ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת

Radeon38

Recommended Posts

הרבה מכם כותבים בדיון לאן תיקח את הערבים שתשלול מהם את האזרחות?

אז בואו נפסיק להגיד זה בלתי אפשרי, לא הגיוני וכו'...

הכל אפשרי אם מבצעים.נגיד ויהיה הפגנות בארץ נגד מדינת , אז את אותם אנשים שמשתתפים בזה, לוקחים לחקירה ואז או שזורקים אותם לעזה, שזה הכי קל (פשוט מעלים אותם על אוטובוסים)

או שפשוט מעלים אותם על שהם קשורים ומורידים אותם באיזה מדינת עולם שלישי באפריקה.

עכשיו כולם יתקפו אותי, ויגידו שאי אפשר לעשות את זה ושלא באמת יעשו את זה.

אני אמרתי את שלי, אפשר לעשות הכל ובאמת צריך לנקות את משונאייה מבפנים קודם כל.

דה ליברמן!

דרך אגב, אם הייתה לילדים מגיל 16 זכות הצבעה, ליברמן היה יכול לנצח בסקרים ולהיות ראש ממשלה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מזל שלילדים בגיל 16 אין זכות הצבעה. תאמין לי שגם 18 זה צעיר (כן, אני בן 18 ומצביע בבחירות הקרובות).

אה, משהו קטן. תגיד לי, אתה באמת חושב שמה שאמרת אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא מובן לי (או אולי זה קרה ולא שמעתי על זה)

למה הוא לא הגיש את הצעת החוק הזאת (נאמנות-אזחרות) עד עכשיו?

בין כחבר כנסת ובין כשר/סגן שר בממשלות השונות?

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאני חושב שזה אפשרי, אבל לא עם אנשים כמוכם.

עדיף שישארו ערבים שונאי מדינת ישראל?

שמתרבים כמו חרקים ושתוך כמה עשרות שנים הם יהיו רוב, ישתלטו על המדינה מבפנים בלי בעיה כי הם רוב.

אז למה לא לסדר את מדינת כמו שהיא צריכה להיות בכלליות, מדינת היהודים.

אני לא גזען, ואני לא חושב שצריכים להעיף כל מי שאינו יהודי חס וחלילה.

אבל אנשים שאשכרה שונאים את המדינה ומפגינים נגדה, למה לעזאזל לא להעיף אותם מפה? תגידו לי אתם, מה אתם רוצים לעשות איתם? להמשיך לתת להם זכויות וביטוח לאומי בזמן שהם יוצאים להפגנות נגדנו וסוחטים מאיתנו כל זכות, וכל טיפת כסף שאפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אני בעד חופש הביטוי,

אני לא אומר להעיף שמאלנים שיוצאים להפגנות נגד המלחמה, כי הם יהודים והם בעד מדינת (אני מקווה)

אבל איזה חופש ביטוי אתה מדבר לעזאזל? הם לא מדברים על כמה המדינה גרועה, הם מדברים על להרוס ולהקים פה מדינה פלסטינית זה נראה לך לגיטימי שאנשים יתנהגו ככה?

חוץ מחופש הביטוי, הם גם זורקים אבנים ופוגעים בחיילי צה"ל, שזה גם דבר בלתי נסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, הם לא עוברים על שום חוק(בנתיים) ולכן אי אפשר לעשות כלום כי טכנית אין במה להאשים אותם

הם לא נכנסים להגדרה של בוגדי מדינה ונשמרים מלהיכנס לאזור של הסתה לעבירה על החוק(גם אם זו עברה אידיאולוגית)

מה שליברמן מנסה לעשות (ובצדק) הוא להגדיר מחדש מהו "בוגד" ולהכניס את השבועה לנאמנות לכל אזרח(סטייל מה שקורה בארצות הברית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא מובן לי (או אולי זה קרה ולא שמעתי על זה)

למה הוא לא הגיש את הצעת החוק הזאת (נאמנות-אזחרות) עד עכשיו?

בין כחבר כנסת ובין כשר/סגן שר בממשלות השונות?

