ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת

Radeon38

Recommended Posts

לא, אתה ממש לא מושפע מתעמולה. רק כל הדיון אתה אוכל כאפות וצועק ליברמן דיקטטור. צא מהסרט שלך. הבן אדם אומר דברים מאד הגיוניים. ביום שתסביר לי למה בן אדם שמתנגד לקיומה של מדינת ומטיף לחורבן צריך לקבל זכויות של אזרח אני לא אצביע לליברמן. אגב, בארצות הברית, ארץ הדמוקרטיה, בשנות ה-50 שלחו לגלות תומכים של המפלגה הקומוניסטית. כאן מאפשרים לחברי כנסת ערבים לטוס למדינות אויב ולהטיף לחורבן המדינה. בתקווה ליברמן יפסיק את הבושה הזאת.

דא ליברמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא, אתה ממש לא מושפע מתעמולה. רק כל הדיון אתה אוכל כאפות וצועק ליברמן דיקטטור. צא מהסרט שלך. הבן אדם אומר דברים מאד הגיוניים. ביום שתסביר לי למה בן אדם שמתנגד לקיומה של מדינת ומטיף לחורבן צריך לקבל זכויות של אזרח אני לא אצביע לליברמן. אגב, בארצות הברית, ארץ הדמוקרטיה, בשנות ה-50 שלחו לגלות תומכים של המפלגה הקומוניסטית. כאן מאפשרים לחברי כנסת ערבים לטוס למדינות אויב ולהטיף לחורבן המדינה. בתקווה ליברמן יפסיק את הבושה הזאת.

דא ליברמן!

חבר, אתה צריך להתעורר. ליברמן פועל רק במישור הזה ועל כן המפלגה שלו שווה 12 מנדטים גג, לא עשרים. עשרים זו מפלגת שלטון כמעט, עשרים זו מפלגת קואליציה משפיעה מאוד, ואתה יודע מה הבעיה עם ליברמן בעניין הזה? שלבן אדם אין תכניות לגבי כלום, לא כלכלה, לא חברה, לא ביטחון. שום דבר.

נתנו לו להיות שר לעניינים אסטרטגיים, היו עניינים? מה היה שם בדיוק? אם זה לא חמידת כיסא אני לא יודע מה כן.

התכנית היחידה שיש לו נגד הערבים שלא יחתמו על הצהרת הנאמנות הזאת היא לתת להם את יהודה ושומרון ואזורים מהצפון וירושלים כדי שיבנו להם שם מדינה ולא יטרידו אותנו יותר (התכניות האלה שלו צצו מספר פעמים בדברים שלו ושל מקורביו, אני בטוח שאני לא היחיד ששמעתי), אז במה זה שונה מלבני או ברק?

ליברמן תופס גל על המלחמה האחרונה ועל זה שעכשיו אנשים אוהבים להגיד "אני שונא ערבים", "בואו נחסל אותם" וכו' כדי לקדם את האג'נדה חסרת התכניות שלו, אם אנשים היו משכילים להביט קצת לעומק לתוך המצע שלו, היו מבינים שבאותה מידה יכלו לבחור את הגימלאים (להזכירכם מפלגת הגימלאים לא עשתה שום דבר בפרלמנט בשום נושא, אלא רק הייתה מוקד למבוכה במספר פעמים).

אל תבין אותי לא נכון, אני גם בעד חתימה על הצהרה כזאת, ואני גם בעד שמי שיוצא נגד המדינה לא צריך לשבת בה מלכתחילה ובטח לא בפרלמנט. הבעיה עם ליברמן עם התכנית שלו אחרי החתימה או אי-החתימה של ערבים על הצהרה כזאת. כדי לפתור את הבעיה הזאת, באה האיחוד הלאומי, גם היא בעד הצהרה כזאת, רק נגד לתת להם משטחי המדינה. אם הערבים ישבו ביהודה ושומורון הטילים שלהם יפלו בקריה ופה בחצר הבית שלי בראשון. האיחוד לאומי יתן קונטרה, כמה שהוא יכול כמובן בגבול המנדטים שיש לו, למהלך כזה. הוא בעד לשלוח אותם (כמה שזה נראה רחוק) למדינות ערב האחרות שם יוכלו לשבת בשקט, ויותר מזה, אנחנו נוכל לשבת בשקט.

