מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא

drorhazan

Recommended Posts

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל אצלכם רק מי שעושה תואר נחשב! תואר זה לא גן עדן, אז מספיק לקטול את ג'ון ברייס!

אולי יום אחד תבין שזה ממש לא נכון וזו רחוקה מלהיות הבעיה שלך?

לא כולם מסוגלים ללמוד באקדמיה, לא לכולם יש תואר וג'ון ברייס טוב מאוד למטרות מסוימות. הבעיה שלך היא שאתה הופך את ג'ון ברייס לסוג של אל, ולדיפלומה שלך משם, בקורס הכי בסיסי בערך, עם כל הכבוד, אתה מתייחס כאילו היא שווה זהב. מילא איזה הסמכה כביכול יוקרתית, אבל פאקינג טכני מחשבים ורשתות, שכל אחד שקורא את המאמרים של הזון ומתעדכן כאן בפורומים יכול לקבל (מה שאני אומר זה שמצב אחד יכלת לקבל את ההסמכה גם בלי הקורס הזה, ומצד שני, תפסיק לספר לנו שאתה מדפיס את כל המאמרים מ-2001. הבנו את זה בפעם השמינית).

גם ד"ר במקצוע כלשהו מהאוניברסיטה במקצוע טכנולוגי (החל ממדמ"ח וכלה בפיזיקה, וזה כולל את כל מקצועות ההנדסה השונים), שווה בדיוק 0 בשוק העבודה בלי ניסיון קודם. אז במקום להתלהב מזה שיש לך דיפלומה מג'ון ברייס, תזיז את התחת שלך ותמצא מקום עבודה נורמלי, אפילו בשכר לא משהו - כי רק עם ניסיון תוכל להתקדם. לדבר זה יפה וכל אחד יכול (ותאמין לי שאני מצוין בזה), אבל לבכות שאין לך עבודה כי חברת ההשמה של ג'ון ברייס לא מצאו לך עבודה... בחייאת, אתה לא רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

החוכמה בחיים זה להבין מתי לומר לא, ומתי להפסיק. כן או לא יעודד, אם אמרו לך לא כל כך הרבה פעמים, זה כנראה לא ורמז שתפסיק. רוב הטכנאים בכלל לא מכירים את הפורום וחיים טוב מאוד (או שלא אבל זה לא הויכוח כאן), והידע של חבר פורום ממוצע (כן, כולל אותך) עולה עליהם פי עשרות מונים. אז במקום להתבכיין, צא לעבוד. תלה מודעות. לא יודע מה, אבל תעשה משהו עם עצמך.

יש לכם חברות?! :o

ואפילו כמה זוגות נשואים עם ילדים :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר, אבל אתם יכולים לעודד אותי ולהתחבר איתי, ולא לחסום אותי בתוכנות שונות. זה רק יעודד אותי להמשיך עם חומרה ומחשבים!

אתה צריך להבין, שאם מישהו היה רוצה לדבר איתך מחוץ לאתר, הוא היה עושה את זה.

תפסיק להציק לאנשים כל הזמן, במיוחד כשהם לא מעוניינים

ואם אתה עדיין דפוק במוח ומגיע לשלב ההצקה הראשוני, ברגע שתראה שהם לא מעוניינים תפסיק!!!

לא רוצה לדעת אם תהיה לך בת זוג בעתיד, מה יקרה לה.

אני משער לעצמי שהיא תתאבד, ותקח את כל המשפחה שלה איתה.

בעצם אפשר לנצל את זה לטובתינו, לך תמצא חברה עזתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טכנאי בחנות משרה מלאה ,עד הצבא,הגעתי לשם עם הידע שהיה לי ,קיבלו אותי אחרי כמה מבחנים מעשיים , ועכשיו אני מנהל את המעבדה בלי בעייה.

תיקונים , הרכבות , הכל . לא צריך להיות תותח מי יודע מה , העבודה היא עבודה שדיי חוזרת על עצמה , מחשבים זה מדיוק , פה ושם יש תקלות שבא לך לפוצץ תמחשב ל100000 חתיכות , אבל עוברים את זה ולומדים.

אני אישית לא חושב שיש כסף אמיתי בתור תכנאי , למרות כמו שמישהו אמר יש מחסור בתכנאי , שאני תאמת יכול לעסוק בזה .

