה מדינה ;D ;D ;D ;D ;D ;D) שיסעו לשם למה אנחנו צריכים לספק להם השכלה??

אתה לא חושב זו צביעות שים לב לדוגמא הבאה

ערבי ישראלי נהנה מכל טוב של מדינת

קרקע חינם

השכלה

ביטוח לאומי

פטור מהצבא

סלולרי

ועדיין מזדהה עם הגרועים שבאויביה.לזה אני חושב צריך לשים סוף

אכן יש כאלה שעושים שירות לאומי אבל לא מתוך ציונות אלה מתוך אינטרס מובהק לקבל את ההטבות שמקבל כל חייל משוחרר - צביעות.

למה ערבי ישראלי לא רוצה לעבור לפלסטין ??? הרי הוא קודם כל פלסטיני ואחר כך ישראלי לא ???? ערבי ישראלי ..

פה ליברמן ישים קץ לצביעות ולניצול שערביי חוגגים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הייתה דוגמא מטופשת ולא קשורה לכלום. כמו ההשוואות שלך בין גניבה ופיגועי טרור...

אולי אם אני אכתוב ברוסית תבינו את משמעות המילה "דוגמה"?

אז לא בחורה בחוטיני, גבר שעשה ניתוח לשינוי מין ומתלבש בצורה מאוד פרובוקטיבית במסגרת החוק טוב.

אני מבין שהחוק מתיר לו את זה ואני לא חושב שצריך למנוע את זה, אבל במופגן זאת סתם פרובוקציה (אם שמעת איך הוא התבטא בנושא)

בכלל, איזה מין צבוע אתה?

המתנגד הנלהב למצעד הגאווה, כבר הספקת לשכוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אולי לא הבנתם פה משהוא .

אני אישית להפך , אני בעד לתת השכלה גבוה לערבים כי אולי כך הם יתנהגו כמו בניי אדם (ושוב אני מדבר בהכלל ואני לא אומר שכל ערבי הוא חיה שסופו בכלא או באתר בנייה \ דוכן שווארמה ).

ועוד , אני לא אומר שאנחנו הישראלים מתנהגים למופת אבל ביחס להיתנהגות של ערבי ממוצע שגדל בחברה לא טובה אנחנו מתנהגים מעולה .

תקשיב redeon38 אני לא בעד לעשות חוק שקובע שערבי חייב ללמוד עם ערבי ויהודי חייב ללמוד עם יהודי , כי לדעתי זה קצת פשיסטי לשלול מאדם את זכות הבחירה למוסד חינוך אבל אני בעד שיהיה חילוק כלשהוא (לא בהכרך בכוח אלה נגיד בכך שלערבי יהיה יותר משתלם כספית ללמוד עם ערבים וליהודי יהיה יותר משתלם ללמוד אם יהודים אבל מי שירצה אחרת יוכל אחרת ).

חברה אתם אולי תפסתם אותי בתור שונא ערבים מובהק (מה שאני לא ) אבל אני לא שונא את הערבי הבן אדם שאתה קונה מימנו פלאפל או שבונה לך את הבית ,אני שונא את הערבים שיוצאים ומפגינים כנגד המדינה שלנו ובעד האויבים שלנו (או האחים שלהם אם יותר נוח לכם כך )ובאותו הזמן נהנה מ"פירות" ההצלחה של המדינה שלנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אולי לא הבנתם פה משהוא .

תקשיב redeon38 אני לא בעד לעשות חוק שקובע שערבי חייב ללמוד עם ערבי ויהודי חייב ללמוד עם יהודי , כי לדעתי זה קצת פשיסטי לשלול מאדם את זכות הבחירה למוסד חינוך אבל אני בעד שיהיה חילוק כלשהוא (לא בהכרך בכוח אלה נגיד בכך שלערבי יהיה יותר משתלם כספית ללמוד עם ערבים וליהודי יהיה יותר משתלם ללמוד אם יהודים אבל מי שירצה אחרת יוכל אחרת ).

חברה אתם אולי תפסתם אותי בתור שונא ערבים מובהק (מה שאני לא ) אבל אני לא שונא את הערבי הבן אדם שאתה קונה מימנו פלאפל או שבונה לך את הבית ,אני שונא את הערבים שיוצאים ומפגינים כנגד המדינה שלנו ובעד האויבים שלנו (או האחים שלהם אם יותר נוח לכם כך )ובאותו הזמן נהנה מ"פירות" ההצלחה של המדינה שלנו .

אכן אתה מסכם את דבריי יפה מאד.

אני לא אמרתי שאני שונא ערבים.כולם בני אדם.אני רק ציינתי שאני מעדיף שניהיה חברה יהודית וחברה ערבית.

כמו שהם לא מוכנים שברוך מרזל יכנס לאום אל פחם לבחירות אני לא רוצה אותם בערים שלי בשכונות שלי - וזו זכותי הבסיסית.

לא שללתי מהם זכות קיום כמו שרבים היו רוצים לעשות לי....

שיהיה מוסדות ברשות הפלסטינית (עכשיו יש 175 מיליון שקל שיקצו קצת כסף להשכלה ולא לטרור...) ואותם ערבים שכל כך מזדהים

עם הפלסטינים יסעו בכיף לשנת לימודים ועבודה בשטחים.ולנו יהיה מוסדות נקיים מהם.והם יהיו עם אותו ציבור שמדבר בשפה שלהם חושב כמוהם

ובא לציון גואל.אני לא מבין מה גרוע בזה??

הרי אם המצב היה הפוך הם היו עושים לנו בדיוק אותו דבר.אנו כמדינה סופר נאורה וסופר סבלנית אוכלים את הצפרדעים שלהם יום יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...