מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא

drorhazan

Recommended Posts

לכל מטיפי המוסר הצדיקים למיניהם שחושבים שחברי הצוות מתנהגים בצורה מגעילה/צבועים/קוטלים/משפילים/שיכורי כוח/נאצים/שורפים זנבות של חתולים/בועטים בהומלסים ברחוב/גונבים ארנקים מקשישות/ אחר [הכנס תיאור מתאים]:

אצל חלק מחברי הצוות העניין הגיע לכדי מצב של הגנה עצמית. פשוטו כמשמעו. ובהגנה עצמית מפסיקים להיות נחמדים.

אם מישהו יפנה אליך פעם אחת בצורה קצת מוזרה - תגיב לו בנימוס ותנסה לעזור לו במלוא הכוונות הטובות.

אם הוא יפנה אליך פעם שניה באותו אופן - תגיב לו שוב בנימוס, תנסה באמת לעזור לו שוב ותנסה גם להבהיר לו מה מוזר בפנייה שלו.

בפעם השלישית - תעשה אותו הדבר אבל בצורה קצת יותר תקיפה.

לאחר 5 פעמים נוספות, אחרי שהוא כבר ניסה ליצור אתך קשר בכל מני דרכים - תבהיר לו חד משמעית שאתה לא מעוניין לדבר איתו יותר.

לאחר עוד כמה וכמה פעמים שהמסר לא עבר - תתעלם ממנו ותנסה לשמור על איפוק למרות שהוא רודף אחריך.

כאשר הוא מתחיל לפנות לבני משפחתך - נדלקת נורה אדומה.

כאשר זה קורה יותר מפעם אחת - הגיע הזמן להפסיק להיות נחמד ולהיות באמת תקיף. מדובר בהטרדה שיש להפסיק בצורה אגרסיבית.

וכאשר המטריד לא מפסיק - צריך לתת לו את הסטירה כדי שיבין ש"לא זה לא".

אז רק כדי להכניס אתכם לפרופורציות, מלאכים שכמותכם, אנחנו כבר הרבה אחרי השלב של הסטירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע, מצד אחד אתה אולי מצפה (ואני לא ממש מבין למה) מהמנהלים להתנהג ברגישות, אבל זה פאקינג האתר שלהם, אם היה לי אתר הייתי מתנהג בו איך שאני רוצה, כי הרי זה האתר שלי, ואם לא נוח לך, היית מוזמן לעזוב.

ואם היית מתייחס למנהלים המקצועיים אז מילא, אבל הם לא כאלה, הם לא נבחרו לייצג את HW

דבר ראשון נכון זה האתר שלהם אבל זה לא מקנה להם זכות להעליב בן אדם(אתה מודע לזה גם שזה אתר ציבורי שהמון אנשים מבקרים פה וזה לא אומר בהכרח שזה רק אתר שלהם הם רק מנהלים פה והקימו תאתר הזה וזהו)

דבר שני מי אתה שאומר לי לעזוב?

אם כל כך המנהלים לא מעוניינים במה שהוא אומר/שואל ומעיק עליהם

פשוט לא להגיב כמו שRAFI אמר לא חסר ת'ארדים פה בפורום שאפשר לעזור בהם יותר בנושאי חומרה

אפשר פשוט לנעול את הת'ארד הזה וזהו למנוע ספאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון נכון זה האתר שלהם אבל זה לא מקנה להם זכות להעליב בן אדם(אתה מודע לזה גם שזה אתר ציבורי שהמון אנשים מבקרים פה וזה לא אומר בהכרח שזה רק אתר שלהם הם רק מנהלים פה והקימו תאתר הזה וזהו)

דבר שני מי אתה שאומר לי לעזוב?

אם כל כך המנהלים לא מעוניינים במה שהוא אומר/שואל ומעיק עליהם

פשוט לא להגיב כמו שRAFI אמר לא חסר ת'ארדים פה בפורום שאפשר לעזור בהם יותר בנושאי חומרה

אפשר פשוט לנעול את הת'ארד הזה וזהו למנוע ספאם

כשאותו בן אדם יפתח באופן שיטתי כל פרק זמן מסוים ת'רד עם אותה פואנטה, יתעלם ממה שאומרים לו, ינסה ליצור איתך קשר באופן פרטי מיליון פעמים כל כך וכך זמן אחרי שבפעם השמינית הבהרת לו שפשוט תה לא מעוניין בכך, שיתחיל לנסות ליצור קשר כזה או אחר לקרובי משפחה ובנות זוג (באופן אישי אני מכיר שניים שהוא פנה לבנות הזוג שלהם), זה כבר בלתי נסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם הוא עושה את כל זה למה אתם לא הולכים למשטרה? כדי להגיד עד כמה אתם מסכנים ועד כמה הוא פאנט לגבי הנמהלים פה?

סגרו את הדיון ולכו למשטרה. אין צורך להמשיך לקרוא ולקבל הסברים מפורטים של מה שהוא עשה/לא עשה.

ד"א, העובדה שאתם יורדים עליו פה לאורך 12 עמודים זה מן מסע נקמה על מה שהוא עשה לכם? באמת שאני לא מבין..

ובכלל שעוד חלקכם חושבים שיש לבן אדם בעיות נפשיות אתם לאורך כל הת'ראד רק מוסיפים עוד ועוד ולכו תדעו מה יהיה איתו בסוף.

עשו טובה לחברי האתר ולאותו בן אדם וסגרו את הת'ראד, משם תעשו מה שנראה לכם לנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתאבד וזהו. עזוב פסיכיאטר, אחרת גם הוא ישתגע מרוב הצעות חברות בפייסבוק.

