בוחן בחירות , לאיזו מיפלגה הדעה שלך מתאימה ( מבחן אמריקאי ) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוחן בחירות , לאיזו מיפלגה הדעה שלך מתאימה ( מבחן אמריקאי )

עכביש בכביש

Recommended Posts

אני עשיתי את המבחן הזה מזמן אבל אני לא הולך לבחור לפיו .

אני רוצה להצביע לישראל ביתנו אבל אני אצביע לליכוד כי אני לא סובל את קדימה ואי בחירתה של קדימה לשלטון יותר חשובה לי מלגרום לקפאון מדיני ע"י בחירה של ביתנו . אני בוחר בליכוד כי לפי הסקרים הם יכולים לנצח את קדימה ויש להם יש להם עקרונות ימניים שדומים לאילו של ביתנו.

אין לי ברירה , בבחירות שעברו הצבעתי ביתנו לאזן את השמאלנים מקדימה. הבחירות האילו אני אבחר במישהו שמסוגל להעיף אותם מהשלטון לפני שהם יביאו עלינו אסון עם הספינים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה? באיזה סרט אתה חי?

אנא הרחב...

ה"פלשטינים" הם ירדני..

במילא החרבנו להם שם כמעט הכל, אפשר כמו שאומרים בהומניות להעמיס על אוטובוסים ויאלללה הביתה לירדן !

הרי הנה יאצנו ועוד פעם זה מתחיל, הם יתחמשו חודש-חודשיים, אולי יותר.. וימשיכו בשלהם.

כבר היה להם כל-כך הרבה זמן להקים כל מה שצריך על מנת לנהל מדינה תקינה אבל הם צידדו בטרור,

הבעיה איתם היא שהם לא מוכנים להראות רצינות, וכל מה שהם הוחיכו עד עכשיו זה שלא ניתן לסמוך עליהם

אז כמו שכבר אמרתי אם אפשר לטרנספר יהודים, אני לא רואה סיבה שאי אפשר לטרנספר אותם ובאותה היזדמנות את כל הגיס החמישי שבינינו !

שטח יהודה ושומרון נכבש ע"י ירדן ולאחר מכן על ידנו, זה שירדן לא רצו אותו חזרה לא אומר שהשטח שלנו. לגבי הטרנספר, לפי החוק הבין לאומי, כן כן אני יודע שזה לא מזיז לך את הכינה שעל השערה שעל הביצה השמאלית, אבל מלכתיחלה אסור היה לנו להקים שם ישובים (בלי קשר לראיית עולם פוליטית, אלא מבחינת החוק היבש). לפי אותו חוק גם אסור לך לפנות\להעביר\לגרש\whatever אוכלוסיה שכבשת. לגבי לגרש את כל הערבים, דבר ראשון, טוב שאתה לא מכליל. שנית, אתה לא יכול לשלול אזרחות לאדם שיש לו אזרחות אחת בלבד, מאחר שאין לך לאן לגרש אותו...

הבעיה עם מה שאמרת זה שמרץ לא פרו-פלסטינים, הם פשוט כן. יש להם אחלה אג'נדה אזרחית (לפחות רובה) אבל כשזה מגיע לפלסטינים הם פתאום מאבדים את האחיזה במציאות.

מר"צ תמכה בלחימה ב-3-4 ימים הראשונים של הלחימה והתחילה להתנגד כשהתחילו לדבר על כניסה רגלית. אני בכלל לא מנסה להגן עליהם, הם אמרו מספיק דברים מפגרים ב-3 שנים האחרונות, פשוט נמאס לי מהדמגוגיה וההשמצות.

לגבי הרעיון של מדינה פלסטינית (ועוד על שטחי 67), אני מוריד את הכובע בפני הספינולוגים הערביים בלי שמץ של ציניות. הם פשוט הצליחו למכור לעולם (וגם לחלק מהיהודים, ע"ע "מרץ") את הסיפור שגזלנו מהם את אדמתם,בתיהם . . .

לא גזלנו - הם ברחו, בעיה שלהם, אלו שנשארו עדיין פה, חוץ מקומץ קטן שבאמת גירשנו. לגבי שטחי יהודה ושומרון ורצועת עזה, אתה טוען שהשטח לא בשליטה ישאלית?

