Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 199 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

התקנתי לוינדוס 7, עכשיו כל השירים בעברית שהיו לי בפלייליסט התווספו אבל לא הוינאמפ ולא המדיה פלייר מצליחים לנגן אותם, הם מופיעים כג'יבריש...

אם אני מוסיף את השיר מחדש אז הוא מצליח להתנגן אבל עדיין מופיע בג'יבריש ואחרי סגירה ופתיחה של התוכנה שוב איאפשר לנגן את השיר.

מה עושים?!

שבת שלום =]

נ.ב.: אפילו אם שם השיר לא בעברית אבל התיקיה שלו בעברית זה גם קורה \:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי

יש לי שאלה

במידה ואתקדם למחשב בן זממנו, דנייהו מעבד i7, לוח מבוסס אינטל x58, כרטיס מסך יחסית חדש כגון GTX275 או HD4870

האם יהיו מנהלי התקנים של כל החומרות עבור חלונות 7?

כלומר, עבור הלוח כולל כל התת-מכלולים כגון כרטיס קול, כרטיס רשת, SATA.... ועבור כרטיס המסך?

או שיש מצב שאני אצתרך להתקין בינתיים עד שישחררו את כל הדרייברים?

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

יש לי שאלה

במידה ואתקדם למחשב בן זממנו, דנייהו מעבד i7, לוח מבוסס אינטל x58, כרטיס מסך יחסית חדש כגון GTX275 או HD4870

האם יהיו מנהלי התקנים של כל החומרות עבור חלונות 7?

כלומר, עבור הלוח כולל כל התת-מכלולים כגון כרטיס קול, כרטיס רשת, SATA.... ועבור כרטיס המסך?

או שיש מצב שאני אצתרך להתקין בינתיים עד שישחררו את כל הדרייברים?

תודה מראש...

לא תהיה לך שום בעיה.

7 כרגע במצב מאוד מאוד מתקדם וספורים מקרי אי-תאימות הדרייברים.

המחשב השני שלי על 7 ועד שהרסתי את המעבד שלו לא היו שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש אפשרות שכאשר מעתיקים לספרייה קובץ בעל שם זהה לקובץ בספריה הWINDOWS יציא אפשרות של שינוי שם הקובץ הראשון (ולא

של הקובץ שאתה רוצה להעתיק כמו בברירת המחדל)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לקנות UPGRADE מבלי להיות בעל קודם

ולהתקין אותה לפי מה שקראתי ברשת אבל אין לי לינק כנראה משהו לא אמין

והתקנה היא אותו דבר בשני הגירסאות

ההתקנת שדרוג היא בעצם התקנה רגילה לחלוטין, אבל תצטרך את הרשיון של הווינדוס הקודם שקנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס מעניין איך מתקינים UPGRADE.

צריך להתקין קודם ULTIMATE RETAIL שיש לי לדוגמה רישיון אליה ואז להתקין 7 ULTIMATE ?

מה הכוונה תצטרך את הרישיון של הWIN הקודם ? הרישיון הקודם הוא של הרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משתלם בכלל, עדיף לקחת מנוי TechNet ב$249 ותוכל לקבל רישיונות של RETAIL לכל המחשבים בבית ויותר (עד 10 רישיונות RETAIL לכל מוצר).

הרשיונות האלה בפועל לא שווים שום דבר חוץ "מלהתגבר" על WGA, אם אתה מחפש פתרון כשר TechNET זה לא הפתרון בשבילך, השימוש ברשיונות שלו מאוד מוגבל מבחינת החוק היבש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להתקין קודם VISTA ULTIMATE RETAIL שיש לי לדוגמה רישיון אליה ואז להתקין 7 ULTIMATE ?

(אגב זה לא אומר שחייבים מערכת XP או ויסטה מותקנת, גרסאת upgrade יודעת להתקין את עצמה כמו התקנה רגילה מאפס,

רק שצריך רשיון של המוצר הישן - כלומר גרסאת upgrade היא התקנה רגילה לכל דבר)

http://store.microsoft.com/Category.aspx?catId=102

* Running Windows Vista?

If you have Windows , you can purchase Windows 7 Upgrade versions. You can do a clean install (back up your files, clean install, and reinstall your applications) or an in-place upgrade (Windows 7 installs over Windows Vista).

* Running earlier versions?

If you have Windows XP or Windows 2000, you can purchase Windows 7 Upgrade versions. But you must back up your files, clean install, and reinstall your applications.

מה שאני עדיין לא סגור לגביו הוא:

אם אני רוכש upgrade בודד, האם אני יכול להתקין אותו בצורה חוקית על יותר ממחשב בודד?

(לצורך העניין ה upgrade יהיה ממערכת home premium oem שהגיעה עם הלפטופ שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסכם את עניין ה "מה זה גרסת / גרסאות ה Upgrade ?"

זאת אומרת שכל גרסאות ה-Upgrade אלה דיסקים זהים לגרסאות ה-OEM(מוגבל להתקנה על לוח אם אחד בלבד ונמכר עם מחשבים מוכנים בלבד, הרישיון תקף רק לאותו מחשב ללא שדרוג משמעותי של לוח האם) או Retail(פתוח להתקנה על דרוגים חוזרים של אותו מחשב) ו ההבדלים היחדידים הם רק בבחינת הרישיון ותו לא ?

זאת אומרת שאם יעשו לך בדיקה על המחשב של העסק ומותקן עליו 7 Professional עם מספר סידורי השייך ברשומות מיקרוסופא לסדרת מספרים סידוריים של Upgrade ואין בידך רישיון חוקי של XP\Vista Professional אז מבחינת זה לא חוקי ?

זהו, זאת המגבלה היחידה, החוקיות של הדבר והמדיה וההתקנה בדיוק אותו הדבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם פספסתי משהו אז אני מצטער מסיבות די ברורות אני לא יכול לעבור על כל הדיון.

משום מה אני לא יכול להתקין תוכנות כמו Daemon tools או Alcohool 120.

כל פעם שאני מנסה להתקין אז הוא מבקש ממני לעשות רסטרט ואז הוא שוב חוזר לאותה נקודה ואז לעוד רסטרט.

בכל אופן למישהו יש גרסא חלופית או משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...