ביקורת ראשונה על ה IPS החדש של דל 2209WA - עמוד 9 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה על ה IPS החדש של דל 2209WA

yousux

Recommended Posts

למי ששאל מה ההבדל בין ה-Dell 22 LCD 2208WFP ל-Dell 22 LCD 2209WA

אין יותר מדי הבדלים בין השניים לפי מה שכתוב באתר של דל, ה-2209 צר ושמן יותר מה-2208 (ה-2208 הוא מסך בפורמט רחב 10:16)

עוד הבדל ביניהם הוא שה-2209 בעל תון VESA® מול 2208 שלא תומך אותו.

והדבר האחרון ששמתי אליו לב הוא של-2209 יש יציאת VGA אנלוגית ול-2208 אין, והוא תומך רק DVI

הנה ההשאווה מאתר דל:

http://accessories.us.dell.com/sna/productcompare.aspx?c=us&l=en&s=bsd&cs=04&category_id=6198&nf=1253~0~272388&prods=320-6107,320-7825

סליחה, ההבדל הכי גדול הוא שה-2208 הוא פנל TN, מה שאומר שהוא כרגע איבד את כל העניין..

מוזר, יכול להיות מסך מסדרה ULTRASHARP בעל פנל TN? זה לא דיי הפוך לכל הסדרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 266
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד משהו שמסקרן אותי.. האם האיכות תמונה של הפאנל IPS של ה 2209WA עדיפה מהאיכות תמונה של ה 2408 A01?

פשוט בדיוק עמדתי להזמין את ה 24 ( עכשיו יש לי VIEW SONIC 930B ).

עכשיו אני מתלבט מה לעשות... מצד אחד ה 22 זול יותר ובעל פאנל IPS שהבנתי שזה הפאנל הכי טוב

ומצד שני יש את הגודל של ה 24...

( את ה 3500 כבר חסכתי הרבה זמן ויש לי אותם בצד במיוחד בישביל המסך ).

מה נראה לכם שווה עדיין ללכת על ה 24 אינץ או לעזוב את זה וללכת על ה 22?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

תשאל את עצמך אם אתה צריך את החיבורים ואת הגודל, במידה ולא תחסוך את האלפיים שקל שישארו לך, ותקנה בעתיד מסך גודל יותר ואיכותי יותר.

או שתקנה 2 של 22" ותמצא דרך לחבר בינהם בלי הפלסטיקה באמצע :)

למי ששאל מה ההבדל בין ה-Dell 22 LCD 2208WFP ל-Dell 22 LCD 2209WA

אין יותר מדי הבדלים בין השניים לפי מה שכתוב באתר של , ה-2209 צר ושמן יותר מה-2208 (ה-2208 הוא מסך בפורמט רחב 10:16)

עוד הבדל ביניהם הוא שה-2209 בעל תון VESA® מול 2208 שלא תומך אותו.

והדבר האחרון ששמתי אליו לב הוא של-2209 יש יציאת VGA אנלוגית ול-2208 אין, והוא תומך רק DVI

הנה ההשאווה מאתר דל:

http://accessories.us.dell.com/sna/productcompare.aspx?c=us&l=en&s=bsd&cs=04&category_id=6198&nf=1253~0~272388&prods=320-6107,320-7825

אההה, הבנתי את ההבדלים, לא נשמעים רציניים מידי...

סליחה, ההבדל הכי גדול הוא שה-2208 הוא פנל TN, מה שאומר שהוא כרגע איבד את כל העניין..

זה נראה לי רציני הרבה יותר :):lol: :lol: :lol: לא היה עדיף לשים את זה בהתחלה, בשביל לחסוך את כל הקריאה?

מוזר, יכול להיות מסך מסדרה ULTRASHARP בעל פנל TN? זה לא דיי הפוך לכל הסדרה?

שאלה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שפנדה זו חנות איומה. אחריות לאפס פיקסל שרוף לא רלוונטית למי שלא קונה פיזית בסניף ומכריח אותם לפתוח את המסך. אה וזו גם הזמנה מוקדמת.

איומה? לא לפי הניסיון שלי.

קניתי את ה2007WFP שלי בסניף ב"ש, השירות נהדר, המחיר מצויין ויצאתי עם חיוך על הפנים שהיה אצלי כל היום.

