מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא

drorhazan

Recommended Posts

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכל ההודעה שלי, זה הדבר היחיד שאתה יכול להגיב עליו? שאנשים מגיימר וויגיימס הוסיפו אותך כי הם מכירים אותך עוד מקודם?

מה, פספסת את כל החלק שבו אני מסביר למה חושבים שאתה ניג'ס? פאק, ניג'ס זה אחד שכל הזמן מבקש להעתיק ממך שיעורי בית. אתה פשוט סטוקר שרודף אנשים בצורה חולנית. הייתי סוגר את האתר הזה רק כדי שתעזוב אותו בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פלא שפתחו נגדך קבוצה בפייסבוק. לדעתי צריך להוסיף את התר'ד לרשימת החוקים של הפורום - ככה לא להתנהג. לפחות עכשיו יהיה לזה מינוח מקצועי, נקרא לזה סינדרום החזן. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אם תפסיק להיות ניג'ס, לא יראו אותך ככזה. אם גבול הטעם הטוב היה גבול מוחשי, סביר להניח שהיו יורים בך כבר לפני שנים על השגת גבול.

אני לא יודע אם מישהו סיפר לך, אבל לא, זה לא נורמלי לנסות להוסיף אנשים שאתה לא מכיר כחברים שלך בפייסבוק, במסנג'ר, במקושרים ולשלוח להם הזמנות להצטרף ל-Oovoo. אחרי הפעם הראשונה שהוספת אותי כחבר בפייסבוק - התעלמתי. אחרי הפעם השניה - גם התעלמתי. אחרי הפעם השלישית הכנסתי אותך לרשימת ה-Ignore, כך שרק אלוהים יודע כמה פעמים עוד ניסית להוסיף אותי. נדמה לי שגם אחותך (אם יש לך, וזה לא היית אתה במסווה) הייתה מעורבת איכשהו בכל העניין הזה בשלב מסוים.

עכשיו, מילא זה שאתה רודף אותי (ובאמת שאין לי מילה אחרת להגדיר את זה), אבל אתה עושה את זה לכל חברי צוות האתר! אני יודע בוודאות שניסית להוסיף לפייסבוק שלך את כל מנהלי האתר - מספר רב של פעמים - והרחקת לכת אפילו עד כדי הוספת קרובי משפחה ובנות זוג. אתה מטרידן סדרתי, ועוד מתפלא שחושבים שאתה ניג'ס??

יודע מה? אם היית עושה את זה רק לחברי HWzone - דיינו. אבל אני יודע ממקור ראשון שעשית את זה גם לחברי Vgames וחברי Gamer, ודרך אגב - אחדים מהם אפילו הזהירו אותי במפורש, בזמנו, מכך שאתה פשוט סטוקר. היום אני יודע שהם בכלל לא הגזימו.

אין לי שום הסבר אחר לזה מלבד הפרעה נפשית כלשהי, ועל כן המלצתי, שניתנה ברצינות מוחלטת בעמוד הקודם של הת'רד הזה - לך לפסיכיאטר. אם אפילו בנטוויז'ן מתלוננים על זה שאתה מטריד את התומכים שם באופן סדרתי (ויתרה מזאת - אם אני יודע מזה, למרות שאני לא עובד שם ולא מכיר ישירות אף אחד שעובד שם) - כנראה שיש דברים בגו, אתה לא חושב?

נ.ב. אם זה לא היה ברור עד עכשיו - לא, אני לא רוצה להיות חבר שלך בפייסבוק. באיזה גודל פונט לכתוב לך את זה, כדי שתבין?

חחחחחחחחחחחחח גדול :)

דרך אגב, סגרו את הקבוצה שפתחו עליו?

ודרור, כפי שציינו קודם, אתה לא יודע מה לחפש בחיים שלך, והשאיפות שלך שואפות לאפס

כמו הילד פר"ח שלי שהשאיפה שלו היא להיות נהג מונית.

קח אותי לדוגמא, למדתי תכנות בתיכון, הייתי תותחן בצבא, שלחתי קורות חיים דרך RUNNER, ודי מהר התחלתי לקבל טלפונים, וראיונות, ובסופו של דבר בחרתי לעבוד במוקד DATA של אורנג', ועשיתי שם בממוצע קרוב ל7 אלף.

ואחרי 5 חודשים, החלטתי לוותר על העבודה הזאת והתחלתי כבר ללמוד הנדסת חשמל באוניברסיטה...

בחיים לא חשבתי להתקרב למקום עבודה כמו BUG או DEPOT, כי אלו לא מקומות שמעניין אותם אנשים שמבינים במחשבים, אלו מקומות שרוצים אנשי מכירות.

וגם כל חברות התמיכה באינטרנט, העבודה שם שואתית, ושכר מינימום (יש בונוסים, אבל לא משתלמים), ואחרי שהתקבלתי לכמה מקומות, בחרתי באורנג' כי התנאים הכי טובים היו שם במוקד הזה.