אני בתור אחד שרצה להצביע ליברמן לפני שבועיים, שמעתי על תכניותיו, שאושרו באוזניי ע"י מספר גורמים, הבנתי שאני לא הולך לתת לו את הקול שלי.

ואם עוד אנשים היו מבינים את זה, גם הם לא היו נותנים לו את הקול שלהם. האיחוד הלאומי בממשלה מבטא את הצורך של כולנו במדינת השלמה, ובביטחון כאשר אנחנו חיים את חיי היום יום שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הבעיה היחידה היא שאין אף מדינה שתהיה מוכנה לקלוט את אותם הערבים. עולם יודעים לדבר, אבל כל מדינות המערב הנאורות כביכול, בעצמן סובלות מהבעיה הזאת ורק עכשיו מתחילות להתעורר, ואילו מדינות ערב סובלות מבעית הפלסטינים והקיצוניים כבר שנים, ובקו התחתון רובן תומכות במאבק הישראלי בטרור, שכן הוא משפיע עליהן באופן ישיר (בית המלוכה הסעודי מאוים כל הזמן על ידי ארגוני טרור, למשל). רוב אוכלוסית ירדן היא פלסטינית, וישראל עזרה להם לדכא לא פעם מרד. אני יכול להמשיך את הדוגמאות, בסופו של דבר אף אחד לא באמת רוצה את הפלסטינאים.

דא ליברמן!

ליברמן רוצה לשלול אזרחות לכל הערבים (נו באמת, זו הכוונה מאחורי החוק בלי נאמנות אין אזרחות. יכולות להיות לו 3 תוצאות קיצוניות - אלפי-מיליוני אזרחים יאבדו את האזרחות ויהיה לך פה מרד ענק, כל הערבים מביעים נאמנות ועושים צבא/שירות לאומי או כל דרך אחרת להצביע על נאמנות ואז הוא לא השיג כלום, או כולם מצהירים על נאמנות בלי כוונה אמיתית, ואז זה עוד יותר גרוע). אתה רוצה עוד הצעה שמוכיחה את היותו דיקטטור וגזען מהזן הנחות ביותר?

רוצה דוגמה למעשה יותר נוראי של ארה"ב? היא אספה את כל היפנים שחיו בה במלחמת העולם השניה וכלאה אותם במחנות ריכוז גדולים. זה שאחרים עשו משהו, אומר שאנחנו צריכים לעשות אותו?

ודבר אחרון. עד אוגוסט 2008, הסמכות לשלילת האזרחות הייתה אך ורק בידי שר הפנים. ראית שר פנים כלשהו שעשה בזכות הזו שימוש? אחרי אוגוסט, לא זכור לי על חכי"ם ערבים שנסעו למדינות ערביות, וזה שכן נפתח נגדו תיק וחקירה משטרתית פשוט לקח את הרגליים שלו וברח מכאן.

המשטרה מונעת מהחכי"ם הערבים עצרות תמיכה בכל אלה שבאמת קוראים להשמדת המדינה (לא מזמן נפסלה אחת כזו בחיפה, וכמובן מי על זה? ניחשת טוב, ליברמן), ואין לך שום מניעה חוקית להתיר את הקיום של בל"ד ושל שאר המפלגות הערביות, ויתרה מכך, אם אתה פוסל אותן על סמך חבריה ולא על סמך המצע, אתה צריך לפסול גם את ליברמן, שכן הוא לא פחות גזען ולמעשה צבר את כל הכוח שלו ע"י עידוד השנאה, בדיוק כמו הערבים.

יותר מזה, נניח ואת הבעיה הזאת פתרנו. ליברמן מושחת ביותר, וכמות התיקים שיש נגדו במטרה מוכיחה את זה. ואם אתה רוצה עוד הוכחה לכך, למה אתה חושב שהוא דווקא התעקש על התיק של ביטחון הפנים כדי להיכנס לקואליציה? כי הוא כל כך נגד הפשיעה ורוצה לשקם את המשטרה? מילים וססמאות זה יפה, אבל מה קורה בתכלס זו שאלה טובה?