אני תמיד אומר שאם ננהג כמותם ונתחיל מסע שכנוע עולמי ונדבוק בו לאורך השנים, יש סיכוי שבעוד 20-30 שנה יאמינו לסיפור שלנו והסיפור הפלסטיני ישמע כמו אגדת עם ישנה.

המדינה האמיתית שלהם היא ירדן ולזה אנו צריכים לשאוף (כן קוראים לזה טרנספר או ישוב מחדש), אפשר למצוא פיתרון מהיר יותר בדמות שטחים בנגב ובסיני (דורש הסכמה מצרית).

BDB,

זה הכי כיף להיות מצטדק "ונאור" ולטעון שהם מסכנים ואנו ישות כובשת ומגיע להם וכו', אם לא נתווכח על האמת ההסטורית ונניח שהם צודקים ובאמת מגיע להם הכל. למה לדעתך הסכם כלשהו ברוח זו יחזיק מעמד לאורך זמן - רק צריך להקשיב להם. הנסיונות עד כה מראים שנסיגה גוררת אלימות היות והם מניחים כי הכח שהפעילו גורם לזה ולכן מהווה מוטיבציה להמשיך.

שטויות, הם ירו לפי הנסיגה וגם אחריה, אין קשר בין השניים. אני לא טענתי שהם כעם התבגרו מספיק בשביל לקיים מדינה נורמלית, אבל בסופו של דבר, עוד 5,10,20 שנה. פשוט אין פתרון אחר שלא יגמר בהאג.

ושוב בהנחה האוטופית שאכן יהיה שלום עם ישות פלסטינית שכזו, איך לדעתך הם יסתדרו עם שטחים מצומצמים כאלה עם הריבוי הטבעי של ארנבות (כמובן שזה מכוון) ללא מיים וללא משאבים - אל תשכח שהמשאב האנושי לא קיים, ואם טטען לגזענות אז פשוט תסתכל סביבך לארצות השכנות.

זבשל"ם

ואם שני החלומות הקודמים יתקיימו - מה תעשה עם ערביי שלא מסתירים את הזדהותם וקשריהם עם אחיהם המדוכאים וגם הם משתלטים על המדינה מצפון ומדרום.

כל עוד הם לא מסיטים נגד המדינה, אין מה לעשות, חופש הדיבור הוא לא משהו ששמור רק לקבוצות מסויימות.

באמת לא רואים שיש כאן תבנית פעולה שכדאי להפסיק אותה, מוטב מוקדם מאשר מאוחר?

אני מניח שהדיון סטה מהר מדי לויכוח האידאולגי הבסיסי ::)

הבעיה של הימניים פה, זה שהם לא מסוגלים להבדיל בין אזרחים פלסטניים וטרוריסטים פלסטניים. זה שהאזרחים שונאים אותנו בדיוק כמו הטרוריסטים לא משנה שום דבר, אין לי שום בעיה עם זה, כל עוד הם לא תוקפים אותנו. בטרוריסטים צריך להילחם עד האחרון שבהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין (לעצמי) שאני עונה כי אני יודע שאין שום תוחלת לדיונים כאלה וכל צד מתחפר בעמדות - אבל הנה:

מר"צ תמכה בלחימה ב-3-4 ימים הראשונים של הלחימה והתחילה להתנגד כשהתחילו לדבר על כניסה רגלית. אני בכלל לא מנסה להגן עליהם, הם אמרו מספיק דברים מפגרים ב-3 שנים האחרונות, פשוט נמאס לי מהדמגוגיה וההשמצות.

ומה קרה ביום החמישי? פתאום המלחמה הפכה ללא צודקת? או שמר"צ רק בעד מלחמות של חיל אויר (שלא מכריעות טרוריסטים). גם לך לא בא לדבר עליהם אז בוא לא. הם יעלמו לבד אל בין דפי ההסטוריה.

לא גזלנו - הם ברחו, בעיה שלהם, אלו שנשארו עדיין פה, חוץ מקומץ קטן שבאמת גירשנו. לגבי שטחי יהודה ושומרון ורצועת עזה, אתה טוען שהשטח לא בשליטה ישאלית?

