Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 220 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

סבבה עכשיו שאלה אחרונה לפני שאני יוצא ל ומתקין..

בקשר ל 32BIT הוא עדיין יעבוד גם אחרי ההתקנה ?

זאת אומרת שיהיה לי menu כזה לפני ה startup ?

או שבגלל הניגוד בין 32-64 לא תהיה אפשר בחירה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אין חסרון אחר

לא כזה שאפשר לכמת ומנסיון הוא לא משמעותי

מצד שני ב64 ביט יש לך יתרון (כן, יתרון) של שימוש בדרייברים מאושרים בלבד (ולמשתמשים מתקדמים אפשרות לבטל את זה)

ויתרון שלא תצטרך להחליף מערכת אם תוסיף זכרון

ובכלל, היא פשוט מערכת שעובדת טוב גם עם 3 ג'יגה, אז למה לא?

וכן, מערכת ההפעלה תדע לתת לתוכנית יותר מ2 ג'יגה זכרון.

זה יתרון?

ךםך

אני יודע שהיא תדע... אני מתכוון שאין סיבה שהיא תתן

אם תוכנית מקבלת יותר מ2GB זה אומר שיש בסהכ"ל קצת פחות מגיגה לכל השאר (ווינדוס+תוכנות)

בהנחה שהוא לא מפעיל רק את התוכנה שצורכת 2 גיגה, אין מספיק לשום דבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אלך נגד הזרם ואמליץ לך על 64 ביט

היא עובדת מצויין עם כמות זכרון כזאת

אין לה בעיות מהותיות עם התקנים (לא יותר מהותיות מ7 בגירסת 32 ביט)

והיא נותנת לך אפשרות לשימוש של יותר מ2 ג'יגה זכרון ליישום מה שגירסת ה32 לא נותנת לך

מצד שני, היא תשתמש בקצת יותר זכרון (ויזרקו לך כאן עכשיו הרבה מספרים מפחידים בלי שום סימוכין)

כ18% יותר , אני אחפש קישור למאמר בנושא אח"כ. אפשר לאפשר 3 גיגה לתהליך גם ב32 ביט (לפחות בXP) ע"י הוספת מתג ב

BOOT.INI. אתה מודע לעובדה שדרייברים מאושרים הם כרגע חסרון, כן? אתה יודע איזה כאב ראש זה להריץ ATI TRAY TOOL או

כל תוכנה צד שלישי שלא התחשק לה לתרום $$$ למיקרוסופט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי דריברים מאושרים עולים כסף? כזכור לי זה MS סה"כ הם גושפאנקה בשביל לוודא שהיצרנים אכן בונים את הדריברים שלה לפי התקן (בדיוק כמו שAPPLE עושה רק להכול)

ומבחינתי הלוואי שMS היו מקשיחים סטנדרטים, נמאס לי למצוא משחקים ותוכנות שמזהמות לי את MY DOCUMENT

תאכלס יש פה משיה ושאי פעם השתמש ב MY DOCUMENTS כשכל יצרין החליט שזה פח זבל הפרטי שלו ?!

גם ב WIN7 יש תקייה מיוחדת רק לשמירות והגדרות של משחקים אבל כצפוי אני הולך להמשיך לראות חרה ב MY DOCUMENTS.

אם הם היו יותר נוקשים בנושא אז לא הינו צריכים להתקע עם בעיה כמו שהייתה ב עם ה UCL שקפץ כל שניה בתוכנות שהחליטו לעשות עיקוף במערכת וכן מגוון בעיות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כ18% יותר זיכרון, אני אחפש קישור למאמר בנושא אח"כ. אפשר לאפשר 3 גיגה לתהליך גם ב32 ביט (לפחות בXP) ע"י הוספת מתג ב

BOOT.INI. אתה מודע לעובדה שדרייברים מאושרים הם כרגע חסרון, כן? אתה יודע איזה כאב ראש זה להריץ ATI TRAY TOOL או

כל תוכנה צד שלישי שלא התחשק לה לתרום $$$ למיקרוסופט?

אני מחכה לראות מאמר שכזה, אני גם מוכן לשים את זה למבחן להוכיח לך שזה בולשיט

תוכניות 32 ביט משתמשות באוגרים בגודל 32 ביט עם WOW

אז כן, יש OVERHEAD בגלל השימוש בWOW64, בשום מקום לא ראיתי מספרים שמתקרבים למה שציינת

הSWITCH של ה3GB זה ממש לא מה שאתה חושב (מה שנקרא PAE)

רק אפליקציות שנכתבו במיוחד לתמיכה בו יוכלו לקבל יותר מ2GB זכרון ואפשר לספור אותם על יד אחת (לפחות בעולם הביתי ולא העסקי)

אז זה נחמד שיש אופציה, אבל היא לא עושה מה שאתה חושב שהיא עושה.