וחוץ מזה, כמו שזה שמעלי הגיב, המצע שלו באמת ריק מתוכן, באופן מעשי. הוא לא אומר או מחדש כלום. אתה יודע, לפעמים צריך לחשוב על המעשים ועל ההשלכות שלהם, גם בטווח הקרוב וגם בטווח היותר רחוק. אבל אין בעיה, כי הרי הערבים מבינים רק כוח ורק ע"י כוח ניפטר מהערבים ונפתור את כל הצרות שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך גם לחשוב על כלל האזרחים ולא רק על הערבים כי הוא רוצה לשלול אזרחות (נכון הוא טוען רק מערבים) אבל מי יודע מה הוא יעשה עם חוק כזה

הוא טוען "בלי נאמנות אין אזרחות" ורוצה לשלול אזרחות

ומה זה בדיוק הנאמנות הזאות?

הפגנה נגד הממשלה זה חוסר נאמנות?

הפגנה נגד ראש הממשלה זה חוסר נאמנות?

שביתה זה חוסר נאמנות למדינה?

גניבה זה חוסר נאמנות למדינה?

להבעיה דעה מנוגדת זה חוסר נאמנות?

ועוד אין סוף דוגמאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אפשר לסכם? קוראים לך במקרה ליברמן?

אל תנסה לתרגם את הסיסמאות הפופוליסטיות שלו, אני מסכים עם הדעה מעליך-

ועוד אין סוף דוגמאות

ליברמן ריק מתוכן ומלא בסיסמאות פופוליסטיות, מצע הבחירות שלו לא כולל דבר פרט לעניין הערבים.

אין לו שום תוכניות לענייני החברה\כלכלה\חינוך והלאה, ואנשים הולכים להצביע לו בגלל סיסמא שגם הם לא יודעים למעשה מה פירושה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתם לא מבינים מה ההצהרת נאמנות שהוא רוצה אומרת ומדברים עליה בכזו הרחבה רק מצביע על כמה אתם טיפשים.

צריך גם לחשוב על כלל האזרחים ולא רק על הערבים כי הוא רוצה לשלול אזרחות (נכון הוא טוען רק מערבים) אבל מי יודע מה הוא יעשה עם חוק כזה

ועוד אין סוף דוגמאות

לא זו דמוקראטיה. הפגנה שבה צועקים מוות ליהודים ומניפים דגלי חמאס זו חוסר נאמנות. חלאה שקורא להשמדת הישות הציונית מבפנים (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3667029,00.html) זו לא נאמנות.

כל השאר זה המצאות מטומטמות והזויות של שמאלנים צבועים, שאני עוד זוכר איך הם הגנו על החמאס כשהוא נבחר וטענו בתוקף שזה טוב ושהוא ישתנה... זה, אגב ולצערי, לא מוגדר כחוסר נאמנות...

זה שאנשים שומעים סיסמה ולא את ההסבר והכוונה מאחוריה, וישר מתנפלים על הבנאדם כמו עדר זה טימטום, למי שהיו לו ספיקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

אני שמעתי את ההסבר מליברמן עצמו (בתוכנית רדיו)

וחוץ מהרדיו, הוא בכל הזדמנות מנסה להסביר שהחוק הזה זה לא נגד כל הערבים- זה רק כדי למנוע מצבים כמו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3667029,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3649551,00.html ("יחי השהידים"...)

http://news.walla.co.il/?w=/1/1257979/@@/item/printer

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=613337

ועוד...

זה גם ימנע מנטורי כרטא (או איך שלא כותבים את זה) וכל מיני שמאלנים קיצוניים לקבל אזרחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לומר זה יפה, אבל מה שיקבע זה ניסוח החוק. באמת שחיפשתי, ולא מצאתי את הניסוח המדויק לחוק. אולי לא חיפשתי מספיק טוב.

וחוץ מזה, על מי אתה עובד. המטרה היא לקחת לערבים את האזרחות (שהרי ניתן להגדיר כל ערבי כבוגד, בסופו של דבר. בודדים עשו , עוד יותר מעטים שירות לאומי, ואתה בעצמך הבאת עדויות לכך שמרבית האוכלוסיה הערבית באזורי הריכוז כביכול נגד מדינת ישראל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה ותפסיק לנחש ולנסות לעוות את הכוונה של ליברמן לפי ההזיות שלך...