:nixweiss:

כי היא לא הייתה עוברת ואז לא היה לו מה להבטיח בבחירות.

אבל אנשים שאשכרה שונאים את המדינה ומפגינים נגדה, למה לעזאזל לא להעיף אותם מפה? תגידו לי אתם, מה אתם רוצים לעשות איתך? להמשיך לתת להם זכויות וביטוח לאומי בזמן שהם יוצאים להפגנות נגדנו וסוחטים מאיתנו כל זכות, וכל טיפת כסף שאפשר?

הבעיה היא לא עם האנשים ששונאים את המדינה ומפגינים נגדה. גם אני חושב שזה לא ראוי שבכנסת יושבים אנשים שמסיתים נגד המדינה ותומכים באויביה (ומרגלים, ע"ע עזמי בשארה - עצם העובדה שהוא עוד מקבל פנסיה מהמדינה זה בזיון, מה שמגיע לו זה כדור בראש) ובאמת שאין לי בעיה לשלול מהם את האזרחות. באמת שלא.

הבעיה תתחיל אחרי שנעיף את חברי הכנסת הערבים שמסיתים נגד המדינה. את מי נעיף אחרי זה?

אם תהיה מלחמה וקבוצה של שמאלנים יפגינו נגדה בתל אביב - נגרש גם אותם?

ומה עם אנשים שמנהלים עסקים עם פלשתינים?

ואנשים כמו יוסי ביילין ש"עוקפים את המדינה" וחותמים על הסכמים-כביכול עם הפלשתינים (יוזמת ג'נבה)?

ומה עם מי שמשתמט מהצבא?

ומה עם מי שלא משלם מסים?

זה מדרון כל כך חלקלק שאסור בשום פנים ואופן אפילו להתקרב אליו. עדיף שיהיו בכנסת ח"כים שמסיתים נגד המדינה, מאשר שלא תהיה כנסת - וההיסטוריה (שאותה עוד לא למדת כנראה) מוכיחה שבדיוק לשם חוקים כאלו מובילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא עם האנשים ששונאים את המדינה ומפגינים נגדה. גם אני חושב שזה לא ראוי שבכנסת יושבים אנשים שמסיתים נגד המדינה ותומכים באויביה (ומרגלים, ע"ע עזמי בשארה - עצם העובדה שהוא עוד מקבל פנסיה מהמדינה זה בזיון, מה שמגיע לו זה כדור בראש) ובאמת שאין לי בעיה לשלול מהם את האזרחות. באמת שלא.

הבעיה תתחיל אחרי שנעיף את חברי הכנסת הערבים שמסיתים נגד המדינה. את מי נעיף אחרי זה?

אם תהיה מלחמה וקבוצה של שמאלנים יפגינו נגדה בתל אביב - נגרש גם אותם?

ומה עם אנשים שמנהלים עסקים עם פלשתינים?

ואנשים כמו יוסי ביילין ש"עוקפים את המדינה" וחותמים על הסכמים-כביכול עם הפלשתינים (יוזמת ג'נבה)?

ומה עם מי שמשתמט מהצבא?

ומה עם מי שלא משלם מסים?

זה מדרון כל כך חלקלק שאסור בשום פנים ואופן אפילו להתקרב אליו. עדיף שיהיו בכנסת ח"כים שמסיתים נגד המדינה, מאשר שלא תהיה כנסת - וההיסטוריה (שאותה עוד לא למדת כנראה) מוכיחה שבדיוק לשם חוקים כאלו מובילים.

אני דיי בטוח שבגלל זה כותבים חוקים בצורה מפורטת.... אתה יודע, כדי שנדע אשכרה איזה חוק זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DaNiEl360, אתה אומר שאתה לא גזען, אבל באותה נשימה אומר:

אני לא אומר להעיף שמאלנים שיוצאים להפגנות נגד המלחמה, כי הם יהודים והם בעד מדינת (אני מקווה)

אם זה לא גזענות, אז מה היא גזענות?