אמיל המוכר הזמין לי את המסך ללא שום מקדמה והמסך המתין בחנות עד מועד הגעתי. הוא נכח לידי כשפתחתי את המסך וחיבר אותו למחשב בחנות, בדקנו אם יש פיקסלים "מתים" (לקח כמה דקות), לשמחתי לא מצאנו.

ארזתי את המסך כפי שהיה, ההחזרתי לאריזה ונסעתי בכיף ובניחותה לביתי ואני עובד כרגע מולו .

אני עדיין מתפעל מהעוצמה והיופי שלו, תענוג !

כשאתה מחבר מסך חדש, דרך UPDATE יורד לו DRIVER חדש ונוספות כל הרזולוציות.

תלך לאתר כרטיס המסך ותראה שכל כרטיס מודרני תומך בכל רזולוציה סטנדרטית.

אכן, גם הFX5200 שלי זיהה את המסך ואת הרזולוציה שלו דרך חיבור VGA (לא עולה עם DVI).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRI > מה לגבי התמונות ?

(*רעש של כסיסת ציפורניים*)

מעניין אם הוא הזמין באמת משהו, למרות שלא נראה לי

וגם אם הוא הזמין, אז ייקח לזה עוד כמה ימים...

ובנוגע לשירות של פנדה, אני נורא מרוצה מהם, ולכן אני מגן עליהם לפעמים.

אמיל היה איתי, ונתן לי להתקשר מהטלפון שם לכל מי שהצטרף לקניות הקבוצתיות, ולקח מהם פרטי אשראי בטלפון, ככה חסך להם לבוא לסניף ובסופו של דבר השירות שם הוא שירות אישי, ואם אין אף אחד בסניף אז ממש סבבה, אפילו סתם להיות שם ולדבר איתם.

יצא לי שחיפשתי מאווררים בזמנו לHTPC שאני בונה, ובסוף יצא לי לקחת רעיונות ולשאול אלפי שאלות שלא קשורות לחנות אפילו, וכמובן שבסוף הלכתי, כי הייתי צריך ללכת חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. יש משהו מסריח ב-E-IPS הזה. או שבאמת הייתה פרצת דרך והצליחו להוזיל משמעותית את העלויות הייצור של פאנל IPS או שמדובר באיזה גרסה סוג ג' מסורסת. אני מעדיף לחכות לביקורת מקצועית באתר כמו Prad. אני לא הולך להוציא 1800 שקלים על חתול בשק. אם באמת מדובר במסך איכותי ארכוש את ה-.

e- is a detuned LCD panel that makes it much less costly to manufacture but as you can see the performance hit is nowhere to be found: response time is a respectable 6ms (GTG), contrast ratio is a very good 1000:1 and the viewing angles are 178/178. Brightness is a tad low at 250 cd/m2 but definitely bright enough for LCD monitor work.

לפי מה שאומרים פה, באמת הייתה פריצת דרך שהוזילה את

הייצור שלהם בלי פגיעה באיכות.

האם ימי הTN ספורים ? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיתחילו בייצור המוני (ומטורף כמו ה-TN) של הפאנל המחירים יהיו זהים ל-TN. ה-TN לאט לאט פשוט יעלם מהשוק.

לא בהכרח...

הכל תלוי במחיר החומרים

אם עדיין הפנל הזה בצורה בסיסית יהיה יותר יקר מייצור הTN, אז הTN ישרוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שהזמן עובר, הדרישה למוצר מסוים גוברת (מסכים במקרה הזה), מה שמוביל לייצור בסדר גודל הרבה יותר גדול.

ככה שתוך כמה שנים, במקום שמסכי ה-TN יוזלו מכיוון שעלות הייצור נעשית נמוכה יותר ככל שמייצרים יותר, פשוט יחליפו אותם במסכי e-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

e- is a detuned LCD panel that makes it much less costly to manufacture but as you can see the performance hit is nowhere to be found: response time is a respectable 6ms (GTG), contrast ratio is a very good 1000:1 and the viewing angles are 178/178. Brightness is a tad low at 250 cd/m2 but definitely bright enough for LCD monitor work.

לפי מה שאומרים פה, באמת הייתה פריצת דרך שהוזילה את

הייצור שלהם בלי פגיעה באיכות.

האם ימי הTN ספורים ? :P

דווקא לי נראה לפי מה שאומרים פה, שאף אחד לא באמת בדק את זה והם פשוט מסתמכים על הספציפיקציות של המסך בצורה עיוורת, כאילו שזה באמת אומר משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...