Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 228 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב בסוף ניתקתי את הראוטר, התחברתי ישירות מהמודם. הכל עבד כרגיל. החזרתי את הראוטר והבעייה נעלמה כאילו לא היתה ::)

בעניין חוקיות, RTM נותן 30 יום נסיון, ככה שזה "דמו" לצורך העניין... אני בסך הכל רוצה לבדוק גרסא אחרונה ככל שאפשר לפני שאני

מזמין pre order (או שלא)

RTM זה יכול להיות RELEASE TO או MANUFACTURE או MARKETING

ו30 יום בשביל לבצע אימות מול MS או התנסות (כל זה עם נתעלם מהבעיה שהיא הדרך שהשגת את העותק)

בכל מקרה תפרש את זה איך שבא לך, זה לא באמת משנה לי שיהיה לך בכיף, מה שכן לא הייתי מזכיר CRACKים למינהם ^^^ אלא אם כן אתה רוצה בכוח לעשות עבודה למודרטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חוק וזה רשום בפרטי פרוטות בהסכם השימוש שלך... זה שעד כה MS התעלמו בכוונה מהפרות בכל הנוגע לRC על גרסאותיו זה כבר משהו אחר...

אל תגיד יש חוק, תראה אותו, כבר קראתי את הEULA של מספר בילדים (שד"א EULA ממש לא עומד בגדר חוק) ולא מצאתי שום איסור להתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אבא שעובד בDELL מקבל את זה כחלק מהסכם שלהם אז הוא מוגבל עוד יותר ...

אבל כמו שאמרתי בתגובה קודמת זה מעניין לי את ה... מה אתה עושה אצלך בבית

רק תעשה טובה, אתה לא ילד קטן אתה יודע שזה לא חוקי, בדיוק כמו הרבה דברים שהם כבר עניין של יום יומים , למשל סדרות?

כך שתעשה מה שתעשה רק למה לנסות לשכנע אחרים כאילו זה חוקי?!

learnitaliangesturespa0.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנסה "לשכנע אחרים כאילו זה חוקי", אני בעצמי לא יודע אם ישנה בעית חוקיות בהתקנה של גרסא מודלפת לתקופת הנסיון, ללא פריצות למיניהן.

ההודעה היחידה שראיתי ממיקרוסופט לגבי גרסאות מודלפות מתייחסת לסיכון הכרוך - וירוסים \ טרוג'אנים וכו'.

ואם לדוגמא אבא שלו עובד ב-, והוא מתקין בעבודה את ה-image, ללא key, ע"מ לוודא תאימויות לפני שהוא מוכר מחשב, נראה לי לגיטימי.

כל מה שאני אומר זה, אם זה "מעניין לך את ה..." אז תפסיק לפתוח חזיתות, צדיק.

אם יש לך מידע מפורש אתה מוזמן לקשר, עד אז, דעותיך הם בסך הכל דעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FFDshow - בדיוק אותה אחת שמומלצת לויסטה/XP

ברגע שהתקנתי אותה היום בעקבות ההמלצה כאן, בWMP התחיל רעש נוראי בכל ניגון של סרט. מחקתי אותה, הכל חזר לקדמותו.

אני מעדיף את K-LITE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיקר הבעיה היא איך שהשגת את העותק והשימוש שלך בו.

איך השגתי את העותק? הורדתי מטראקר מסויים בדיוק איך שהורדתי את האובנטו בזמנו.

השימוש בו? שימוש ביתי ללא מטרות רווח.

איזה חבילת קודקים ממולצת לשימוש עם windows 7 ?

במידה ויש לך כרטיס ATI מודרני ממליץ לך להתקין MPC-HC נקי ולהוסיף את הקודק MPEG4s ידנית ואז תוכל להשתמש בDXVA (אני מניח שהעניין אצל כרטיסי מסך מודרניים של דומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...