אבל האמת היא שיש יותר מידי אנשים כמונו , השוק רווי , לא יודע אם זה מקצוע שצריך להמשיך איתו לחיים , אלא אם אתה רוצה להקים איזה חברה עצמאית או משהו .

בקיצור החיים יפים , כשמסתכלים לצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יש פה התנהגות לא מתאימה מצד המנהלים וחברי הפורום. ולדעתי בתור אחד שנמצא הרבה זמן בפורום מצב זה יוצר תחושה לא נעימה...

לא שהיא כזאת מפריעה לי אבל סתם היה חשוב לי לציין זאת בת'ראד הזה.

מנהלי האתר וחברי הפורום מציגים את עצמם כאילו הם יודעים הכל, ולא טועים אף פעם. ובמילים אחרות מושלמים.

במציאות שפגשתי את חלקם במפגשי פורום הם היו שונים לגמרי. שקטים, ביישנים, מופנמים, ושונים לחלוטין מהחזות שהם מציגים פה בפורום. לכן תקח כל דבר בפרופורציות..

אתה לא צריך לתת להודעות האלה (במיוחד של מנהלי האתר) להשפיע עליך בצורה כזאת. תקח מהת'ראד הזה את העצות שנתנו לך, תעשה חושבים ותעשה מה שנראה לך לנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אבל אתה פשוט לא מכיר את הסיפור וגם אתה כמו כל שאר המתלוננים לא עברת על שאר הת'רדים של אדון חזן.

דרור חזן, מגיע לך כזה אגרוף שפשוט לא תקום ממנו. אני מקווה (וגם בטוח) שיום אחד תחטוף אותו. אולי זה יחזיר אותך בחזרה למציאות העגומה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אבל אתה פשוט לא מכיר את הסיפור וגם אתה כמו כל שאר המתלוננים לא עברת על שאר הת'רדים של אדון חזן.

דרור חזן, מגיע לך כזה אגרוף שפשוט לא תקום ממנו. אני מקווה (וגם בטוח) שיום אחד תחטוף אותו. אולי זה יחזיר אותך בחזרה למציאות העגומה שלך.

אבל מאיפה מגיע הזעם העצום הזה? אם אכן יש הצדקה לניסוחים ולביטויים ההחלטיים כ"כ, איך זה שהוא נמצא עדיין בפורום?! למה המנהלים לא נותנים לו באן ונגמר הסיפור? הוא, להזכירכם, רשום פה מ-2007!

במקום לגמור את הסיפור בצורה פרקטית אתם לוקחים טרמפ עליו ונותנים ליצרים ה[הכנס מילה] שלכם לפרוץ החוצה. למה?!

סתם דוגמא, למה הת'רד הזה עדיין פתוח? יש סיכוי קלוש שיצא ממנו משהו טוב (או "משהו" בכלל)?

עוצמת הרגשות הזו וחוסר התגובה המעשית, לא ברורים ולא מריחים טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אני לא מכיר את הסיפור זה לא מונע מאיתנו לדבר כמו בני אדם נכון? במיוחד אחרי העובדה שיש אנשים שחושבים שיש לו בעיות והם ממשיכים לקטול אותו, בסוף יעשו עוד נזק.

לא לעניין לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אני לא מכיר את הסיפור זה לא מונע מאיתנו לדבר כמו בני אדם נכון? במיוחד אחרי העובדה שיש אנשים שחושבים שיש לו בעיות והם ממשיכים לקטול אותו, בסוף יעשו עוד נזק.

לא לעניין לדעתי.

אם היית מכיר את הסיפור, היית מבין את התגובות...

תראה, ברגע שאתה פותח את אותו תר'ד עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם, וכל פעם מציעים לך הצעות שונות, ואתה לא מקשיב לכלום, אז מתישהו, יבינו שאתה כאן רק במטרה לזיין את השכל.

והשאלה היא האם הזיון שכל הוא בעקבות בעיה אמיתית, או סתם היותו טרול.

הסיבה שלא נועלים את זה, חוץ מזה שהמנהלים משועשעים בטירוף לפי דעתי, היא שהוא לא עובר על חוקי הפורום, אז אין סיבה לנעול.

אף אחד לא אמר שהוא עבר על חוקי הפורום, אבל הוא כן עבר על חוקי ההיגיון, על חוקי מערכות היחסים בין עמיתים/חברים/מכרים/וסתם גולשים באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...