בוחן בחירות , לאיזו מיפלגה הדעה שלך מתאימה ( מבחן אמריקאי ) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוחן בחירות , לאיזו מיפלגה הדעה שלך מתאימה ( מבחן אמריקאי )

עכביש בכביש

Recommended Posts

מה, "בואו נקים מדינה חוקית ועצמאית שמושתתת על טרור, נעשה איתם שלום חד צדדי ובמקום כסף לביטחון נתן כסף לאותה מדינת טרור כי הם יותר מיסכנים" לא נשמע לך כמו אג'נדה טובה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

די, די כבר עם ההשמצות האלו, זה לא מצחיק, זה סתם מפגר.

מר"צ לא פרו פלשטינים, הם תמכו במלחמה בתחילת הלחימה. הם לא שונאים את הדתיים, אלא את הכפיה הדתית ואת המעורובות של הדת ביסודות השלטון.

אתה באמת מאמין בזה?

במחשבה שניה, עם משפט כזה:

אתה מודע לסתירה הלוגית במשפט הזה נכון? אלא אם אתה מצאת מדינה שמוכנה לוותר על חלק מהשטח שלה...

אתה בטח מאמין בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלסטינים הם בעיה של העולם בכלל ושל המזרח התיכון בפרט ובעיקר של האומה הערבית ורק בן אדם שטוף ריגשי אשמה וצדקנות לא רואה את זה וכמובן שזה טוב לערבים שאנשים כאלו יהיו מפני שהם תופסים עליהם טרמפ .

הפלסטינים יכולים לקבל פיתרון במסגרת המזרח התיכון ולא רק על חשבון , איך אנשים כל כך מטופשים לחשוב שהפלסטינים הם בעיה של בילבד - זה דבר אשר גובל בטימטום צדקני הרסני מפוחד ומתנשא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"פלשטינים" הם ירדני..

במילא החרבנו להם שם כמעט הכל, אפשר כמו שאומרים בהומניות להעמיס על אוטובוסים ויאלללה הביתה לירדן !

הרי הנה יאצנו ועוד פעם זה מתחיל, הם יתחמשו חודש-חודשיים, אולי יותר.. וימשיכו בשלהם.

כבר היה להם כל-כך הרבה זמן להקים כל מה שצריך על מנת לנהל מדינה תקינה אבל הם צידדו בטרור,

הבעיה איתם היא שהם לא מוכנים להראות רצינות, וכל מה שהם הוחיכו עד עכשיו זה שלא ניתן לסמוך עליהם

אז כמו שכבר אמרתי אם אפשר לטרנספר יהודים, אני לא רואה סיבה שאי אפשר לטרנספר אותם ובאותה היזדמנות את כל הגיס החמישי שבינינו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה בדיוק עם מה שאמרתי?! איך אתה מציע שהם יקימו מדינה פלשטינית מבלי שנחזור לגבולות 67?! באוויר?

הבעיה עם מה שאמרת זה שמרץ לא פרו-פלסטינים, הם פשוט כן. יש להם אחלה אג'נדה אזרחית (לפחות רובה) אבל כשזה מגיע לפלסטינים הם פתאום מאבדים את האחיזה במציאות.

לגבי הרעיון של מדינה פלסטינית (ועוד על שטחי 67), אני מוריד את הכובע בפני הספינולוגים הערביים בלי שמץ של ציניות. הם פשוט הצליחו למכור לעולם (וגם לחלק מהיהודים, ע"ע "מרץ") את הסיפור שגזלנו מהם את אדמתם,בתיהם . . .

אני תמיד אומר שאם ננהג כמותם ונתחיל מסע שכנוע עולמי ונדבוק בו לאורך השנים, יש סיכוי שבעוד 20-30 שנה יאמינו לסיפור שלנו והסיפור הפלסטיני ישמע כמו אגדת עם ישנה.

המדינה האמיתית שלהם היא ירדן ולזה אנו צריכים לשאוף (כן קוראים לזה טרנספר או ישוב מחדש), אפשר למצוא פיתרון מהיר יותר בדמות שטחים בנגב ובסיני (דורש הסכמה מצרית).

BDB,

זה הכי כיף להיות מצטדק "ונאור" ולטעון שהם מסכנים ואנו ישות כובשת ומגיע להם וכו', אם לא נתווכח על האמת ההסטורית ונניח שהם צודקים ובאמת מגיע להם הכל. למה לדעתך הסכם כלשהו ברוח זו יחזיק מעמד לאורך זמן - רק צריך להקשיב להם. הנסיונות עד כה מראים שנסיגה גוררת אלימות היות והם מניחים כי הכח שהפעילו גורם לזה ולכן מהווה מוטיבציה להמשיך.

