i7 920 Vs Q9550 Vs E8400 צריך עזרה בהחלטה להרכבת מעבד למחשב חדש. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i7 920 Vs Q9550 Vs E8400 צריך עזרה בהחלטה להרכבת מעבד למחשב חדש.

RazRoNvidia

Recommended Posts

היי

אני כרגע בהתלבטויות לגבי איזה מעבד כדאי לקחת מבין השלושה , המחשב שלי יהיה מיועד בעיקר למשחקים לאוברקלוק.

עכשיו חוץ מזה אני גם רואה סרטים כמובן וגולש , אך אני רוצה מעבד שיעבד את הנתונים מהר ולא יתקע כשאני יעמיס עליו (לא בהגזמה)

אני גם רוצה לדעת האם בעתיד יצאו חדשים בסדרת ה i7 יותר טובים מהיום שאני אוכל לשדרג בעתיד ולא אתקע!!

אם אתם צריכים עוד פרטים על המפרט שהרכבתי תרגישו חופשיים לשאול..

תודה רבה.

רז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש הבדל גדול(+-) מאד בין המחיר של ה E8400 Q9550 ובכלל ל I7,

להיום , ה E8400 יעשה את העבודה בצורה מעולה +.

ה Q9550 יכול לשמש אותך לעתיד אבל עדיין יש פה הבדל שלאיזה 600 ש"ח.

ואם יש לך תקציב דיי גדול אתה תוכל לקנותאת ה I7 , זה לא רק המעבד מייקר זה גם הלוח עם X58 שעולה לפחות 1100~1200 , והזכרונות DDR3 שעולים כמעט פי 2 מזכרונות .

אז ההחלטה היא עכשיו שלך , אני הייתי מציע לך לקנות מערכת מבוססת E8400 + MotherBoard P43 .

יום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אז אם אני אקח את המעבד E8400 אני על זמן שאול עד שאני אצטרך להחליפו??

ואם אני אקח את ה Q9550 אני קצת יחזיק יותר מעמד וגם אני אהיה מוכן למשחקים שיצאו בעתיד שידרשו 4 ליבות כמו GTAIV שמנצל אותם כיום..

אז שווה לי להוסיף 600 ש"ח!!??

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אז אם אני אקח את המעבד E8400 אני על זמן שאול עד שאני אצטרך להחליפו??

ואם אני אקח את ה Q9550 אני קצת יחזיק יותר מעמד וגם אני אהיה מוכן למשחקים שיצאו בעתיד שידרשו 4 ליבות כמו GTAIV שמנצל אותם כיום..

אז שווה לי להוסיף 600 ש"ח!!??

תודה..

עידן הליבה כפולה הולך ונעלם.

Q9550 עולה כבר כמו CI7...?

היום כבר אפשר להשיג את השילוש של CI7 ב-3120 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואת השילוש של ה-Q6600 (נוסיף לך גם סופר-איכותי כמו טוניק טאוור או TRUE) ניתן להשיג ב-1,800 ש"ח..

נו... חלאס תנו כבר למעבד הזה למות בשקט, עוד מעט כבר נקבל תמיכה ל-SSE 4.2, לפחות אדובי הבטיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חלאס? למה להשקיע הרבה יותר על משהו שהוא רק מעט טוב יותר?

אני כרגע בהתלבטויות לגבי איזה מעבד כדאי לקחת מבין השלושה , המחשב שלי יהיה מיועד בעיקר למשחקים לאוברקלוק.

עכשיו חוץ מזה אני גם רואה כמובן וגולש , אך אני רוצה מעבד שיעבד את הנתונים מהר ולא יתקע כשאני יעמיס עליו (לא בהגזמה)

לפי המשתמע לא מעניינים אותו סטים של פקודות מסוג זה.

E8400 יעשה את העבודה כמו שצריך. הוא יכול לחסוך הרבה כסף ולהשקיע אותו בשדרוג עתידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה בקשר למעבדי ה i7 , האם ידוע לכם אם יצאו בעתיד משופרים כמו בסדרת ה QUAD וה Dual למיניהם גם בסדרה i7????

בכדי שאם אני ייקנה מעבד מהסוג הזה אני אוכל לקנות משופר ... האם צריך??

אני אגיד לכם למה אני לא מעוניין ב e8400 מכיוון שהוא יפגר קצת מאחורה במשחקים בעוד כשנה בערך.. וה quad עוד יסחוב. אז לכן אני רוצה להיות כמה שיותר שקט בקנייה שלי!!

HELP..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש היום ובעתיד הקרוב יצאו, משחקים כה רבים - ממש ספרייה ענקית של משחקים שמראים ביצועים הרבה יותר טובים עם ליבת הפנרין E8400.

השאלה שלי אליך - אתה הולך לוותר על כולם כל כך בקלות? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי באיזה משחק.

ב\GTA4\UT3\DMC4 אתה למשל תראה ייתרון כי הם תומכים מרובעי ליבה

אבל ייתרון לE8400 אתה תראה ב... crysis, cod4, cod-waw, mirrors edge, , mass effect, grid, fallout3, ra3, assassin's creed ועוד רבים אחרים.

החלטה שלך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...