בוחן בחירות , לאיזו מיפלגה הדעה שלך מתאימה ( מבחן אמריקאי ) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוחן בחירות , לאיזו מיפלגה הדעה שלך מתאימה ( מבחן אמריקאי )

עכביש בכביש

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד שלא תיהיה מפלגה שפויה סוציאליסטית בעלת דעות ימניות בתחום הביטחון והמדינה (ש"ס ומפד"ל לא נחשבות שפויות)

אין למי להצביע, דילמה קשה בין קדימה, עבודה או ליכוד.

ככל הנראה עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^ ^ :smile1:

"תמלילי הנבואות כתובים על קירות הרכבת התחתית " ( פול סיימון )

אני חושב שעיסקות החבילה האלו של מיפלגות הן דבר שגוי , רע ופסול מיסודו .

מדוע באמת שלא תהיה מפלגה שמפרידה בין דעה חיצונית לפנימית - כאילו מפלגה דו פרצופית וצבועה .

למה מיפלגה שהיא שמרנית בכלכלה צריכה להיות ימנית בהשקפה המדינית או מפלגה שהיא ליבלית בהשקפה כלכלית צריכה להיות שמאל בהשקפה הביטחונית ?

הייתי רוצה מפלגה ראלית , מפלגה ישראלית כזו שהיא יותר בעד האזרחים ופחות בעד אידואולוגיה .

( אני יודע שהכל זה רק כסף וכח - אבל מותר לחלום )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי את התשובות הכי ניציות שיש - כמו שעל צה"ל להישאר וכמו שעלינו להתקיף את אירן וכמו לא להחזיר את יהודה ושומרון ואסור להקים מדינה פלסטינית והתוכנה נתנה לי את האיחוד הלאומי , אז אני חושב שאולי התוכנה לא כל כך מעוותת כמו שאתה מתאר אותה ( ולא שאני מגן עליה - יש פרמטרים שהיא " מוותרת " לטבת מפלגות המרכז )

הכי מצחיק שהיא התוכנה למרות הדעות הניציות ( באמצע למעלה גבוה ) נתנה לי את בל"ד בשני מקומות ליפני מר"צ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי את התשובות הכי ניציות שיש - כמו שעל צה"ל להישאר וכמו שעלינו להתקיף את אירן וכמו לא להחזיר את יהודה ושומרון ואסור להקים מדינה פלסטינית והתוכנה נתנה לי את האיחוד הלאומי , אז אני חושב שאולי התוכנה לא כל כך מעוותת כמו שאתה מתאר אותה ( ולא שאני מגן עליה - יש פרמטרים שהיא " מוותרת " לטבת מפלגות המרכז )

הכי מצחיק שהיא התוכנה למרות הדעות הניציות ( באמצע למעלה גבוה ) נתנה לי את בל"ד בשני מקומות ליפני מר"צ .

מה לא הגיוני בזה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו עלול לחשוב שבל"ד קרובה יותר לדעות של האיחוד הלאומי מאשר מר"צ[br]פורסם בתאריך: 23.01.2009 בשעה 21:32:29

אתר שמאלני חסר טעם :s07:

לא הייתי אומר חסר טעם , אולי לא טעים ( לך ?! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו עלול לחשוב שבל"ד קרובה יותר לדעות של האיחוד הלאומי מאשר מר"צ

נו, ו?

זה באמת נכון.

גם בל"ד וגם מר"צ פרו-פלשתינאים, כך שבתחום הזה הם שווים.

מצד שני, מר"צ גם שונאים דתיים (בניגוד לבל"ד שסתם שונאים את בלי קשר) ולכן מר"צ מרוחקים יותר מהאיחוד הלאומי מאשר כמה שבל"ד רחוקים מהם.

מר"צ שונאים את האיחוד הלאומי כי הם דתיים, לבל"ד לא ממש אכפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די, די כבר עם ההשמצות האלו, זה לא מצחיק, זה סתם מפגר.

מר"צ לא פרו פלשטינים, הם תמכו במלחמה בתחילת הלחימה. הם לא שונאים את הדתיים, אלא את הכפיה הדתית ואת המעורובות של הדת ביסודות השלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מזה, בל"ד מפלגה יחסית דתית (אמנם מוסלמית, אבל דתית) ולכן היא יותר קרובה לאיחוד הלאומי ממרץ.

BDB, אפשר לסכם את מה שאמרת במפלגה שמאלנית-סוציאליסטית שתומכת בהקמת מדינה פלסטינאית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...