ביקורת ראשונה על ה IPS החדש של דל 2209WA - עמוד 12 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה על ה IPS החדש של דל 2209WA

yousux

Recommended Posts

עוד חודש זה מגיע ל CMS.

משמע כל תמכור אותו לפחות ואולי אף בפחות מ1600 (תחרות השוק תיכנס לפועל).

מאיפה שמעת שעוד חודש זה מגיע לCMS, ולכל החנויות?

וגם אם זה יגיע לכל החנויות, לא בטוח שזה המחיר שזה ימכר בו, כי עדיין חנויות ירצו לעשות רווח ולהבדיל בינו לבין הזולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 266
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בפנדה מוכרים אותו במחיר הזה, כי מדובר על מכירה מוקדמת...

משמע אין עדיין יבואנים אחרים, והוא יודע שרוצים לקנות את המסך הזה באתר, אז הוא בא לקראתינו והוריד את המחיר למחיר זנות.

במקביל, ברגע שיגיעו עוד מסכים, או אפילו אם לא יגיעו עוד ופשוט לא יכסו את כל ה30 הזמנות, המחירים יעלו...

המחיר הזול היחיד יהיה אם באמת החנויות יחליטו להתייצב על מחיר מסויים וזול.

ומשהו מוזר שאני כן יודע, זה שCMS אמרו, שאם ההזמנה תגדל אז מחיר היבוא יעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנדה כבר מציעים אותו במכירה מוקדמת של 1590 ש"ח

אני מאמין שתוך חודש מרגע הגעתו לארץ הוא יגיע לסביבות ה 1400 ש"ח

מוזר...רק אני חושב כמוהו? ^^

זה נכון שהמחיר נמוך, אבל כשיש יותר חנויות אין יותר תחרות?

וכשיהיה הרבה במלאי המסך לא יהיה יותר זול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

זה היה נכון במידה והייתה הנחה גם על משלוחים כבדים ורבים מחו"ל... או הנחה על מיסים כשאתה קונה הרבה

אבל דברים עובדים הפוך במדינה הזאת...

ול1400 זה בטוח לא יגיע, כי עדיין יש את עניין המשלוח, המכס והמע"מ...

כנס לאתר של המכס ותעשה את הבדיקה.

נגיד המסך עולה 250 דולר, מע"מ זה 15.5% אז הגענו כבר ל 288.75 תוסיף מכס לזה, שזה גם סכומים לא קטנים והדולר לאחרונה רק מתחזק, והמשלוח עצמו מחו"ל לארץ, ובתוך הארץ, וכמובן רווח של החנות ותבין לבד מה המחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

זה היה נכון במידה והייתה הנחה גם על משלוחים כבדים ורבים מחו"ל... או הנחה על מיסים כשאתה קונה הרבה

אבל דברים עובדים הפוך במדינה הזאת...

ול1400 זה בטוח לא יגיע' date=' כי עדיין יש את עניין המשלוח, המכס והמע"מ...

כנס לאתר של המכס ותעשה את הבדיקה.

נגיד המסך עולה 250 דולר, מע"מ זה 15.5% אז הגענו כבר ל 288.75 תוסיף מכס לזה, שזה גם סכומים לא קטנים והדולר לאחרונה רק מתחזק, והמשלוח עצמו מחו"ל לארץ, ובתוך הארץ, וכמובן רווח של החנות ותבין לבד מה המחיר...

[/quote']

וזה רק מראה כמה צריך מהר לקפוץ ולקנות את המסך במחיר ההיכרות שפנדה מציעים לנו.

אני אישית ביטלתי את ההזמנה מנקסטופ, בושה. ביום שלישי הזמנתי ועדיין לא קיבלתי שיחה משום "נציג טלפוני", כפי שהובטח באתר.

אקח מפנדה במקום. מדובר באותו זמן הגעה רק 200 ש"ח פחות (וחנות יותר אמינה, כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) יבואן לא קונה את המסך במחיר של חנות.

2) המסך רק יצא לשוק, תוריד את המחיר של המסך. כבר עכשיו יש תחרות בדרך של ה ``LG 23.

3) כמובן שקנייה של כמויות גדולות של מסכים על ידי יבואן מורידה את העלות לכל מסך. זה א' ב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) יבואן לא קונה את המסך במחיר של חנות.

2) המסך רק יצא לשוק, תוריד את המחיר של המסך. כבר עכשיו יש תחרות בדרך של ה ``LG 23.

3) כמובן שקנייה של כמויות גדולות של מסכים על ידי יבואן מורידה את העלות לכל מסך. זה א' ב'.

1) ברור שיבואן לא קונה את המסך במחיר של חנות, אבל אל תשכח שגם היבואן צריך להרוויח, אז הוא קונה במחיר זול יותר ומוכר במחיר גבוה יותר.

2) המסך רק יצא לשוק, אז בטוח שהמחיר שלו יירד, גם כי הייצור שלו יגדל, וגם כי הביקוש יגדל, אבל כל זה פונקציה של זמן, ואתה לא יכול לדעת אם זה יקרה תוך חודש, חצי שנה או שנה...

3) קנייה של כמויות גדולות מורידה את העלות בקנייה מול , אבל שוב פעם, כפי שציינתי באחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה של המסך הזה הוא שהוא של , ועוד פאנל / חדשה... זאת אומרת שבטח נצטרך לחכות איזה חצי שנה / שנה בשביל REV 01 במקרה הטוב (אם לא ל REV 04) בשביל שכל הבעיה יסתדרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ.

Dell זה יתרון! היצרנית מס' 1 במסכים.

העיצוב שלהם עולה על עיצוב של כל יצרנית אחרת .

ולזה תוסיף את הפאנל והיחס עלות תועלת של המסכים האיכותיים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק.. כלכך טובים שלכל מסך שלהם מוציאים לפחות 4-5 REVISIONS. וכן, מסגרת משתפקת זה בהחלט עיצוב מעולה.

יש משהו במה שאתה אומר, אבל האם הם מוציאים מספר גרסאות על כל הפנלים או רק על חלק מהם?

ונראה לי שהמסך הראשון שלהם זה כמו BETA, אחרי שלוקחים את כל התגובות הם משפרים חחח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה רק מראה כמה צריך מהר לקפוץ ולקנות את המסך במחיר ההיכרות שפנדה מציעים לנו.

אני אישית ביטלתי את ההזמנה מנקסטופ, בושה. ביום שלישי הזמנתי ועדיין לא קיבלתי שיחה משום "נציג טלפוני", כפי שהובטח באתר.

אקח מפנדה במקום. מדובר באותו זמן הגעה רק 200 ש"ח פחות (וחנות יותר אמינה, כמובן).

OMRY אז סוף-סוף מצאת את המסך המושלם (ועוד בהרבה פחות מ4000 ;))

באמת הזמנת את המסך הזה? מה כל כך מיוחד בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...