התלבטות בין מעבדי אינטל E7200 ו-E8400 כבסיס למפרט מולטימדיה עד 3K - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מעבדי אינטל E7200 ו-E8400 כבסיס למפרט מולטימדיה עד 3K

deluxe

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב בנאדם, אני לא אתווכח יותר מידי, זה ברור מה באת לעשות כאן..

ורק לדרך אגב.. תמצא לי X2 6000 בפחות מ400שקל? כי אני לא מוצא.. שלא נדבר על הX2 6400

מה באתי לעשות פה ? אני מצטער שאני לא מתלהב כמוך מאינטל אני בטוח שעוד חצי שנה אתה תתלהב מ אתה נסחף עם הזרם .

אומרים לך אינטל אתה קונה אינטל אומרים לך אתה קונה מה הפלא ?

אינטל יקרנים פי 3 מ וסתם !!! אחד שלא עושה OC שיקנה רק AMD , אף מעבד של לא מצדיק מחירים כאלה משלמים על המותג לא על האיכות של המעבד ועם כל הכבוד ל Q6600 ול E8400 לא נפלתי מהרגליים מעבד בסדר אבל מה המחיר שלהם ביחס ל AMD תעשו את החשבון

6400 עולה 410 - 415 ש"ח בגרסה BOX שווה כל שקל אבל אל תקנה אמרו לך בבלוג תשאר עם עד שיגידו לך AMD ואז תרוץ לחנות

אם מעבד של AMD עולה 400 שקל אצל הוא עולה 650 למה ? אתה משלם על מותג יותר מאשר על האיכות שלו שיפור מצחיק שבשימוש יום יומי לא מורגש בכלל , 80 אחוז מכלל המשתמשים הביתיים והמשרדיים לא עושים OC וזה לא מעניין אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, E5200 אתה משיג אפילו ב425 שקל.

דבר שני אכל אותו? לא יודע... אבל E5200 אכן מציג ביצועים טובים יותר וזאת לאחר בדיקות רבות שעשיתי (גם אני הייתי בדילמה לפני קנייה ובסוף הלכתי על E7300 בשל יכולות הOC שלו, וסטינגר אני לא צריך להסביר לך כמה הן מופלאות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אם אני קצת בספק ש E5200 ב OC שנמתח ל E7400 נותן אותם ביצועים כמו המקורי מבחינת מהירות יציבות ואורח חיים של המעבד והלוח אם וכו'..

ב.OC זה לא בדיוק " דרך בטוחה " לשלום המחשב

ג . בלי OC אוברקלוק עדיפים בשביל שיפור זניח לא צריך להשקיע סכומים כאלה .

ושוב E5200 מקביל ל 5600X2

ד. המחירים של אינטל יקרים בצורה מטורפת משלמים 100 אחוז יותר רק על המותג ולא על הליבה .

ה.מצטער שאני לא מתלהב מ E2200 / 5200 / 7300 / 8400 / Q6600 לא בדיוק יוצא מגדרי זה לא משהו יוצא דופן כל כך עם כל הכבוד ל OC

אני לא חושב שבגלל ה OC שאולי 20 אחוז משוק החומרה עושה במעבדים זה מצדיק מחיר כזה מטורף גם בתקופה הטובה של שנתנו ביצועי OC מעולים ביחס לפרסקוט הם שמרו על מחירים נמוכים זאת לא סיבה לעשוק אנשים ולסחוט כספים .

ו. אני קורא לחרם צרכנים על אינטל לרכוש רק עד שהם יורידו מחירים ויפסיקו לתמחר את המוצרים שלהם בצורה קיצונית ומוגזמת , שנים שהמעבדים שלהם מתומחרים בצורה לא הגיונית ביחס לאיכות המעבד ולביצועים שלו זה שרשום על הקופסא " " זה לא אומר שצריך לשלם עוד 100 אחוז על השם בסופו של דבר המעבד נבחן בביצועים ועם כל הכבוד ל OC הוא לא מצדיק את המחיר שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדים לא חייבים להביא אותו תדר כדיי להיות מקבילים...

אוקי, אתה אומר מקביל ל5600X2?

תוכיח

נ.ב את E5200 אפשר להביא בקלות גם לרמתו של E8500, ולגבי סיכון מערכת? היום רכיבים ממש מיוצרים למטרות OC

נ.ב הנה הצד שלי:

sysmark-0.png

sysmark-1.png

sysmark-4.png

שלא נדבר על ההבדל המגוכח שרואים בגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני לא מעוניין לעשות OC ? אני חייב לשלם פי 100 מ ?

אם תיקח את כל השוק בארץ כמה מתוכו עושים OC ? צאו מהסרט של מדינת HWZONE יש גם פ"ת , חיפה , ירושלים , חברון , אילת , קרית גת ..