בניגוד להרבה ח"כים הוא לא טיפש עד כדי כך שהוא יגיש הצעת חוק בנוסח ששולל זכויות לערבים רק כי הם ערבים... כל מה שהוא רוצה זה שבגיל16 כשתביא לקחת ת.ז תחתום על הצהרה שאתה לא תפעל להפלת המשטר במדינה (לדוגמא לשים את חמאס בכנסת- אולי הוא יתמתן עוד קצת.. מי יודע :nixweiss:) ולא תתמוך באירגונים שהמטרה שלהם זה להרוג ישראלים.

זה שאנשים הוזים כל מיני דברים מעבר זה כבר בעייה אחרת. הדברים שהשמאל מנפיץ על ליברמן שקול לזה שאני אגיד שברק יסוג מהגולן, יחזיר את ירושליים, יעביר לחמאס ויחוקק חוק שיחיב יהודים לתת טובות הנאה מיניות לערבים כדי שהם ירגישו טוב על עצמם ולא יעשו פיגועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מבקש עוד פעם גיבוי כתוב. בסופו של דבר, זו דרך מאוד לא אפקטיבית, משתי סיבות (ויכול להיות שיש יותר):

1. לבן 16 אין זכות חתימה, ואם אתה מאפשר לו בחוק הזה, אתה בעצם צריך לאפשר לו בכל מצב אחר (שהרי אם הוא מסוגל להתחייב לנאמנות למדינה, למה שלא יהיה מסוגל להתחייב לחתום על צ'קים או מסמכים מחייבים אחרים), ואתה באמת לא רוצה לאפשר לבן 16 לחתום על צ'קים ומסמכים. מה גם שהאזרחות ניתנת בלידה, ולך תפסול אזרחות לנער בן 16 שלא מבין מהחיים שלו.

2. כל אחד יכול לחתום, וכשיש לך הפגנות של עשרות-אלפי מפגינים אתה לא באמת תלך אחד אחד ותעצור אותם, במיוחד כי יש לך המון מקום פנוי בבתי הכלא, מה גם שפסילה כזו צריכה להעשות בבתי משפט, וכאילו שמערכת בתי המשפט היום כל כך פנויה. וסתם שאלה, מה תעשה עם אותם האלפים, אם לא יותר, שנשללה מהם האזרחות? יכולים להיות שני מצבי קיצון - או שבאופן מעשי מלבד שלילת האזרחות לא קורה להם כלום ואז לא עשית כלום, או שתגרש אותם, ושיהיה לך המון בהצלחה עם המרד שיקום פה.

אתה יודע, שבוחנים חוקים, בודקים אם הם עומדים בקריטריונים מסוימים. חוק כזה לא עומד בקריטריון ה"ישימות". אלא, כמובן, אם יש לך דרך מהפכנית ליישם אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בהפגנה לא יבטלו לכולם את האזרחות אלא רק לקומץ שיתפסו- כמו שתמיד עושים.

לגבי השאר- אני לא יכול לענות על זה בדיוק כמו שאתה לא יכול להעלות את הטענות האלה- כל עוד אתה (ואני) לא יודע איך מגישים הצעת חוק ואיך דואגים ליישום. אני מניח שיש אנשים שזו העבודה שלהם לנסח חוקים ככה שהם יהיו ישימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בהפגנה לא יבטלו לכולם את האזרחות אלא רק לקומץ שיתפסו- כמו שתמיד עושים.

לגבי השאר- אני לא יכול לענות על זה בדיוק כמו שאתה לא יכול להעלות את הטענות האלה- כל עוד אתה (ואני) לא יודע איך מגישים הצעת חוק ואיך דואגים ליישום. אני מניח שיש אנשים שזו העבודה שלהם לנסח חוקים ככה שהם יהיו ישימים.

נכון ... אבל

אני חייב לציין ולתמוך שבאמת החוק הזה שהוא רוצה להכניס לצערי לא יכנס הוא לא הגיוני בעליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...