הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 91 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים יקרים,

NVIDIA נמצאת בבעיה רצינית עם הדריברים מאז שהושק GTX780!

המון משתמשים סובלים קשות וNVIDIA לא מצליחה לשחזר תקלות שהמון משתמשים מדווחים עליהם!

(נכון לרגע זה, ממש בכתיבת מילים אלו, מבקשת ממשתמשים שחיים בארה"ב, להשאיל להם את כרטיסי המסך שלהם, בתמורה לכסף כמובן, מאחר והם לא מצליחים לשחזר תקלות)

מניסיוני וממחקר שערכתי אני ממליצה כך:

לבעלי כרטיסי 600 KEPLER שחווים בעיות קשות - אל תגעו בדרייבר ממשפחת 320!!! (פשוט אל תתעסקו איתם! היו כרטיסים ששבקו חיים!!)

לבעלי 400 ו500 FERMI שחווים בעיות קשות - דרייבר ממשפחת 310 זה הדרייבר הכי יציב בשבילכם

כמובן שמציאת הבעיה באופן נקודתי עדיפה, אבל למי שלא יודע או לא מוכן להתחיל לנבור בעבר, ישנה גם האופציה של פירמוט המחשב.

הדיווחים מספרים על כל מיני גורמים שונים המיצרים את הבעיות,

גורמים כגון **שילוב של הדרייבר עם עדכון מסויים של .

** OC לא יציב (והכוונה ל OC מהמפעל שכביכול אמור להיות חוקי!)

ויש עוד ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך, מאז ומתמיד - המון כרטיסים שבקו חיים, דריברים חדשים הציגו בעיות חדשות עם תלות בגורמים שונים, היו אוברקלוקים לא יציבים (כולל מהמפעל).

אין חדש תחת השמש. שכל אחד ישתמש בדריבר שעובד לו טוב. בשביל מה הדרמה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אז המצב ממש לא טוב, דרייבר 320.18 על סמך האתר של NV אכן רשמי ראיתי (טעות שלי מקודם).

דרייבר זה אמור היה לעבור את כל הבדיקות ולהגיע לרמת יציבות כזו, שמעטים בעולם היו אמורים להתקל בבעיות אם בכלל.

אני עבדתי לאחרונה עם גרסא 314.22 - שהיתה ללא כל בעיה מובחנת שהיא.

אם יש בעיות להרבה משתמשים או כך לפחות משתמע, והדרייבר מהאצווה החדשה קרי 320 ומעלה הוא הגורם לכך,

ראשית על NV להסירו לאלתר ולהחזיר את הגרסא הקודמת היציבה. זה א' ב' .

נקווה שהם יסדרו את זה ויפה שעה אחת קודם. המרדף אחד שיפור הפריים הבודד האחרון, עוד יעלה לחברה

במוניטין שלה וזה אסור שיקרה. אם חלילה חומרה אף נפגמת מכך, אבויה - זה חושף את החברה משפטית.

הצרכן האמריקאי וקלות ידו על הדק התביעות הייצוגיות, זה לא משהו שאפשר לזלזל בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כל אחד יכול לטעון שהדריבר דפק לו את הכרטיס. לא ראיתי הוכחות לכך (מלבד מקרה ידוע שהמאוורר נשאר בסל"ד נמוך כתוצאה מבאג). דריבר מסויים יכול לאפשר ניצול\עומס גדול יותר על הכרטיס באפליקציות מסויימות (לטובת ביצועים), מה שיכול להשפיע על סבירות לכשל - זה לגמרי מקובל (קודם לכן בוכים על ניצול GPU נמוך במשחק X). מבחינתי גם ההגבלות המלאכותיות שהוגדרו לאפליקציות כגון furmark, כולל הגבלת המפתחים ל-fps ב-starcraft2 (שבזמנו טיגן למשתמשים את הכרטיס בשל קצב פריימים מוגזם בתפריטי המשחק) - הן בגדר אמצעי בטיחות\מניעה יותר מאשר "תיקון".

2. לא היה ולא נברא דריבר מושלם ברמה כזאת שלכולם עבד יציב ללא בעיות כאלה ואחרות... יותר מדי גורמים מעורבים כשמדובר ב , ובנוסף בעיות ילדות של סדרה חדשה זה לא חדש לנו.

אם רוב המשתמשים חווים בעיות - אולי הדריבר באמת נוראי ? אבל לא תמיד נכון להסיק נתון על פי מספר המתלוננים אל מול מספר המשבחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=4612820&postcount=400

יאללה זה הזמן להפגיז!

אהבתי את האופציה השלישית...

להגיע ל-HQ של ב-Santa Clara עם המחשב, להראות להם ארטיפקטים ב-BF3 ולקבל שדרוג חינם :s0927:

האמת מאז שצימצמתי ב-OC וב-Power Target, לא נתקלתי שוב בבעיות ב-BF3 עם דריבר אחרון. אולי זה עניין של זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממהר להאשים את ה-OC הצנוע שלי לכרטיס מכמה סיבות -

- זה קורה רק ב-BF3 ורק בשילוב עם הדריברים האחרונים (320).

- יצא לי להתקל בזה גם בלי OC (למרות שאז הייתי על 132% power target, עכשיו אני על 122%... כאשר ברירת מחדל היא 100%)

- זה שלא נתקלתי בבעיה בזמן האחרון לא אומר שהיא לא יכולה לצוץ שוב. גם קודם לכן יכלתי לשחק שעות, ומצד שני להתקל בזה תוך 5 דקות משחק. אולי גם תלוי במפה.

- עוד אנשים מתלוננים על בעיה דומה.

אז או שיש איזו בעית תוכנה בהקשר הזה, או ש-BF3 ספציפית מושך את הכרטיס לקצה היכולת עם דריבר 320 ולכן הרבה אנשים נתקלים בחוסר יציבות. (גם OC מהמפעל לא תמיד יציב ב 100% וצריך לממש אחריות). או שגם וגם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...