זה שיש למעבד של אינטל יכולות OC זה אומר שהם יכולים לסחוט אותי בתור לקוח ?

כל הבסיס שלך המקצועי זה " בנצמרקים " אני בטוח שאם תלך לכנס של - טק דטה הם יראו לך גרפים שהליבה של פנום הרבה יותר איכותית מ C2D וQ של .

אם תבנה את הידע המקצועי שלך על בנצמרקים לא תגיע רחוק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת פי 100... אני מודע לזה שזה אולי בציניות אבל בשביל זה ש לנו את E5200... עולה 440 שקלים בקושי.. הרבה יותר מAMD? ממש לא.

נ.ב, אני בונה את הידע המקצועי שלי על נסיון, וראיתי את האת'לונים, אין פה בכלל מקום להשוואה איתם.

בקשר , פעם זאת הייתה מילה גסה, היום זאת ה-מילה. עם הזמן עניין האוברקלוק נכנס יותר לשוק הבייתי, הנה אפילו חנויות רבות עושות OC בחינם למחשב ומכסות את זה גם עם אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור איש מחשבים איכותי

מה עדיף ? E5200 ב 440 ש"ח ?

או

AMD 6400 BOX ב 415 ש"ח ?

במחיר של 440 שקל זה " שוד לאור היום " הייתי קונה 5050E ב 300 ש"ח ואם תגיד לי שההבדל בביצועים סטוק בין ה 5050E ל E5200 הוא גדול ותהומי אני אבקש סליחה מראש ואגחך .

ה E5200 סטוק נותן ביצועים טובים יותר אולי 10 אחוז בשביל זה לא צריך לשלם סכומים כאלה והיכולות OC של 5050E הם מדהימים 45W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6400X2 זול יותר מ E5200 ונותן ביצועים טובים יותר בעיקר במשחקים סטוק ללא OC .

אני בטוח שיגיע פנום 3 אז כל הבלוג יהיה ירוק לטובת כל התגובות פה זה עניין של עונות כמו שמוכרים בגדים קיץ / חורף אין נאמנות למותג .

כל חודש ממליכים פה " מלך " אחר

" יחי המלך החדש = "

אני מבקש סליחה מראש על ההתבטאות אבל רק מטומטם יקנה E5200 ב 440 שקל שיש יותר זול שלא נופל ממנו בביצועים .

ואני מדבר על יכולות שלא קשורות ל OC .

AMD מאז קיומה נתנה ביצועים עלות / תועלת הכי טובים שיש והיא עדיין הכי טובה בכל מה שקשור לביצועים מול עלות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה בבחירת מעבד לא לאוברקלוק.

מעוניין במעבד חזק שיוכל לשרת אותי לטווח של כמה שנים. ושהמחשב ירוץ, כפשוטו.

שימוש בעיקר ליישומי מולטימדיה ואינטרנט, מעוניין שיוכל להריץ מחשב עם הרבה יישומים פתוחים (חלקם כבדים) בקלות רבה..

זכרון RAM בתכנון הוא 4G.

חשוב לציין שמשחקים הם לא השימוש העיקרי שמתוכנן למחשב.

תודה רבה!

E5200 בפירוש לא נועד למשחקים עם גרפיקה בינונית ומעלה בניגוד ל 5050E ו / 6000 / 6400 שנותנים ביצועים טובים יותר בכל מה שקשור למשחקים

AMD וחברת טק דטה מריצים את מעבד 6400 כמותג למשחקים בניגוד לאינטל ש E5200 ממותג לעבודה משרדית נטו .

E5200 נותן ביצועים טובים ב OC אבל הוא ציין שזה לא מעניין אותו

"שימוש בעיקר ליישומי מולטימדיה ואינטרנט, מעוניין שיוכל להריץ מחשב עם הרבה יישומים פתוחים (חלקם כבדים) בקלות רבה.."

כל המעבדים של מ 5050E עד 6400 ( 300 - 415 ש"ח ) יתנו ביצועים מעולים . ואם תיקח לוח אם טוב 8300OB אתה תוכל לשדרג לפנום 2 בעתיד הרחוק

אם אתה לוקח את המחיר שאתה משלם על מבחינת עלות ותועלת שאתה מפיק ממנו ביחס לאינטל ששם כל מעבד מהתקופה של אנתיוכוס עולה אלפי שקלים אתה מגלה שעשית עסקה טובה לפעמים צריך להפעיל את המוח ולהבין שבשביל שיפור קטן בסטוק לא צריך לשלם סכומים מטורפים.

בארה"ב " AMD " זה מלך הזירה רק בארץ חושבים ש " AMD " זה חיקוי או מעבד סיני של חברה אנונימית ואם AMD תפשוט רגל חבל לכולם פה על הזמן אנחנו נגיע לתקופה שכל מחשב שמבוסס יעלה במקום 2 שקל 7000 לפחות היום זה 3500 בזכות AMD .