אני לא טוען שהשטח לא בשליטה ישראלית (למעט עזה) אלה שלא שם מדינתם כפי שהם טוענים, היא לא היתה שם וכנראה גם לא תהיה. יש מספיק הסטוריונים שיודעים להסביר את זה יפה, אם אמצא אדביק כאן אח"כ.

שטויות, הם ירו לפי הנסיגה וגם אחריה, אין קשר בין השניים. אני לא טענתי שהם כעם התבגרו מספיק בשביל לקיים מדינה נורמלית, אבל בסופו של דבר, עוד 5,10,20 שנה. פשוט אין פתרון אחר שלא יגמר בהאג.

האג לא צריך להטריד אותנו אלה זכות קיומינו. אם יש כמה "חברה" בהאג/לונדון/סוריה שחושבים שיש להם זכות לשפוט אותנו מכח חוקים בין לאומיים זה לא אומר שאנו צריכים לוותר על זכות הקיום שלנו. צריך להבין שאנחנו והערבים על אותה פיסת קרקע זה לא עבד, לא עובד ולצערי גם לא יעבוד. מקסימום כמה בכירים בממשל ובצבא לא יוכלו לטייל בחו"ל, ויתור קטן מאוד תמורת הזכות לחיים.

שוב בהנחה האוטופית שאכן יהיה שלום עם ישות פלסטינית שכזו, איך לדעתך הם יסתדרו עם שטחים מצומצמים כאלה עם הריבוי הטבעי של ארנבות (כמובן שזה מכוון) ללא מיים וללא משאבים - אל תשכח שהמשאב האנושי לא קיים, ואם טטען לגזענות אז פשוט תסתכל סביבך לארצות השכנות.

זבשל"ם

לא כתבתי את זה מתוך דאגה חו"ח לישות, כתבתי את זה כדי להדגיש את העובדה שגם פתרונות מלאכותיים לפתרון הבעיה שיצליחו לכאורה יהיו זמניים ופיצוץ האוכלוסין וחוסר המשאבים יגרמו שוב להתפרצות שתופנה כלפינו. הרי אתה לא מצפה שהם יתקפו את מצריים, נכון? ואז זה חוזר להיות זבשנ"ו!

כל עוד הם לא מסיטים נגד המדינה, אין מה לעשות, חופש הדיבור הוא לא משהו ששמור רק לקבוצות מסויימות.

אני תוהה אם אתה באמת מאמין בעומק לבך שהם אכן יכולים להיות אזרחים נאמנים למדינה אם זה לא קרה אחרי 60 שנה. הם פשוט גייס חמישי שמצפה לשעת , ואם ספק בלבך זכור את מהומות ודי ערה, הגליל, עכו . . .

הבעיה של הימניים פה, זה שהם לא מסוגלים להבדיל בין אזרחים פלסטניים וטרוריסטים פלסטניים. זה שהאזרחים שונאים אותנו בדיוק כמו הטרוריסטים לא משנה שום דבר, אין לי שום בעיה עם זה, כל עוד הם לא תוקפים אותנו. בטרוריסטים צריך להילחם עד האחרון שבהם.

שנאה לא יכולה להישאר חבויה לעד, סופה שהיא מתפרצת לבסוף. אזרח לא אמור לשנוא את המדינה ומוסדותיה. זה בסדר שיש אזרחים "מוכים" פה ושם ששונאים את המדינה/העולם/אמא - אבל כשמדובר במיעוט גדול שמאיים להפוך לרוב בעתיד, אי אפשר להתעלם מהבעיה.

ביום שיהיה להם רוב ותהיה כאן ממשלה ערבית, אתה (כן גם שמאלנים) תצטרך לארוז מזוודות ולעזוב אם לא תמצא את עצמך בים לפני זה.

