מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא

drorhazan

Recommended Posts

למה אתה פסיכולוג? אתם לא עוזרים (חלק כן, אבל הרוב ממש לא), אתם קוטלים את הבן אדם, משפילים אותו, יורדים עליו. חאלס. הוא רוצה לעבוד בבאג, מי אתם לעזאזל תגידו שזו עבודה מסריחה? אני דווקא חושב שזו עבודה מאד סבירה עבור מישהו אחרי הצבא. רק תראה כמה צעירים הולכים לעבוד באבטחה, מפעלים, מחסנים ועוד אלף ואחת עבודות עלובות בשכר מינימום, בלי אפשרות להתקדם, בלי ניסיון רלוונטי בהמשך החיים.

דנדן מרים את האף ואומר שהוא אחרי הצבא הרוויח 7 אלף בחודש. כל הכבוד. אני מכיר ברמן אחרי הצבא שמרוויח 10 אלף בחודש וכל יום מזיין בחורה אחרת בשירותים. על אותו עיקרון אני יכול להגיד לדנדן שהוא סמרטוט, אפס, כלום. סתם המפגר שהלך לשבת כמו עציץ באיזה מוקד ולשמוע זיוני שכל בלי הפסקה במוקד DATA של אורנג'. הוא ירגיש טוב אחרי הזה?

כל עבודה מכבדת את בעליה. אם באג עושה לו את זה שילך לעבוד בבאג. שיקרע שם את התחת. שיעבוד בבאג עד גיל 67. באיזה זכות אתם אומרים לו שהוא סמרטוט באמת שאני לא מבין.

תקרא את כל זה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=profile;u=18403;sa=showPosts;start=140

בנוסף, אני אומר לך שהוא מציק, בלשון המעטה, לרוב חברי צוות האתר והמומחים (באופן אישי הוא מנסה להוסיף אותי כל שבועיים-חודש בתור חבר בפייסבוק, כבר שמעתי על מקרים יותר חמורים). ניסינו לעזור, להסביר. בשלב מסוים התעלמנו ו"זרמנו". אבל די, זה בלתי נסבל כבר.

פעם באה, במקום ישר להאשים, תחשוב ותבדוק קצת. אתה רשום בקושי שבועיים לפורום, מאיפה אתה מכיר את ההיסטוריה שלו כל כך טוב שאתה מרשה לעצמך בכלל לדבר ככה?

מנהלי האתר הזה משקיעים אין-סוף זמן כדי שהוא יהיה מקצועי ככל הניתן, וכדי להיות כאן אתה צריך לכבד את החוקים, גם אם הם לא לטעמך. יש לך בעיה עם מישהו? תפנה לאחראים עליו או אליו ישירות, אני בטוח שישמחו לפתור את הבעיה הספציפית שלך, ואם הבעיה חוזרת על עצמה היא תטופל בהתאם. כאן זו לא דמוקרטיה, ועל אחת כמה וכמה סיפור שאתה לא מכיר לעומק, ובעיקר לא סובל ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אתה פסיכולוג? אתם לא עוזרים (חלק כן, אבל הרוב ממש לא), אתם קוטלים את הבן אדם, משפילים אותו, יורדים עליו. חאלס. הוא רוצה לעבוד בבאג, מי אתם לעזאזל תגידו שזו עבודה מסריחה?

אתה פשוט לא מבין שהעובדה שהוא רוצה לעבוד בבאג זו בכלל לא מהות הבעיה.

יש פה היסטוריה ארוכה שאתה פשוט לא מכיר. הבחור צריך טיפול נפשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה פסיכולוג? אתם לא עוזרים (חלק כן, אבל הרוב ממש לא), אתם קוטלים את הבן אדם, משפילים אותו, יורדים עליו. חאלס. הוא רוצה לעבוד בבאג, מי אתם לעזאזל תגידו שזו עבודה מסריחה? אני דווקא חושב שזו עבודה מאד סבירה עבור מישהו אחרי הצבא. רק תראה כמה צעירים הולכים לעבוד באבטחה, מפעלים, מחסנים ועוד אלף ואחת עבודות עלובות בשכר מינימום, בלי אפשרות להתקדם, בלי ניסיון רלוונטי בהמשך החיים.