(שלא לדבר על שבמהלך הקורס קיבלתי הצעה ממקום אחר, ממש משתלמת הכוללת גם , אבל ידעתי שאני אפרוש ללימודים, אז העדפתי לא לשרוף לעצמי עוד גשר).

לסיכום:

תעזוב את כל הכתבות שיש באתר, נכון שהן נחמדות והכל, אבל הן לא יתנו לך כלום בתור , אלא רק בתור אחד שירצה להתעדכן במצב החומרה העולמית, שזה כל תינוק יכול לעשות היום.

בנוסף לכך, תפסיק להטריד אנשים כאן בפורום, כי במוקדם או במאוחר יעדיפו לזרוק אותך מהאתר, מאשר שתספים פה כל כך הרבה.

ותתחיל ללחפש עבודה בכל צורה אפשרית, כפי שציינו: חברות כח אדם, חברות השמה להייטק, ואתרי חיפוש עבודה ששולחים קורות חיים להרבה מקומות במקביל.

מנהלים, תנעלו את התר'ד ההזוי הזה כבר, לפני שמישהו שיש לו , יחליט ללכת אליו הביתה, ולגרום לו לא להתחבר לאתר הזה לעולם (וגם לא לחיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהלים, תנעלו את התר'ד ההזוי הזה כבר, לפני שמישהו שיש לו , יחליט ללכת אליו הביתה, ולגרום לו לא להתחבר לאתר הזה לעולם (וגם לא לחיים)

הוא פשוט יפתח עוד אחד בעוד שבוע, ויעשה Copy & Paste להודעה הראשונה. אולי עדיף להפוך את הת'רד הזה לסטיקי ולקרוא לו "החיים על פי דרור חזן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא פשוט יפתח עוד אחד בעוד שבוע, ויעשה Copy & Paste להודעה הראשונה. אולי עדיף להפוך את הת'רד הזה לסטיקי ולקרוא לו "החיים על פי דרור חזן".

רעיון טוב, אבל אם נעשה את זה, אני דורש שנוסיף גם את הלינק להוספה של הקבוצה הזאת שיצרו נגדו :)

למי שלא מכיר:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=385282.0

:lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע נחמד, אבל לא הייתי רוצה את זה כתחביב או כמשהו צדדי, אלא כמקצוע- ואני לא מדבר על להסתובב מבית לבית ולתקן מחשבים ולקחת כסף עבור כל שעה. הייתי מת לעבוד באיזו מעבדה ולהשיג רכיבי חורה בהנחה ולדעת ראשון על רכיבים הכי חדשים ישר כשהם יוצאים לשוק, לנסוע לתערוכות מחשבים בארץ ובחו"ל המיועדות גם לאנשי מחשבים (או אפילו לאנשי מחשבים בלבד)- מה רע בזה? ותוך כדי זה להתקדם בג'ון ברייס ולהתעדכן ב- hwzone. נשבר לי מזה שיש פה כמה כאלה שאני אמנע מלרדת עליהם, אבל הם חושבים שג'ון ברייס זה חרטא כי זה לא טכניון או אוניברסיטת חיפה. ברור שאני רוצה לעשות תואר בתחום במחשבים, אבל קודם כל אני אמצה את ג'ון ברייס ואח"כ אעשה פסיכומטרי ואת השאר, כי זו דרך ארוכה עד לתואר.

אתה חי בפנטזיות.

בשום מעבדה שבה תעבוד כטכנאי לא ישלחו אותך לתערוכות בארץ או בחו"ל, במקסימום לאיזה כנס מפגר של אחד הספקים שלהם וגם זה בספק.

רכיבים בהנחה, אולי, לא כולם נותנים, ולדעתי גם עם הנחת עובד בבאג עדיין את רוב הדברים תמצא ביותר זול במקומות אחרים.

ועל להתעדכן על הרכיבים הכי חדשים שיוצאים לשוק, בשביל זה יש , גם ככה לוקח זמן לחלק מהדברים עד שהם מגיעים ארצה.

תבין בתור טכנאי מעבדה, יצא לך לרוב להרכיב מערכות מחשב ג'נריות למשתמש הפשוט (אלא אם תתקבל לאחת מהחנויות הפופלריות לגיימרים, אבל אני בספק שזה יקרה), לאתר פה ושם תקלות חומרה מפגרות, ובעיקר, פירמוט והתקנת חלונות וניקוי . ואם יתמזל מזלך, אולי יצא לך להרכיב איזו מערכת high end לגיימר פעם בשנה.

לגבי עבודה בנטוויזן, בשביל זה לא צריך להיות , צריך רק לדעת לקרוא את הנהלים המתוסרטים הקבועים שלהם ולדעת לדקלם אותם ללקוח.

וכמו שאמרו לך כבר, בשביל למצוא עבודה לא מספיק לשלוח קורות חיים לשניים שלושה מקומות, צריך לשלוח לעשרות. להשתמש ב runner וכל אופציה אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...