למה כל כך מסובך להבין את זה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה ,

שמאל ודת זה בערך אותו דבר , המאמינים בזה הם אנשים שעושים זאת ממניעים אגואיסטים פרופר - חבל שהם לא מסוגלים להודות בזה , אבל אם הם היו מסוגלים להודות בזה כניראה הם לא היו שמאלנים שטופי מוח וחסרי ראיה בסיסית של המציאות , הם אנשים שהעיניים שלהם לא רואות את המציאות ( המציאות ה"מלוכלכת" הזו - פחחח ) מפני שהם גאוותנים מידיי , כאשר הם מביטים הם רואים את מה שהמוח שלהם אומר להם ע"י דיבור עצמי , הם לא רואים את המחבל המסתתר מאחורי האישה או את השינאה הצומחת על רקע תחושת הקורבן , זה מוזר שהם חושבים שאם הם יפתחו יצדיקו את תחושת הקורבן של הפלסטיני הוא הפלסטיני יפסיק , וגם אם הוא יפסיק , החמאס ואירן והחיזבללה לא יפסיקו ועד שהפלסטינים לא יפסיקו להרגיש קורבנות הם תמיד יתנו לחמאס ואירן לשלוט בהם , זה מן הלך רוח כזה של תחושת הקורבן , אני חושב שיש כאן הרבה יותר מיסטיקה ורגשות מאשר רציונל לכן אני אומר שצריך פסיכולג כדי לפתור את הבעיות ביננו לבין הפלסטינים , אני אומר שעד שהפלסטינים לא יפסיקו ויצאו מהסרט שהם קורבנות ( מאז אברהם אבינו ) אנחנו והם ניסבול , מן סוג של קללה קדומה .

עם התנער מתחושת הקורבן ע"י זה שהוא התקרב לאש ( השואה ) והבין שהוא עם חפץ חיים , מה שקורה לפלסטינים זה אותו דבר , הם מתקרבים לאש , אם הם חפציי חיים הם יתעוררו ויבינו שההצלחה שלהם תלויה רק בהם והם צריכים להפסיק להאשים את העולם ואת בדפקות שלהם , ההצלחה שלהם היא בידיים שלהם בלבד ומפליא אותי שהשמאל איננו מבין זאת , כאשר הוא "מפצה" אותם השמאל מעצים את תחושת הקורבן של הפלסטינים והם חשים שרק כך הם יכולים להתקדם , כך שלמעשה ככול שאתה נותן להם הם הפלסטינים חושבים שהם צודקים וכך מתחפרים יותר בדעתם וברגשותיהם הרעים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BDB

תגיד צדיק

למה אתה מנפח את תחושת הקורבן הפלסטיני ? אתה חושב שזו הדרך להגיע לשלום איתם ? ( על מה אתה כל כך מתלהם ? )

א. אני לא מתלהם.

ב. אני לא חושב שיהיה איתם שלום בזמן הקרוב, הם פשוט עוד לא התבגרו כעם.

ג. אני לא מנפח את תחושת הקורבן הפלסטיני איפה בדיוק ראית שאני עשיתי דבר כזה? מה שכן, אם אתה לא חושב שהפלסטינים מסכנים, וזה לא ממש משנה למה, על ידי מי או האם זה מגיע להם או לא, אז כנראה אתה עיוור משנאה.

אני לא טוען שהשטח לא בשליטה ישראלית (למעט עזה) אלה שלא שם מדינתם כפי שהם טוענים, היא לא היתה שם וכנראה גם לא תהיה. יש מספיק הסטוריונים שיודעים להסביר את זה יפה, אם אמצא אדביק כאן אח"כ.

האם לטענתך השטח שלנו? הרי גם את סיני כבשנו וגם אותו החזרנו. וזה גם לא ממש משנה, יש לך 1.5-2 מילנים איש שאין לך מה לעשות איתם והם לא הולכים לשום מקום, אז להגיד, "לא רוצה, זה שלי" כמו ילד קטן אתה יכול עד מחר, אבל זה לא הולך לעזור.

האג לא צריך להטריד אותנו אלה זכות קיומינו. אם יש כמה "חברה" בהאג/לונדון/סוריה שחושבים שיש להם זכות לשפוט אותנו מכח חוקים בין לאומיים זה לא אומר שאנו צריכים לוותר על זכות הקיום שלנו. צריך להבין שאנחנו והערבים על אותה פיסת קרקע זה לא עבד, לא עובד ולצערי גם לא יעבוד. מקסימום כמה בכירים בממשל ובצבא לא יוכלו לטייל בחו"ל, ויתור קטן מאוד תמורת הזכות לחיים.