דנדן מרים את האף ואומר שהוא אחרי הצבא הרוויח 7 אלף בחודש. כל הכבוד. אני מכיר ברמן אחרי הצבא שמרוויח 10 אלף בחודש וכל יום מזיין בחורה אחרת בשירותים. על אותו עיקרון אני יכול להגיד לדנדן שהוא סמרטוט, אפס, כלום. סתם המפגר שהלך לשבת כמו עציץ באיזה מוקד ולשמוע זיוני שכל בלי הפסקה במוקד DATA של אורנג'. הוא ירגיש טוב אחרי הזה?

כל עבודה מכבדת את בעליה. אם באג עושה לו את זה שילך לעבוד בבאג. שיקרע שם את התחת. שיעבוד בבאג עד גיל 67. באיזה זכות אתם אומרים לו שהוא סמרטוט באמת שאני לא מבין. [br]פורסם בתאריך: 1.02.2009 בשעה 21:12:36

אלוהים ישמור איך אני אצליח לישון בלילה. בבקשה אל תעיף אותי! ::)

חבל שאין לך שכל, בשביל לקרוא את כל הדיון ואת הדיונים שקדמו לו...

היית מבין לבד למה אנשים מגיבים לו בצורה הזאת.

מלהיות ברמן, חוץ מלזיין, לא נותן לך שום ניסיון לעבודה אחרת בחיים... (שלא לדבר שהקורס עולה לא מעט כסף, ול5 חודשי עבודה כפי שעבדתי, אין הבדל במשכורת הסופית, במיוחד שהמשכורת בנויה על טיפים, ואתה צריך להגיע למקום טוב בשביל לקבל משכורות כפי שציינת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החור בראש שאתה עושה לכולם...

קראת בכלל את הדיון הזה, או את האחרים שפתחת???

טוב שנזכרת לשאול מה רע בהיסטוריות ההודעות שלך, אחרי שציינו את זה פה מיליון פעמים וגם נתנו לינקים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק מגעיל? שאנחנו אומרים לו שיש לו בעיה נפשית, בתקווה שהוא יקלוט את זה, ומציעים לו מכל הלב ללכת לטפל בעצמו אצל אנשי מקצוע? :nixweiss:

מגעיל זה מה שאתה והעוד כמה אנשים מדברים(לפחות המנהלים הראשיים)

אתם מגיבים בתגובות פה כאל זלזול

ומאנשים בני 20+צריך קצת אבל קצת לצפות ליותר בגרות

מה יהיה עם הילדים שלך אם הם גם ישאלו שאלות כאלה?

בסך הכל הבן אדם רק רוצה להצליח בחיים נכון שהגישה שלו לא נכונה אבל אפשר להסביר לו את זה בפרטי יפה וזהו לבקש להמנע מזה

מהמנהלים בחיים לא הייתי מצפה מתגובות כאלה ואם אני הייתי במקומכם המינימום אפשר לבקש סליחה מהבן אדם זה לא בושה כלל וכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, מצד אחד אתה אולי מצפה (ואני לא ממש מבין למה) מהמנהלים להתנהג ברגישות, אבל זה פאקינג האתר שלהם, אם היה לי אתר הייתי מתנהג בו איך שאני רוצה, כי הרי זה האתר שלי, ואם לא נוח לך, היית מוזמן לעזוב.

ואם היית מתייחס למנהלים המקצועיים אז מילא, אבל הם לא כאלה, הם לא נבחרו לייצג את HW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, אתה מוזמן לעבור על ההיסטוריה של ההודעות שלו ועל התגובות שהוא קיבלולראות איך יש קשר ישיר בין הזמן שעבר לבין כמה "רעות" התגובות שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא כל כך מציק לכם למה אתם ממשיכים להגיב לכל פוסט שהוא פותח? נראה שאתם בעצמכם נהנים

התגובות של חלק מהאנשים פשוט מגעילות אם אין לכם משהו מועיל לרשום אז אל תרשמו

זה די ברור שהבחור (פותח הדיון) לא "בסדר" אבל זה לא נותן לכם זכות להעליב אותו

כאן זו לא דמוקרטיה

Yoav כאן זה כן דמוקרטיה או שלך יש הגדרה אחרת לדמוקרטיה :nixweiss:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374350.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=390205.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=390628.0

MiniMIzer (ושאר חברי הפורום שדרור ניסה להוסיף אותם 1001 פעמים) תגידו לי מה אתם עושים צחוק?

