Mirror's Edge - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mirror's Edge - הדיון הראשי

navk2

Recommended Posts

• תגובות 324
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כל הזמן חווה במשחק נפילות FPS קצרות כאלה למרות שלי פראפס אני לא יורד מתחת ל30 FPS,משהו ממש מוזר.יש לי את הדרייברים הכי חדשים(לא בטא) של נוידיה מותקנים וגם את הפאטץ, של המשחק מותקן.

אולי 1680X1050 על Highest וAAx4 זה יותר מדי בשביל 8800GT רק מוזר שFRAPS מראה כאילו הFPS לא כזה נמוך אבל ההרגשה היא שכן.

תקנה את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה שתי דלתות אחרי הדלת האדומה יש לך דלת שמעליה יש מוט אדום אתה צריך לעלות על המעקים שמה ולקפוץ למוט..

איזה מעקה בדיוק? כי ניסיתי דברים מזה מסובכים..... ולא הלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המשחקיות במשחק הזה?

ראיתי בסרטונים שלמשל רודף אחריו מסוק והוא קופץ מגג לגג ע"י כל מיני דברים ושמתי לב שיש קטעים שהוא קופץ ע"י איזה עמוד שהיה לוקח שנתיים למצוא, אז איך לעזאזל הוא יודע איפה בדיוק לפנות ולאן ואיך בדיוק לקפוץ?

יש איזה מפה או חצים או משהו?

או שפשוט אני מנסה אלף פעם את המסלול עד שאני מוצא את הדרך האידאלית(ובינתיים בטח מת אלף פעם), כי אם זה ככה - זה נראה לי ימאס מהר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זורם, 90% מהפעמים אתה בכלל לא צריך לחפש אתה רץ וקופץ על מה שאתה רואה ואיכשהו מגיע, זה הכיף..

בשאר הפעמים אתה עוצר לרגע חושב שניה, ואז רץ וקופץ.

לגבי הקטעים שצריך באמת לחשוב מה לעשות - אין הרבה, לי היו אולי 2-3 כאלא, המשחק ברובו זורם מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבלים בונוס על לשחק בלי :lol:

אני נתקע הרבה פעמים, המשחק הזה דורש יותר מידי ריכוז וחיפוש של צבעים :screwy:

זה בטח הרבה יותר קשה כשמכבים את ה-Vision ואז אין צבעים בכלל.

גם אני נתקעתי מס' פעמים, בעיקר כי זילזלתי ביכולות האקרובטיקה של Effie (אחותה קוראת לה "אפי" !)

על מה אתם מדברים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...