זכות קיום? אתה צוחק נכון? הם מאיימים על הקיום שלנו בערך כמו שכמה ג'וקים מאיימים על הבית שלך, לא נעים, אבל מידי פעם מרסיסים ויש שקט לזמן מה. בנתיים הם עוד לא כבשו סמ"ק אחד משטח אז על איזה איום אתה מדבר?!

לא כתבתי את זה מתוך דאגה חו"ח לישות, כתבתי את זה כדי להדגיש את העובדה שגם פתרונות מלאכותיים לפתרון הבעיה שיצליחו לכאורה יהיו זמניים ופיצוץ האוכלוסין וחוסר המשאבים יגרמו שוב להתפרצות שתופנה כלפינו. הרי אתה לא מצפה שהם יתקפו את מצריים, נכון? ואז זה חוזר להיות זבשנ"ו!

זה לא משנה הם לא יהיו המדינה הראשונה ובטח שלא האחרונה עם חוסר משאבים הנ"ל. חוץ מזה הם תמיד יכולים לעשות מה שהם עשו עד עכשיו, הם קנו מאיתנו מיים וחשמל. עוד דמגוגיה של הימין, אנחנו לא נתנו להם מיים וחשמל, הם קנו אותו. ואם הם לא ירצו יש מדינות אחרות שימכרו להם.

אני תוהה אם אתה באמת מאמין בעומק לבך שהם אכן יכולים להיות אזרחים נאמנים למדינה אם זה לא קרה אחרי 60 שנה. הם פשוט גייס חמישי שמצפה לשעת , ואם ספק בלבך זכור את מהומות ודי ערה, הגליל, עכו . . .

לדעתי, אתה מעליל על ציבור גדול בשל מיעוט קולני ואלים ממנו. אצלנו במכללה יש הרבה ערבים, אומנם לא בכמויות שיש באוניברסיטת חיפה וכדומה, ולא ראיתי שום הפגנה של ערבים או היעדרות של אנשים מהמגזר, פרט לאלו שהלכו למילואים כמובן. לא היה ניתן להבחין בשום שינוי של הלך הרוח.

שנאה לא יכולה להישאר חבויה לעד, סופה שהיא מתפרצת לבסוף. אזרח לא אמור לשנוא את המדינה ומוסדותיה. זה בסדר שיש אזרחים "מוכים" פה ושם ששונאים את המדינה/העולם/אמא - אבל כשמדובר במיעוט גדול שמאיים להפוך לרוב בעתיד, אי אפשר להתעלם מהבעיה.

ביום שיהיה להם רוב ותהיה כאן ממשלה ערבית, אתה (כן גם שמאלנים) תצטרך לארוז מזוודות ולעזוב אם לא תמצא את עצמך בים לפני זה.

אני דברתי על האוכלוסיה הפלסטיניית לא ערבים ישראלים.

למה כל כך מסובך להבין את זה :nixweiss:

מצטרף לשאלה ,

שמאל ודת זה בערך אותו דבר , המאמינים בזה הם אנשים שעושים זאת ממניעים אגואיסטים פרופר - חבל שהם לא מסוגלים להודות בזה , אבל אם הם היו מסוגלים להודות בזה כניראה הם לא היו שמאלנים שטופי מוח וחסרי ראיה בסיסית של המציאות , הם אנשים שהעיניים שלהם לא רואות את המציאות ( המציאות ה"מלוכלכת" הזו - פחחח ) מפני שהם גאוותנים מידיי , כאשר הם מביטים הם רואים את מה שהמוח שלהם אומר להם ע"י דיבור עצמי , הם לא רואים את המחבל המסתתר מאחורי האישה או את השינאה הצומחת על רקע תחושת הקורבן , זה מוזר שהם חושבים שאם הם יפתחו יצדיקו את תחושת הקורבן של הפלסטיני הוא הפלסטיני יפסיק , וגם אם הוא יפסיק , החמאס ואירן והחיזבללה לא יפסיקו ועד שהפלסטינים לא יפסיקו להרגיש קורבנות הם תמיד יתנו לחמאס ואירן לשלוט בהם , זה מן הלך רוח כזה של תחושת הקורבן , אני חושב שיש כאן הרבה יותר מיסטיקה ורגשות מאשר רציונל לכן אני אומר שצריך פסיכולג כדי לפתור את הבעיות ביננו לבין הפלסטינים , אני אומר שעד שהפלסטינים לא יפסיקו ויצאו מהסרט שהם קורבנות ( מאז אברהם אבינו ) אנחנו והם ניסבול , מן סוג של קללה קדומה .