יש לי הרגשה של AMD טוב להיות בפיגור קטן אחרי אולי הם הגיעו למסקנה שטוב להם לעבוד עם השוק האיכותי שמבין עניין ולא נמשך למסרים שיווקים ומתלהב משלטי פירסום , אחד שמתיימר להבין טיפה במחשבים יודע שהפיגור של AMD הוא לא נצח הפרשים קטנים לטובת שמצידה דופקת מחירים , המחירים של AMD מעולים וככה גם המעבדים שלהם ואני אישית מעדיף מעבד " פחות מהיר " במחיר מצויין מאשר מעבד מהיר יותר במקרה הטוב 10 אחוז והמחיר שלו כמו דירה בבניין של אקירוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי אף אחד כאן לא חושב ש-AMD היא חיקוי.. אולי משתמשים חדשים שלא יודעים דבר, אבל לא האנשים שדיברו איתך כאן. בתקופה בה ל-AMD היו מעבדים משתלמים יותר, היו מומלצים רק מעבדים שלהם (או מפרטים שמבוססים עליהם), ואני זוכר יותר מתקופה אחת כזו. כרגע השימושים היחידים שהם טובים בהם (ואני לא מדבר על המעבדים החדשים) הם שימושים משרדיים, מחשבי HTPC וכדומה.

ומה עשית מהיבואן הזה Tech DATA? מה הם קשורים לעובדה ש-E5200 מציג ביצועים טובים יותר?

אז אם אני ילך לחברה הזו ויתקבל לעבודה שם, ואחרי חודש אחזור ואדווח ש-E5200 יותר טוב, אתה תאכל את זה?

ותסביר לי בידיוק למה "גראפים" (מה שזה לא יהיה, כך אמרת) של מעבדים חשובים יותר מבנצ'מארקים? וכמובן שלא מדובר בתוכנות כמו אלא השוואות על גבי הרשת בין כרטיסי מסך/מעבדים/לוחות/זיכרונות/כוננים קשיחים?? ההשוואות הללו הם הבסיס היחיד שקיים לביצועים של רכיבים ובלי ההשוואות הללו היינו יכולים רק להעריך (וזה בידיוק מה שאתה עושה, אפילו שאין לך שום בסיס ואתה מפזר מילים ומשפטים שלא קשורים אחד לשני, זוהי דעתי האישית) את הביצועים של הרכיבים.

הדבר היחיד שאתה צודק בו הוא היתרון של שניתן יהיה לשדרג בעתיד, דבר שמערכת מבוסס לא תקנה למשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שקצת מבין במחשבים טיפה אני לא אקנה מעבד של אינטל במחירים כאלה מטורפים בשביל שיפור קליל בסטוק אני אקנה רק .

שלא נדבר על הלוחות שמבוססים אינטל פשוט בדיחה תסתכל על המחירים שלהם אפשר לקנות פיאט פונטו במחירים האלה ולעשות טסט.

תיקח למשל את הלוח אם מבוסס עם ציפסט N8300 יש שם את כל הפיצרים כמעט אחלה לוח מעולה אפילו והוא עולה 450 ש"ח אצל אינטל אתה צריך לקחת משכנתא על אותו לוח אם עולה פי 2 והוא מוגבל מבחינת פיצרים .

אם בבנצמרק יש שיפור בין 5200 ל 5050E ב 50 נקודות אז אני אקנה E5200 ? בחיים לא .

אני בודק את הצרכים שלי על המחשב ולפי זה אני מחליט אם מישהו יגיד לי שבביצועי , ושירים E5200 יתן ביצועים מופלאים ביחס ל 5050Eאז כנראה שהוא ראה יותר מדי סטיסטיקות באינטרנט או שאין לו מושג במחשבים .

ושוב אני מדבר על עבודה בלי OC , רוב הצרכנים לא עושים OC אני שייך לקהילה הזאת .

ולפי בדיקה שלי E5200 מקביל ל 5600X2 למרות שאתם סותרים את זה

סתם לידע כללי חלקים שעוברים " OC " ונוצרת אחרי זה בעיה אין אחריות אז מה זה שווה ?

בכל חנות הכי מסכנה רשום " חלק שעובר OC אין אחריות " סתם משחק דבילי לטעמי אלא אם כן אבא טייס ואפשר לבזבז .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשיא הרצינות, אדון "עופר ברקן", פשוט לך מפה. בשיא הרצינות..

אתה לא מפסיק למלא את הפורום בשטויות ובסוף אנשים עוד יאמינו לך..

בעצם רגע, אם אתה באמת מערוץ הקניות.. אתה יכול בבקשה להגיד לי אם זה סוג של קמפיין שיווק עצוב במיוחד למחשבי במחירים מופרזים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...