דרייברים מאושרים זה יתרון למשתמש הפשוט כי זה עוד שכבת אבטחה (רובם המוחלט של הBSOD הם בגלל דרייברים לא מתאימים)

משתמש מתקדם יכול לבטל את ההגבלה הזאת בקלות

בכל מקרה, למערכת 64 ביט יש עוד יתרונות אבטחה

http://www.winsupersite.com/showcase/winvista_ff_x64.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית השתמשתי בSWITCH הזה לתוכנה שלא נועדה לו (HL2 CINEMATIC MOD) וזה עבד מצויין ללא קריסות. למה לכל הרוחות משתמש

צריך להשתמש בתוכנת צד שלישי (ב7 לפחות) כדי להשתמש בתוכנות צד שלישי נורמליות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה השתמשת בתכונה הזאת אבל ברור לי שאין לך מושג מה היא עושה באמת,

אז אני מציע שתבדוק מה זה PAE ואיך זה עובד ולמה זה טוב ואז תמשיך לדבר על זה אם תרגיש שזה עדיין רלוונטי.

לא יודע על איזה תוכנת צד שלישי אתה מדבר כדי להשתמש בתוכנת צד שלישי נורמליות ואיך זה מתקשר לדברים שאמרתי

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שיש לו יותר מ 4GB עדיף, אפילו חייב, מערכת הפעלה ב 64 ביט.

הרבה מתרכזים רק בזה שאפשר לנצל יותר מ 4GB , אך יש פונקציות חדשות שנוספו, פונקציות שמאפינות את ההרחבה של X64 במעבדים עצמם, למשל POINTERS מופשטים שלא מחייבים שימוש באוגרים לכל חלקי הASM במערכת, אפשרות גישה ליותר אוגרים שקיימים במעבד ולא מנוצלים בעת שימוש במערכת 32 ביט ועוד הרבה דברים שימושיים.

הבעיה העקרית היא שאנשים בד"כ משווים באמצעות הרצת משחק ובדיקה שטחית של ה FPS, ושם אי אפשר לראות תועלת רבה, כי יותר אוגרים עם יותר כתובות לא הופכות את המחשב שלך ליותר מהיר... מה שכן, זה מאפשר לו לאחסן יותר נתונים ובכך לאפשר זמני גישה הרבה יותר נמוכים, בתנאי שהתוכנות יודעות לנצל את זה, ולצערנו אןי מספיק משתמשים עם יותר מ 4GB ומערכות 64 ביט כדי שזה יהיה כלכלי להשקיע זמן נוסף על מנת להשתמש בתכונות האלה (שלא נדבר שרוב אנשי הפיתוח בתעשית המשחקים הם לא אלו שבונים את המנועי משחק בעצמם ואין להם מושג וחצי ב ASM)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה השתמשת בתכונה הזאת אבל ברור לי שאין לך מושג מה היא עושה באמת,

אז אני מציע שתבדוק מה זה PAE ואיך זה עובד ולמה זה טוב ואז תמשיך לדבר על זה אם תרגיש שזה עדיין רלוונטי.

לא יודע על איזה תוכנת צד שלישי אתה מדבר כדי להשתמש בתוכנת צד שלישי נורמליות ואיך זה מתקשר לדברים שאמרתי

:nixweiss:

אני אסביר לך לאט כדי שתבין - כאשר מוסיפים SWITCH מסויים לBOOT.INI זה מאפשר לתהליך לגשת ליותר מ2 גיגה (ע"י תמרון

המגבלות או PAE). זה עובד לכל תהליך שידרוש יותר מ2 גיגה ולא רק לתהליכים שנכתבו במיוחד כדי להשתמש בזה. יש צורך בתוכנת

צד שלישי כדי לאפשר שימוש בדרייברים לא חתומים בWIN 7. אם כ"כ רוצה להגן על המשתמש היא לא היתה לוקחת כסף

על חתימת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שיש לו יותר מ 4GB עדיף, אפילו חייב, ב 64 ביט.

הרבה מתרכזים רק בזה שאפשר לנצל יותר מ 4GB , אך יש פונקציות חדשות שנוספו, פונקציות שמאפינות את ההרחבה של X64 במעבדים עצמם, למשל POINTERS מופשטים שלא מחייבים שימוש באוגרים לכל חלקי הASM במערכת, אפשרות גישה ליותר אוגרים שקיימים במעבד ולא מנוצלים בעת שימוש במערכת 32 ביט ועוד הרבה דברים שימושיים.

הבעיה העקרית היא שאנשים בד"כ משווים באמצעות הרצת משחק ובדיקה שטחית של ה FPS, ושם אי אפשר לראות תועלת רבה, כי יותר אוגרים עם יותר כתובות לא הופכות את המחשב שלך ליותר מהיר... מה שכן, זה מאפשר לו לאחסן יותר נתונים ובכך לאפשר זמני גישה הרבה יותר נמוכים, בתנאי שהתוכנות יודעות לנצל את זה, ולצערנו אןי מספיק משתמשים עם יותר מ 4GB ומערכות 64 ביט כדי שזה יהיה כלכלי להשקיע זמן נוסף על מנת להשתמש בתכונות האלה (שלא נדבר שרוב אנשי הפיתוח בתעשית המשחקים הם לא אלו שבונים את המנועי משחק בעצמם ואין להם מושג וחצי ב ASM)

זה הולך להשתנות - צופה שעם הירידה הקיצונית במחירי הזכרונות, רוב ההתקנות של WIN7 יהיו 64 ביט. If you build it they will come :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...