נוקיה N97 יותר טוב מהאייפון - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוקיה N97 יותר טוב מהאייפון

KFL

Recommended Posts

אני עדין לא מבין למה אתם כ"כ מתלהבים מהאייפון הרי אתם יודעים שיש מכשירים יותר טובים.

חוץ מהמסך הכל מעפן.

אתה צודק!

אני באמת לא מבין? הם פשוט רצים אחרי העדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם בזה אתה צודק. אם אתה לא צריך יותר מזה... אז הIPHONE מעולה בשבילך!

אני למשל רוצה יותר. אומנם ל N97 יש מסך נגיעה וכו' אבל יש לו יותר דברים, יותר פונקציות וכו'. למי שרוצה גלישה טובה וממשק נוח ומהיר מאוד אני ממליץ על ה . למי שרוצה יותר, אני ממליץ על WM או על SYMBIAN.

אם תהיה אופציה להריץ על ה מערכת SYMBIAN אז המכשיר יהיה כמעט מושלם!(כי המצלמה באייפון לא משהו..)

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר יש מערכת הפעלה שיותר טובה מבין ה 3, היא ה OS MOBILE.

אבל היא הרבה יותר חדשה מהשתיים האחרות, ולכן יש לה הרבה פחות תוכנות.

מערכת ההפעלה (והממשק אם אתה רוצה..) של האייפון היא הדבר האחרון שיהיה חסרון באייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל ההתלהבות סביב הסימביאן? תראה כמה חסימות יש בגרסאות החדשות, לא מבין במה בדיוק עוזר למשתמש שהיא נחשבת "פתוחה", דווקא בקטע הזה הייתי מעדיף את ה-OSX, הפופולריות שלה הוכיחה את עצמה, יש לה כמות מטורפת של משחקים ותוכנות (איכותיות, לא קומודו64 סטייל) בתקופה מאוד מאוד קצרה שהיא קיימת.

המגוון העצום של התוכנות לסימביאן לא תמיד רלוונטי, יש תאימות לגרסאות מסויימות, נגיד ה-9.4 (שמגיעים עם 5800 ו-N97) לא בהכרח יריצו או יריצו בצורה תקינה את כל הישומים שתוכנתו לגרסאות וותיקות יותר.

גם העניין של "האיפון לא מגיע עם אפשרויות בסיסיות BUILD-IN" נראה לי צבוע, אז מה אם צריך להתקין תוכנה נוספת לקליפבורד, זה בדיוק 2 שניות וגם ככה כל מתלהבי סימביאן בונים את הההתלהבות סביב עניין ההתקנות והתוספות, זה לא שהם כאלה מושלמים ישר מהקופסא, ה-9.1 בכלל הגיעו בלי שעון מעורר.

אחרי הכל, אני אישית הייתי מעדיף את ה-N97 בעיקר בגלל המקלדת, נכון שהמגע של האיפון מדוייק ונוח מאוד, אבל למשחקים אני מעדיף להתחרע על מקלדת מאשר להזהר על המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל ההתלהבות סביב הסימביאן? תראה כמה חסימות יש בגרסאות החדשות, לא מבין במה בדיוק עוזר למשתמש שהיא נחשבת "פתוחה", דווקא בקטע הזה הייתי מעדיף את ה-OSX, הפופולריות שלה הוכיחה את עצמה, יש לה כמות מטורפת של משחקים ותוכנות (איכותיות, לא קומודו64 סטייל) בתקופה מאוד מאוד קצרה שהיא קיימת.

המגוון העצום של התוכנות לסימביאן לא תמיד רלוונטי, יש תאימות לגרסאות מסויימות, נגיד ה-9.4 (שמגיעים עם 5800 ו-N97) לא בהכרח יריצו או יריצו בצורה תקינה את כל הישומים שתוכנתו לגרסאות וותיקות יותר.

גם העניין של "האיפון לא מגיע עם אפשרויות בסיסיות BUILD-IN" נראה לי צבוע, אז מה אם צריך להתקין תוכנה נוספת לקליפבורד, זה בדיוק 2 שניות וגם ככה כל מתלהבי סימביאן בונים את הההתלהבות סביב עניין ההתקנות והתוספות, זה לא שהם כאלה מושלמים ישר מהקופסא, ה-9.1 בכלל הגיעו בלי שעון מעורר.

אחרי הכל, אני אישית הייתי מעדיף את ה-N97 בעיקר בגלל המקלדת, נכון שהמגע של האיפון מדוייק ונוח מאוד, אבל למשחקים אני מעדיף להתחרע על מקלדת מאשר להזהר על המסך.

חסימות? יש פריצה לגרסה החדשה שיצאה לפני 3 ימים בדיוק. ניסיתי והיא עובדת מעולה! והיא חוקית שכן לא נוגעים בקבצי המערכת ולא נוגעים אבטחת המערכת. אני יכול להתקין כל תוכנה ללא החתמה!

ונכון שהאייפון מגיע עם דברים מובנים (גם ה N95 שלי) אבל אין לו הרחבות כמו שיש לסימביאן. למשל אתמול התקנתי תוכנת שלט אוניברסלי. עכשיו הסימביאן שלי מתפקד כשלט אוניברסלי לכל המוצרים כמעט.

בנוסף, אני יכול להשתמש בסימביאן שלי בתור מצלמת . כן כן, מצלמת שמצלמת מהטלפון שלי. אפילו בחיבור WIFI! כך שאני יכול לשוטט עם המכשיר שלי בכל רחבי הבית שלי והוא יצלם ישירות למחשב.

אני יכול להביא המון דוגמאות אבל לא יהיה מקום לכתוב אותם כאן! האפשרויות הם כמעט לא מוגבלות.

תאימות של סימבין 9.4 וגרסאות קודמות זה נכון. אין תאימות. אבל לא בעיה ליצור תאימות שכזו ואם לא יודעים איך אז מחכים על שתצא תאימות שכזו.

וד.א. אפשר לבנות תוכנות על שפת התכנות פייטון. ראיתי המון תוכניות שאנשים בנו ויש פונקציונליות רבה.

ועוד דבר, עניין ההחתמות והחסימות שיש בסימביאן, נוצר רק בסימביאן 9 ומעלה. זאת על מנת לחסום וירוסים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פריצה לגרסה החדשה שיצאה לפני 3 ימים בדיוק. ניסיתי והיא עובדת מעולה! והיא חוקית שכן לא נוגעים בקבצי המערכת ולא נוגעים אבטחת המערכת. אני יכול להתקין כל תוכנה ללא החתמה!

אם זה חוקי אפשר לינק? (:

זה עובד גם על 9.1 ? (נוקיה E65), כל דבר קטן אני צריך ליצור חתימות וזה משגע אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה חוקי אפשר לינק? (:

זה עובד גם על 9.1 ? (נוקיה E65), כל דבר קטן אני צריך ליצור חתימות וזה משגע אותי.

אכן חוקי. אבל הלינק שאוכל לתת לך הוא לפורום אחר וזה לא מכובד.

כתבתי מדריך באתר פוקט. ויש מדריכים שלמים ב IPMART וכו'.

לא מצריך החתמה ולא כלום. מעולה!

ואגב חיקויים סינים, אני נתקלתי בחיקויים סינים של כל מיני דברים, שלא רק עולים יותר זול, הם עובדים מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב חיקויים סינים, אני נתקלתי בחיקויים סינים של כל מיני דברים, שלא רק עולים יותר זול, הם עובדים מעולה!

כן אפשר להתקל בכאלה, בטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...