ביקורת ראשונה על ה IPS החדש של דל 2209WA - עמוד 14 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה על ה IPS החדש של דל 2209WA

yousux

Recommended Posts

רק חבל שזו רק הצהרה...

אני משער לעצמי שהוא יעלה כמו החל מ1800 שקל בכל מקרה...

אבל השאלה היא מתי הם באמת יוציאו מסך כזה...

ואחרי זה מתי הוא בכלל יגיע לארץ...

כל עוד אין דגם מדוייק של מסך, אין מה לחשוב על זה אפילו, אחרי הכל, גם אני יכול להצהיר שאני הולך לבנות מסך עם הפנל ההכי מתקדם בעולם, עם 0.000000001NMS במחיר של CRT כיום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 266
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן ההבדל שלך אף אחד לא יאמין, בעוד שLG היא אחת מיצרניות הפנאלים הגדולות בעולם...

ד"א יש סיבה מאוד טובה להכרזה הזאתי כנראה, LG חתמה בינואר על חוזה עם ל5 שנים לייצור פאנלים למסכים שלה, בהתחשב שApple בד"כ מתעקשת על פאנלים איכותיים זה מגביר את כמות הפאנלים האלה שLG תתבקש לייצר בצורה ניכרת מה שבסופו של דבר מוריד את העלות ייצור פר פאנל בצורה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה אתם מתלהבים בכלל. אין ארוחות חינם בעולם. אני אישית הייתי חושד ב- שעולה כמו TN. מהתמונות שראיתי ההבדל היחיד בין TN סוג ג' ל-E- המהולל שלכם זו הבהירות. לא חדות, לא פרטים, לא עומק. רק בהירות וזוויות צפייה. לא הייתי משקיע 1,800 שקלים במסך לפני ביקורת מקצועית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

אתה שוכח שבהדרגה גם מחיר הTN יירד...

והלקוח הישראלי הפשוט, שלא מבין יותר מידי, עדיין יעדיף לקנות את הTN ולא את הIPS.

ואם המגמה הזאת תחמיר, אז זה יכול להגיע למצב שלא יהיה מספיק ביקוש לפנל החדש ואז המחיר שלו יעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהתמונות שראיתי ההבדל היחיד בין TN סוג ג' ל-E- המהולל שלכם זו הבהירות. לא חדות, לא פרטים, לא עומק. רק בהירות וזוויות צפייה.

בוקר טוב.

ההבדל היחיד בין TN ל- כבר מזמן הוא רק בזוויות צפיה, וממש קצת בדיוק צבעים, אשר ברובו נובע גם מזוויות צפייה לקויות של TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לחלוק על QTTP.

אני יושב עכשיו על 2216SA עם TN זול ופשוט סובל(לפניו היה לי 2707\2408\2709 ו NEC 20WGX2 ככה שיש לי כלים להשוות איתם)..

הצבעים הם הכי הזויים שראיתי, לא לבן ולא ירוק, ממש "הכל בדולר".

אני כל כך מחכה ל 1908 FP Ultrasharp שייתן לי TN נורמלי.

חברים, זה הכל הכסף. משלמים יותר - מקבלים יותר.

*אותה ביקורת לגבי מסכי PROVIEW זולים בגודל 100 אינץ'. אין ארוחות בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך מחכה ל 1908 FP שייתן לי TN נורמלי.

בהצלחה, מקווה שלא תתאכזב. :)

הנקודה שלי לא הייתה שכל ה-TNים אותו דבר, אלא שיש TNים נורמליים, וכשמשווים IPS/VA לכזה, אין ממש הבדל מעבר לזוויות צפייה (שלדעתי הוא הבדל חשוב מאוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...