ושוב בהנחה האוטופית שאכן יהיה שלום עם ישות פלסטינית שכזו, איך לדעתך הם יסתדרו עם שטחים מצומצמים כאלה עם הריבוי הטבעי של ארנבות (כמובן שזה מכוון) ללא מיים וללא משאבים - אל תשכח שהמשאב האנושי לא קיים, ואם טטען לגזענות אז פשוט תסתכל סביבך לארצות השכנות.

ואם שני החלומות הקודמים יתקיימו - מה תעשה עם ערביי שלא מסתירים את הזדהותם וקשריהם עם אחיהם המדוכאים וגם הם משתלטים על המדינה מצפון ומדרום.

באמת לא רואים שיש כאן תבנית פעולה שכדאי להפסיק אותה, מוטב מוקדם מאשר מאוחר?

אני מניח שהדיון סטה מהר מדי לויכוח האידאולגי הבסיסי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר באמת שמיעת דיונים והצטדקויות "נאורות" של אנשים שהם די אינטלוקטאלים שכאלו ( ולא במרכאות )

הייתי באמת מעוניין לשמוע הסבר שיכלי ולא רגשני מה הם האנשים האלו הערבים רוצים מאיתנו ואיך זה יגמר , הייתי מעוניין לדעת מהם הסיבות גם כן .

למה שאנחנו ניתן להם ?

האם לקחנו מהם משהו ?

מי הם ?

מה אנחנו עושים פה ?

מי אנחנו ?

היכן אנחנו נימצאים ?

כי אם אני צריך לתת משהו שאני חושב שהוא שלי ועבדתי עבורו ונלחמתי עבורו ופתאום בא איזה מישהו ואומר לי שזה לא שלי וזה שלו והוא רוצה את זה ומאיים עלי , כל עולמי כבר נימצא בשאלה , אולי באמת אנחנו רק קיבוץ של הוזים אולי אנחנו באמת תושבים של ארצות הפזורה שהיגענו לכאן ? וגנבנו ארץ של עם ( יותר נכון שדדנו ) אולי כל מה שעבדתי לא שלי ואני לא יכול להוריש לילדיי , אז מי אנחנו ומה אנחנו עושים כאן ?

כי אני לא רואה לפי הדרך של הפרו פלשטינים בשעה זו ( ואני מדגיש בשעה זו ) אפשרות לקיום של העם היהודי ואפילו לא הישראלי באזור זה ו / או בעולם בכלל .

לעניות דעתי "תיקון" צריך להיות במסגרת עולמית ואולי בימים אלו ששחור ניבחר להיות נשיא ארה"ב , אולי התחלה של תיקון .

אישית אין לי דבר נגד "ערבים" אבל להתעלם מהאוייבים זו בעיה חמורה . אולי מישהו יכול להסביר לי ( ובלי להגיד "אני לא מתעלם " תוך כדיי התעלמות שנכון להיום הם אוייבים שרוצים לא פחות מגירוש ו / או השמדה של הישות הציונית ) איך האג'נדה של השמאל עובדת ? לפחות באג'נדה של הימין ההימור הוא על היכולת והכוח שלנו להילחם ולפי האג'נדה של השמאל ההימור הוא על הרחמנות של האוייבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאל מסתמך על אנושיות של טרוריסטים והיכולת הכלכלית שלנו לחיות במדינה עם שטח הרבה יותר קטן תוך כדי שאנחנו מממנים גם את הפלסטינאים (כולל אותם טרוריסטים נשמות טובות- ע"ע הדולפינריום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנושיות של הטרוריסטים ?

אם הם היו אנושיים הם לא היו טרוריסטים :nixweiss:

היכולת הכלכלית ?

איך עסק שרק מוציא יכול להרוויח ו / או להתקיים ? הריי עסק שצריך להפריש כספים ללא תמורה עיסקית משתלמת - יפסיד , זה כמו חור בספינה , בסופו של דבר היא תיטבע . ( זו רק שאלה של זמן )

אולי יש משהו יותר עמוק מיזה ?

אם טיפש כמוני מצליח לראות את זה , כיצד השמאל לא רואה את זה ? או שהוא רואה אבל .... ( אני מחפש את האבל הזה ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...