התלבטות בין מעבדי אינטל E7200 ו-E8400 כבסיס למפרט מולטימדיה עד 3K - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מעבדי אינטל E7200 ו-E8400 כבסיס למפרט מולטימדיה עד 3K

deluxe

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי תודה לכולם!

איך שאני מכיר את השימושים שלי במחשב זה ממש לא מסתכם בעבודה משרדית של "אופיס ואינטרנט"....

ואני גם בעניין של מעבדי ....

בקשר לOC... הוא לא מתוכנן מיד עם קניית המחשב... פשוט אני מחפש מעבד חזק מספיק שגם אם ביום בהיר יתחשק לי (ואיך שאני מכיר את עצמי זה יקרה) לשחק או לתת לו OC הוא יעמוד בזה בכבוד... אז עדיין השניים שבכותרת רלוונטיים...

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

אז E5200 הפנטסטי יתאים.

אבל הבנתי מהשיחה הארוכה פה שהוא מתאים לשימוש משרדי....

וכמו שציינתי:

איך שאני מכיר את השימושים שלי במחשב זה ממש לא מסתכם בעבודה משרדית של "אופיס ואינטרנט"....

בקשר לOC... הוא לא מתוכנן מיד עם קניית המחשב... פשוט אני מחפש מעבד חזק מספיק שגם אם ביום בהיר יתחשק לי (ואיך שאני מכיר את עצמי זה יקרה) לשחק או לתת לו OC הוא יעמוד בזה בכבוד... אז עדיין השניים שבכותרת רלוונטיים...

אז לא נראה לי E5200 יתאים לי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה רוצה משהו "לעתיד" אז Q6600. הוא עולה כמו E8400 ואם עושים לו OC אז הוא שווה בכל התוכנות\משחקים\מה שבא לך... ל-E8400 אבל עוקף אותו בכל הדברים שתומכים ויתמכו בעתיד ב-4 ליבות. הרבה משחקים חדשים כבר תומכים ב-4 ליבות וכמעט כל תוכנת להמרת תומכת. בקיצור אם Q6600 עם OC בסיסי לא עוקף את E8400 אז הוא שווה לו או חלש ממנו בצורה שאף אחד (!!!!!!) לא יבחין!

תיקח Q6600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה רוצה משהו "לעתיד" אז Q6600. הוא עולה כמו E8400 ואם עושים לו OC אז הוא שווה בכל התוכנות\משחקים\מה שבא לך... ל-E8400 אבל עוקף אותו בכל הדברים שתומכים ויתמכו בעתיד ב-4 ליבות. הרבה משחקים חדשים כבר תומכים ב-4 ליבות וכמעט כל תוכנת להמרת תומכת. בקיצור אם Q6600 עם OC בסיסי לא עוקף את E8400 אז הוא שווה לו או חלש ממנו בצורה שאף אחד (!!!!!!) לא יבחין!

תיקח Q6600.

תודה אחי!

יש עוד מישהו שמסכים איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם E7300 על 4GHZ... מזמן מזמן זה כבר מספיק לגיימינג, הביצועים שאני מקבל מגוכחים לגמרי

אני שם לב איפה ההבדל בביצועים אצלי כבר נהיה קטן, זאת אומרת איפה המעבד שלי מספיק וגם אין צוואר בקבוק עם הHD4850, זה קורה באיזור ה2.8GHZ.

ב4GHZ? התוצאה מגוכחת בגיימינג, אני לא יכול לחשוב כבר על ביצועים גבוהים מאלה, משחקים כמו קרייסיס וכו' זה כבר ממש לא אישו גם לא ב1600X1200 (שזו רזולוציה שגם גבוהה מהרזו' במסכי ה22'')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...