פה זה פורום מחשבים וזה לא בושה לשאול (אפילו אם אתה מנהל) איך אפשר לחסום אנשים בכל תוכנות המסרים המידיים וב - ומבדיקה קצרה הבחור לא האקר ולא משתמש בשרתי proxy למיניהם

שמעו זה האתר שלכם ואתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים. אבל זה נראה לי צבוע שאתם אלה שמתלוננים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם בוחרים את המנהלים השונים?

המנהלים קובעים את החוקים בלי הצבעה?

ועוד מיליון ואחת סיבות אחרות למה כאן זה לא דמוקרטיה ותכלס מה שקורה זה מה שהמנהלים מחליטים לעשות?

ואתה רוצה לשמוע על כל הדרכים שבו הבחור מציק לכל חברי ההנהלה?

למזלי לי זה קורה רק בפייסבוק, אבל על שאר הדרכים היצירתיות אני אשאיר לאלה שבאמת סבלו ממנו לספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiniMIzer (ושאר חברי הפורום שדרור ניסה להוסיף אותם 1001 פעמים) תגידו לי מה אתם עושים צחוק?

פה זה פורום מחשבים וזה לא בושה לשאול (אפילו אם אתה מנהל) איך אפשר לחסום אנשים בכל תוכנות המסרים המידיים וב - ומבדיקה קצרה הבחור לא האקר ולא משתמש בשרתי proxy למיניהם

כתבתי הרי שחסמתי אותו בפייסבוק. ובמסנג'ר. בסקייפ חסמתי אותו היום אחרי שהוא ניסה להוסיף אותי גם שם. חוץ מזה, הוא לא מסתפק רק בי - הוא מטריד גם קרובי משפחה ובנות זוג של חברי צוות. מה אתה היית עושה אם מישהו כזה היה מטריד את החברה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הקטע הוא שחבל שהם יחסמו!

גם אני עברתי עכשיו על כל ההודעות שלי ויכול להיות שאולי די טעיתי במשהו- אני חושש לעזוב את ג'ון ברייס כי טוב לי שם והמורים עוזרים לי שם. אני יודע שאני די אוהססיבי בקשר לשאלות על באג ונטוויז'ן, אבל הקמתי את הת'רד הזה כי באמת הרגשתי אדיש- הרגשתי שלא משנה עד כמה אני קורא חומר ב- hwzone, לא ייצא מזה כלום. אנשים פה קוטלים את ג'ון ברייס בטירוף וזה ברור שתואר ראשון במקצועות הטכנולוגיים למיניהם אולי יותר שווה מלהתקדם בג'ון ברייס (כי אלה תחומים אחרים לגמרי)- אבל נכון לעכשיו אמרו לי שתואר ראשון במדמ"ח או מקצוע טכנולוגי אחר לא יתאים לי מסיבות אישיות, כך שג'ון ברייס זה די בסדר מבחינתי כי זה גם ייתן לי עבודה במחשבים שהיא לא בסיסית (כי זה IT) וגם פחות מלחיץ מהאוניברסיטה. אני מרגיש אדיש כי אם אני רוצה להתקבל לעבודה שקשורה בחומרה לפני שאני מתחיל MCSA/MCSE ואילך ולא מקבלים אותי, למה שאעשה פסיכומטרי בשביל תואר במקצועות הטכנולוגיים? קודם שיקבלו אותי במקומות שבהם נדרשים טכנאים וכאלה, אח"כ נראה מה עם תואר!

גם אתם לא מי יודע מה מעודדים עם הגישה שלכם- אני רוצה להתחבר איתכם ויש הרבה חבר'ה ב- hwzone שכן התחברו איתי, אבל אצלכם רק מי שעושה תואר נחשב! תואר זה לא גן עדן, אז מספיק לקטול את ג'ון ברייס! [br]פורסם בתאריך: 1.02.2009 בשעה 22:04:59

את החברה של מי הטרדתי?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת הדיון הכי הזוי שראיתי כאן , ובאמת אני מצדיק את המנהלים כי זה האתר שלהם , (אני נמצא בפורום אירופאי ושמה העיפו אותי כבר איזה 6 או 7 פעמיים (בגלל שלא כתבתי נכון אנגלית וזה פורום של למשחקי מחשב)

אז אני לא מבין למה לא סוגרים את זה אם אתם רוצים לצחוק על התרד בכייף כי גם אני מתחיל לצחוק על כל התגובות כאן של כולם

(כאילו אם כולכם הייתם בפיינטובל זה היה הכי מגניב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...