עם התנער מתחושת הקורבן ע"י זה שהוא התקרב לאש ( השואה ) והבין שהוא עם חפץ חיים , מה שקורה לפלסטינים זה אותו דבר , הם מתקרבים לאש , אם הם חפציי חיים הם יתעוררו ויבינו שההצלחה שלהם תלויה רק בהם והם צריכים להפסיק להאשים את העולם ואת בדפקות שלהם , ההצלחה שלהם היא בידיים שלהם בלבד ומפליא אותי שהשמאל איננו מבין זאת , כאשר הוא "מפצה" אותם השמאל מעצים את תחושת הקורבן של הפלסטינים והם חשים שרק כך הם יכולים להתקדם , כך שלמעשה ככול שאתה נותן להם הם הפלסטינים חושבים שהם צודקים וכך מתחפרים יותר בדעתם וברגשותיהם הרעים .

תגיד אתה בכלל טורח לקרוא מה שאנשים כותבים או שאתה סתם עושה copy & paste מאיזה אתר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? כי אני לא פאשיסט? רק בארץ אדם יכול לתמוך במלחמה ועדיין להיחשב שמאלני, רק בגלל שהוא לא חושב צריך לחסל את כככככוווווללללםםם.

יאללה בשבילך:

טראס פייר לכל הערבים.

ערבי טוב זה ערבי עם עט!

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1267642

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

כי עם כל הכבוד האידיאולוגיה שלך לא נותנת לך לראות את המציאות , אתה רואה את המציאות דרך הפריזמה של מה שאתה חושב שהמציאות היא .

איפה ראית שאני לא חושב שהפלסטינים מסכנים ?

איפה ראית שעשיתי העתק והדבק ?

אתה חושב שהפלסטינים לא מיסכנים ולכןו אתה חושב שיש להם זמן ופנאי להתעסק עם ריגשיי האשמה שלך

אתה עושה העתק והדבק , של דעות שאינך יכול להצדיק ו / או להגן ( לכן אתה רק תוקף ולא עונה כמו בן אדם )

אני חושב שהפלסטינים מיסכנים אבל זה לא אומר שאני או אתה יכולים לקחת מהם את המסכנות הזו שלהם , הם לבדם צריכים לנער את המיסכנות הזו ע"י זה שהם ישקיעו בעצמם ויפתחו את עצמם ואת ישוביהם , אתה פשוט מתנשא ( כולל כל השמאל ) שחושב שהוא יותר טוב מהאומללים הללו ורוצה לקחת את עול התיקון שלהם על עצמך , במהלך זה אתה רק מלמד אותם שרגשות של המסכנות הם נכונים והם הרגשות של המסכנות הם הדרך הנכונה עבורם להשיג דברים ע"י זה שהם קורבן ( אתה מעצים את תחושת הקורבן שלהם ) תראה למשל אונר"ה , הפכה אותם לקבצנים , ואנשים כמוך מצטדקים ואטומיי עיניים גרמו להם להאמין לחמאס שרוצה נקמה ורוצה את כל הארץ והם המיסכנים מאמינים לעצמם ולאנשים כמוך שהם הפלסטינים מסכנים ושהם קורבנות המצב וקורבנות של מהלכים ישראליים ואז הם תובעים פיצוי מהישראלים , אתה כניראה לא יכול לראות את זה כי האידיאולוגיה שלך מסנוורת את העיניים שלך .

"מה הבאת לערבים ?"

אתה מזבל במוח במקום לדבר ולענות כמו בן אדם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר הוא שאידיאולוגיה מסנוורת את העיניים ומדוע השמאל לא מטיל את האחאיות של הפלסטינים על הפלאסטינים עצמם , מדוע הוא מטיל אותה על כתפיי ? וכמו כן השימוש בקיצוניות קרי " להרוג את ככווווללללללללםםםםםםם" איננה מעידה על ראיית מציאותית .

ומלבד זה אין שום הבדל בין השמאלנים לבין הימניים - שניהם נותנים לאידיאולוגיה לעוור אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...