הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 94 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

תודה, אתה חושב שבדרייבר הישן (306.97) המשחקים יעבדו בצורה חלקה יותר בהשוואה למה שיש עכשיו? עם זאת, מדובר בדרייבר די ישן מ-2012.

BF3 עובד הרבה הרבה יותר חלק ב306.97 ועוד שאני משחק על הגדרות סופר נמוכות ובדרך כלל ב150-200FPS בכל מקרה ככה שלא הייתי מצפה להבדלים בכלל . בנוסף אני מרגיש גם שהמשחק רץ טוב יותר בקטע של להרוג מהר יותר או לנצח יותר קרבות DUAL עם הדרייבר הישן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגיד נראה לך שאתה מגיב לי ברצינות עם התוצאות שלך בחתימות מתחת לתגובה ? בוא נסגור שאם היינו משחקים ביחד היית מתחיל לקלל בצאט M16/M416/AEK NOOB או כל אחר שהייתי משתמש .

ואו ועכשיו גם הסתכלתי לדיוק שלך , אתה מכוון עם המקלדת תגיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי את המפגרים האלה שבאמצע המשחק רושמים noob ומקללים, למה להפסיק באמצע ולהתחיל לרשום שטויות? כנראה שהם ילדים קטנים(עניתי לעצמי על התשובה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאי פעם השתמשתי בצ'אט של המשחק.

אני פשוט עונה לך בצורה שבה אתה מתחיל לזרוק דברים לאוויר.

הדיוק שלי לא היה גבוהה בהתחלה (לא שחקתי במשחקי יריות כמה שנים לפני BF3), עכשיו הוא מצוין, הבעיה שצריך לעבוד קשה בשביל לתקן אותו... לי אין זמן לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.guru3d.com/news_story/download_geforce_326_01_whql_windows_8_1_preview_driver.html

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=379973

הבנתי שאפשר להתקין אותו גם על Win7. אבל אין טעם למי שהתקין 320.49. ביולי ישוחרר דריבר unified.

לגבי BF3, לא נתקלתי בארטיפקטים מאז הבטא. ברוך שפטרנו.

ManuelG, מתוך התרד המקושר (שהוא עצמו פתח):

Yes, these BF3 issues were timing sensitive and for the corrupted texture bug we fixed, I think we could only find three systems in all of our offices around the world that reproduced this problem.

נשמע ששיחקו הרבה BF3 באנוידיה לאחרונה... :surmene:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...