מה שליברמן מנסה לעשות (ובצדק) הוא להגדיר מחדש מהו "בוגד" ולהכניס את השבועה לנאמנות לכל אזרח(סטייל מה שקורה בארצות הברית)

אתה לא יכול להשוות את ארה"ב לא"י. ארה"ב היא מה שנקרא מדינת כלל אזרחיה, כלומר, הדבר ש"מאחד" את האזרחים הוא אידיאולוגי-סמוקרטי, ולא לאומני (מדינה יהודית, למשל). ההצעה של ליברמן תהיה יותר מלגיטימית ברגע שישראל תהפוך להיות כמו ארה"ב, אבל ככה היא סתם הצעת חוק גזענית. אגב, הסיבה שהמפלגות הערביות חוקיות זה כי הן טוענות (במצע שלהן) שהן מעוניינות להפוך את למדינת כלל אזרחיה ולא למדינה ערבית, כמו שבפועל הן רוצות.

אני דיי בטוח שבגלל זה כותבים חוקים בצורה מפורטת.... אתה יודע, כדי שנדע אשכרה איזה חוק זה

אתה יודע, זה לא ממש קשור :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי היא לא הייתה עוברת ואז לא היה לו מה להבטיח בבחירות.

:s05:

אם היא לא הייתה עוברת, אז הוא היה יכול להמשיך להבטיח את זה,

זה גם לא הפריע לו לנסות להעביר חוק למשטר נשיאותי בישראל.

הוא גם יכל להתנות את השותפות שלו בממשלה של אולמרט בקידום הצעת החוק הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להשוות את ארה"ב לא"י. ארה"ב היא מה שנקרא מדינת כלל אזרחיה, כלומר, הדבר ש"מאחד" את האזרחים הוא אידיאולוגי-סמוקרטי, ולא לאומני (מדינה יהודית, למשל). ההצעה של ליברמן תהיה יותר מלגיטימית ברגע שישראל תהפוך להיות כמו ארה"ב, אבל ככה היא סתם הצעת חוק גזענית. אגב, הסיבה שהמפלגות הערביות חוקיות זה כי הן טוענות (במצע שלהן) שהן מעוניינות להפוך את למדינת כלל אזרחיה ולא למדינה ערבית, כמו שבפועל הן רוצות.

ומי אמר שלדעתי לא צריכה להיות מדינת כלל אזרחיה?

אני יודע שכרגע היא לא אבל זה לא אומר שהיא לא צריכה להיות(אם כבר נכנסים לדעות לדעתי כל מדינה צריכה לשחרר את עצמה מהגבלה של גזע/דת ולהיות כלל אזרחיה)

אם אי אפשר לשנות את הארץ לפחות אפשר להגביל את האנשים שנגדה

אם אנחנו באמת מדינת לאום יהודית מדוע יש פה מספר ערבים של יותר מ5 ספרות?(כן אני יודע שאנחנו צריכים להיות נחמדים לערבים לפי ההכרזה אבל אני מקווה שאנחנו כבר מזמן לא אותה "כלבה" של בריטניה)

לדעתי בכלל המדינה קמה לא נכון מההתחלה... אנחנו מדינת לאום יחיד בעלת יותר מלאום אחד, משמע אנחנו "מקולקלים" from day one

אתה יודע, זה לא ממש קשור :x

האמת זה מאוד קשור... ניסוח חוק מדוייק ונכון יגרום לנו לא ליפול לאותו מדרון חלקלק ושמנוני שכולם לחוצים ממנו

לא כל חוק חייב להיות גזעני וחסר שליטה... זה הכל תלוי איך הוא מנוסח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה שלך נופלת עוד מההתחלה

כל רעיון אפשר לנסח בצורה מדוייקת מספיק כדי למנוע אחוזון מספיק גדול (בשביל מקרה הגבול יש את החלטת השופט שמזל שהוא עדיין לא ... או במדינות יותר נורמליות יש חבר מושבעים או מספר גדול יותר של שופטים שאחראים על ההחלטה)

עובדה שאחוז האנשים שיכולים להגיד "רצחתי" וגם לצאת בכך שהם לא עוברים על החוק הוא מינורי אם קיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...