הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08)

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

זה משתנה ממערכת למערכת, אני מעריך שאתה לא תעבור את ה-30 . אני עם המערכת שלי בOC מקבל ממוצע 36 ב1920X1200

מה שאתה מתאר נקרא "micro-stuttering" וזה נגרם, כנראה, מההארד דיסק. תריץ בדיקה בעזרת תוכנות מתאימות ותשלול אותו, למרות שמניסיון עבר שלי הבעיה נובעת בעיקר מקשיחים. תעדכן וננסה לעזור במקרה שזה לא הגורם.

יובל.

מוזר מאוד, אני מקבל ברזו' כמו שלך 46 בלי OC ו50 עם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי דרייבר בטא שהודלף מATI, כרגע הגירסה עומדת על 8.57.

יש שאומרים שהגירסה הסופית של 9.1 זה 8.58, ככה שמכאן אתם מבינים שזוהי גירסת בטא של הדרייבר שרבים מאיתנו מחכים לו.

לינקים:

VISTA x32:

http://sharebase.to/files/bqO69caLP4.html

XP x32:

http://sharebase.to/files/5axxg91aTb.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לומר שזה מעמיד את 4870 במקום טוב יותר מול GTX260 216 מבחינת ביצועים נטו בלי התחשבות במחיר?

נ.ב

מה באמת המקום של 4870 1GB מול GTX260 216 בביצועים ? מי מוביל והאם בהפרש ניכר? אם זה לא המקום פשוט אל תענו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד, אני מקבל ברזו' כמו שלך 46 בלי OC ו50 עם :nixweiss:

התכוונתי לקרייסיס הראשון (לא וורהד), ללא AA. אם זה עדיין תקף, כל הכוח לך. (אשמח אם תוודא שזה נכון, כי אם כן משהו לא מסתדר אצלי :S)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לקרייסיס הראשון (לא וורהד), ללא AA. אם זה עדיין תקף, כל הכוח לך. (אשמח אם תוודא שזה נכון, כי אם כן משהו לא מסתדר אצלי :S)

בדקתי עכשיו בלי OC לכרטיס ובלי OC למעבד, 46FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שואלים את זה יותר מידי, אני אענה פעם אחת שאני ממליץ להוסיף את זה בהודעה הראשית :

1.תוריד את הדרייבר החדש.

2.תסיר את הדרייבר הישן בעזרת CLEANER\דרך לוח הבקרה.

3.ריסטרט ועלייה במצב בטוח.

4.תמחק את שאריות הדרייברים בעזרת תוכנה שנקראת DRIVER SWEEPER.

5.ריסטרט ועלייה במצב רגיל.

6.התקנה של הדרייבר החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

יש לי תקלה שמתרחשת בכל גרסה של התקנה ( 8.1 8.11 ו 8.12), גם אם אני מתקין את הקטאליסט בנפרד מהדרייבר. אחרי ההתקנה הווינדוז מופיע בפאלט של 4 צבעים ו 640X480, ואין לי שום אפשרות לשנות את הצבעים והרזולוציה, וכן מופיעה לי הודעה שהקטאליסט לא יכול לעבוד במצב כזה. לא נותר לי אלא לעשות רול-בק לדריבר הישן 8.5.

יש לכם המלצות בנושא ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4850 CF.

ד"א ביצעתי את מה שDaNiEl360 כתב, אבל משום מה לא הוסרה כל ההתקנה של הדרייברים והקלטיסט ועכשיו אני תקוע עם ההודעות המצורפות, שלא מאפשרות לי להתקין שום דבר

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...