מה עובר עליך בנאדם ? אתה באמת חושב שזה במקום להגיד משהו כזה לבנאדם לא מאוזן נפשית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם הוא עושה את כל זה למה אתם לא הולכים למשטרה? כדי להגיד עד כמה אתם מסכנים ועד כמה הוא פאנט לגבי הנמהלים פה?

סגרו את הדיון ולכו למשטרה. אין צורך להמשיך לקרוא ולקבל הסברים מפורטים של מה שהוא עשה/לא עשה.

כן אבל אתה לא תפנה למשטרה כי בנאדם מציק לך בפייסבוק אתה פשוט עושה איגנור

אני חושב שהוא ניסה להוסיף אותי כבר משהו כמו 20+ פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא יש פה אנשים שהולכים אם הראש בקיר... ואני מתכוון לכל אלה שאומרים שמנהלים לא צודקים ומתלוננים שאנחנו מגיעלים.

מה לא ברור כולם מנסים לעזור לו, ניסו אבל הוא לא מבין את זה!!

אתם סתם מנסים לצאת מגניבים שאתם מגנים עליו, אתם לא יודעים את המושג השגת גבול? שטח פרטי? חיים פרטיים? בן אדם מנסה לדבר איתך ואתה לא מעוניין אתה מתעלם, פעם שניה הוא מנסה אתה שוב מתעלם, פשם שלישית רביעית וכו' זה כבר נהיה מציק! לא רוצים לדבר איתו, אז שיבין את זה וימשיך הלאה, אין מה לעשות גם לי קורה מצב שאני מסנן אנשים שאני לא מעוניין לדבר איתם. אני מדגיש !!!לא מעוניין!!!. אם הכל הכבוד יש לי אני מדגיש לי את הזכות לבחור אם מי אני מדבר ואם מי לא!

הבעיה היא לא במקום העבודה שהוא רוצה לעבוד או מה שהוא רוצה ללמוד לאף אחד לא אכפת, אבל הוא פנה וביקש עזרה, ניסו לעזור לו, הסבירו לו שמה שהוא עושה זה לא בדיוק נכון ויש דרכים אחרות אולי יותר קשות אבל יותר מוצלחות, אבל הוא הולך אם הראש בקיר אני מדגיש בקיר!.

ולאלה המטומטים שחושבים שאנשים מסתלבטים עליו פה כי אומרים לו ללכת לפיסכולוג או פסיכיאטר אני מדגיש פסיכולוג ופסיכיאטר הן מקצועות בדיוק כמו מוכר/קופאי/מתכנת/בנאי/שחקן/זמר וכו' המטרה שלהם היא לעזור לאנשים שסובלים מבעיות מסויימות! אז לפני שאתם מגיבים תקראו! ותבינו על מה בכלל מדובר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אתה לא תפנה למשטרה כי בנאדם מציק לך בפייסבוק אתה פשוט עושה איגנור

אני חושב שהוא ניסה להוסיף אותי כבר משהו כמו 20+ פעם

מי ישמע... suck it up כמו שאומרים.. זה מה יש.

כשאמרתי ללכת למשטרה התכוונתי לאותם אנשים שהוא פנה לחברים ולמשפחה שלהם.

אתם סתם מנסים לצאת מגניבים שאתם מגנים עליו, אתם לא יודעים את המושג השגת גבול? שטח פרטי? חיים פרטיים? בן אדם מנסה לדבר איתך ואתה לא מעוניין אתה מתעלם, פעם שניה הוא מנסה אתה שוב מתעלם, פשם שלישית רביעית וכו' זה כבר נהיה מציק!

יפה.. אני מסכים ואין לי שום בעיה עם מה שאתה אומר.

אבל אני לא הייתי נותן לת'ראד להגרר 13 עמודים בגלל השעשוע שאתם מקבלים על חשבון בן אדם אחד.

במקום לסגור את הדיון המנהלים מנסים להראות פה נקודה מסויימת שלא נראה שאף אחד מכם מבין. כל התגובות של האנשים בפורום זה עד כמה הם מסכנים ובלה בלה בלה.

תגובה אחת רצינית לא ראיתי פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ישמע... suck it up כמו שאומרים.. זה מה יש.

כשאמרתי ללכת למשטרה התכוונתי לאותם אנשים שהוא פנה לחברים ולמשפחה שלהם.

יפה.. אני מסכים ואין לי שום בעיה עם מה שאתה אומר.

אבל אני לא הייתי נותן לת'ראד להגרר 13 עמודים בגלל השעשוע שאתם מקבלים על חשבון בן אדם אחד.

במקום לסגור את הדיון המנהלים מנסים להראות פה נקודה מסויימת שלא נראה שאף אחד מכם מבין. כל התגובות של האנשים בפורום זה עד כמה הם מסכנים ובלה בלה בלה.

תגובה אחת רצינית לא ראיתי פה.

לגבי משטרה: רוצה לעשות צחוק מעצמך ולהצחיק את התחנה אז סבבה.. אני כבר מתאר את התגובה של השוטר כשהוא ישמע "אני רוצה להגיש תלונה על בן אדם שמציק לי בפייסבוק"... את ההמשך כל אדם בעל קצת דימיון יכול להשלים

התרד הזה יענל בסופו של דבר, אבל מה זה משנה, עוד שבוע הוא יפתח חדש בעל אותו נושא בדיוק. הבעיה פה שאיך שלא תסובב המנהלים יוצאים רעים: לא עוזרים לו במצוקה = מנהלים רעים ומגיעלים, נוהלים תרד של אדם במצוקה = מנהלים ששוללים את זכות הדיבור, לא נוהלים תרד של אדם במצוקה = מנהלים מגעילים שנותנים לצחוק על אותו אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...