בוחן בחירות , לאיזו מיפלגה הדעה שלך מתאימה ( מבחן אמריקאי ) - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוחן בחירות , לאיזו מיפלגה הדעה שלך מתאימה ( מבחן אמריקאי )

עכביש בכביש

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועוד פעם, אתה אומר אותו דבר.

סה"כ ביקשתי ממך להסביר לי למה אתה חושב שלחימה (והשמדת) בחמאס כדרך קבע (מעבר למה שהולך כבר כמעט 61 שנים כמובן) תפתור את הבעיה.

כי אין שום דרך אחרת, כאשר יש פרטנר אפשר לנסות. כאשר יש קיר שהמטרה שלו היא השמדתך אז אין דרך אחרת מלבד לחימה.

בוא ניקח את זה לקיצוניות - כי זו שיטה טובה להבין לפעמים בעיות.

האם אתה מעלה על דעתך שנניח מר"ץ (כל קשר בין הדמויות למציאות מקרי בהחלט) היתה לוחצת ומתעקשת לדבר עם היטלר במלחה"ע השניה כדי לחתום איתו על חוזה שלום ולעצור את השמדת היהודים? האם היית תומך במהלך כזה לעומת שיטות לחימה שונות אחרות. כלומר זה היה מהלך נחמד לנסות משלחת שלום להיטלר לאחר משלוח אחד או שניים למחנה השמדה. מה היה קורה אם כל צוות משא ומתן לשלום היה נשלח להשמדה, עדיין היה צריך להמשיך ולנסות (במקום להילחם חזרה)? האם אתה מניח שניתן היה לשכנע את היטלר להפסיק את הפיתרון הסופי במשא ומתן?

אני אענה, התשובה לא, לא ניתן היה להפסיק את המעשים היות וזה היה בתוך התודעה הנאצית וחלק חשוב בתורה שלהם, כל המאמץ שלהם שהושקע בלחימה מול בעלות הברית לא גרם להפסקה של ההשמדה.

חזרה למציאות: היום יש לנו (החזק במזה"ת) אז יש לך אפשרות אמיתית להילחם, כל השיחות איתם יכשלו כי התודעה שלהם האמונה שלהם והשיטה שלהם מדברות על חיסול הישות הציונית. הדרך היחידה להגיע איתם להסכמה היא שתתאסלם ותשלם מס גולגולת. אם אתה עדיין מוכן להמשיך לדבר איתם בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר בכלל להשוות בין הנאצים לחמאס, מכיוון שהנאצים לא היו ארגון טרור על רקע דתי. שני דברים שונים בתכלית.

צריך לנסות לדבר, אבל במקביל פשוט להכריח אותם להכנע, ובעיקר להכריח את התושבים להכניע את החמאס באמצעות לחץ. להכנס לעזה וללכת להוריד חמאסניק אחרי חמאסניק לא יתן לך כלום, והסברתי את זה כבר מיליון פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אתה מציע להפעיל לחץ על הלא חמאסניקים כדי שיעצרו את החמאס?

לגבי הלדבר- כמה לדבר? היו לנו כבר מליון הסכמים עם הערבים שלא החזיקו יומים, ואזרחים ישראלים נהרגו. ואגב אזרחים ישראלים- איך בכל הסיפור הזה אתה מונע פגיעה בהם? (קסאמים\ פיגועי ירי\ מטענים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב אתה צריך להיתאפס

אתה מסתבך במילים

מה זה "אירגון טרור" ?

המילה היא טרור ( שיטה ודרך פעולה למילחמה בה מטילים אימה על היריב )

אירגון ? גדול קטן ? בשם כזה או אחר ?

הפעולה היא אותו דבר , הסמנטיקה כאן מטעה אותך .

אני כן מסכים שיש הבדל מהותי בין נציזם לחמאס אבל השורה התחתונה היא אותו דבר .

ובבקשה בלי ויכוחים של נציגיי החמאס ו / או הנאצים על מה ההבדלים , כי זה לא ממש לעיניין , ( אני אעיז ואגיד אפילו לא התרד ) שניהם רוצים את היהודים מתים , אז ממש לא חשוב השם שהם מתקראים בו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב אתה צריך להיתאפס

אתה מסתבך במילים

מה זה "אירגון טרור" ?

המילה היא טרור ( שיטה ודרך פעולה למילחמה בה מטילים אימה על היריב )

אירגון ? גדול קטן ? בשם כזה או אחר ?

הפעולה היא אותו דבר , הסמנטיקה כאן מטעה אותך .

אני כן מסכים שיש הבדל מהותי בין נציזם לחמאס אבל השורה התחתונה היא אותו דבר .

ובבקשה בלי ויכוחים של נציגיי החמאס ו / או הנאצים על מה ההבדלים , כי זה לא ממש לעיניין , ( אני אעיז ואגיד אפילו לא התרד ) שניהם רוצים את היהודים מתים , אז ממש לא חשוב השם שהם מתקראים בו .

אתה רוצה שאני אצטט לך את 5 ההודעות האחרונות שלך (ושלי) כדי להראות לך שזה בדיוק אותו דבר?

אני פה גמרתי, והפעם באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא איום צדיק

אני יודע שגם אתה מחשיב את החמאס כאוייב

אממה מה , הדעות חלוקות בקשר לצורת המילחמה בו , אני חושב שכל צורה היא לגיטימית ואילו אתה טוען שחינוך הוא הדרך .

אגב שמעתי היום בבוקר שיחה עם אפריים לוי ראש המוסד לשעבר , הוא טוען שבכלל להציב את החמאס בנקודה שהוא החמאס צריך להכיר בישראל זו בעיה , יכול להיות - אני חושב שיכול להיות משהו בדבריו , כלומר מה איכפת לנו מה הם אומרים ולהיתיחס אל רק מה שהם עושים ,

רק מה תהיתי על איך אנחנו צריכים להיתיחס להיתחמשות האם זו פעולה מילחמתית או כל עוד הם לא פועלים ישירות כלפנו זה בסדר ,

נכון לכרגע אני חושב שאם ניקח את הנתיב הזה קרי להיתיחס רק למעשים של חמאס ( לדעתי גם התחמשות ) ולהניח לדקלרציות יכול להיות ויתכן שלאחר זמן מה הרחוב הפלסטיני יעזוב את דרך החמאס כי החמאס מבסס אתת עצמו על עוני וסבל התושבים .

לא יודע כרגע , מה אתם חושבים , יכול להיות שהחמאס רק מדבר אז לתת רק לדבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...