Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 135 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה הורדה מעצבנת, יש להם אפילקציה מעצבנת שחייבים להשתמש בה. לפחות המהירות נורמלית.

מה איזה אפליקצייה? הורדתי ב500Kb/s בפיירפוקס ללא שום , ואני מכיר גם כאלה שהורידו בפייפוקס ב2600Kb/s ללא שום אפליקצייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הדרך הכי טובה להעביר עוד מקום מהמחיצה של הויסטה למחיצה של ה7?(ב Duel Boot)

EASEUS Partition Master היא חינמית, אפשר להתקין אותה על 7 ואתמול עשיתי איתה בדיוק מה שאתה רוצה לעשות.

לא יודע לגבי תוכנות אחרות (כגון acronis וכו'), אבל תדע שלפחות התוכנה הזאת בטוח עובדת.

אחרים המליצו פה לעבוד עם ה-disk management של אבל אני בספק שהיא תאפשר לך לבצע את הפעולה הרצוייה ללא אתחול מע'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעונינים מיקרוסופט שיחררה גם Windows XP Mode Beta וWindows Virtual PC Beta שניהם דורשים ווינדוס 7 וAMD-V or Intel® VT דלוק.

הורדה:

Windows XP Mode Beta

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=0E8FA9B3-C236-4B77-BE26-173F032F5159&displaylang=en

Windows Virtual PC Beta

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=65E1C5EB-DF9B-415F-B2D6-27F6EF5DCEB9&displaylang=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת מהאפליקציה של ההורדה??

זה הוריד לי על 600k/s כל הזמן, ויש לי 5 מגה ככה שזה די המקסימום, אז מה זה משנה...

וזה גם תומך ב-resume, אז בכלל לא ברור לי על מה יש להתלונן.

בכל מקרה, הורדתי, התקנתי, וכבר נפתרה לי בעיה - הדרייברים האחרונים של ה-Xonar שלי היו עפים, הייתי חייב לעבוד עם משהו ישן ועכשיו זה עובד!!

רק בשביל זה היה שווה לעבור מהבטא המקורי ל-RC.

:yelclap:

אגב מה שהכי הפתיע אותי, זה שהתקנתי על הווינדוס הקודם (לא שדרוג, אבל במקום הקודם, באותה מחיצה בלי פרמוט) והוא נתן לי להתקין את זה מתוך הווינדוס עצמו - רק אחרי איזה רבע שעה כשהוא סיים להעתיק לקשיח את כל הקבצים הוא מבקש יפה restart וכבר עולה עם ההתקנה החדשה, וממשיך להתקין.

חזק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EASEUS Partition Master היא חינמית, אפשר להתקין אותה על 7 ואתמול עשיתי איתה בדיוק מה שאתה רוצה לעשות.

לא יודע לגבי תוכנות אחרות (כגון acronis וכו'), אבל תדע שלפחות התוכנה הזאת בטוח עובדת.

חשוב לציין שהיא לא תומכת במערכת 64ביט

גירסת התשלום כן תומכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה דחופה.

עכשיו אין תמיכה בכרטיסים שאין להם DX 9 כמו 4200TI 440MX 4000MX???? או שפשוט AERO לא רץ עליהם (טמטום מזה AERO זה ממשק גרפי כזה פשוט רק מיקרוסופט עושה מסחרה)

אפשר לעדקן מ7000 לRC1 דרך הwUpdate? או צריך להוריד ולעשות שדרוג דרך ההתקנה?.

היא יותר כבדה מ7000? כי היא רצה די טוב על P4 1.8 478 +1024DDR333+MX440+20.4QUNDTIOM IDE

ואין גירסת X64?? (יש לי E2180 גירסת הX64 היא אכזבה אותי למרות שהיא לא איטית כל כך) ועוד שאלה יש לי משחקים מותקנים על HDD אחר ושפותחים יש איזה שגיעה כזאת אפילו שהדריבר של ה8500GT מותקן (מחשב אחר) (דריבר של מיקרוסופט) אפילו אין את המסך טעינה ששם אמור להיות את ההתראה. (דרך אגב זה גם בויסטה ונראלי זה היה גם לאחר התקנת משחקים אפילו פשוטים של GMA 3100 כלומר SA שעובד על XP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל, אחרי התקנה נקייה של 7100 יש לי בעיות עם COD 4 ,אני חייב עזרה ,זה המשחק היחיד שאני משחק בו בזמני הפנוי (עבודה שוחקת :P).

PUNKBUSTER נותן לי KICK קבוע כל שנייה ,זאת ההערה:

Restriction: Unknown API Function [131131]

אני יודע שזה בגלל השדרוג ל7100 כי זה קרה לי גם בשדרוג מ7000 ל 7057 ,מישהו מכיר פיתרון לזה ?

אני נואש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מז"א?

אני עם המפרט שלי יכול להריץ את זה?

בטח שאתה יכול להריץ את זה.

זה מאפשר להתקין תוכנות לא תומכות דרך לא בתאימות אלה ממש דרך הxp כולו מותקן בתוך המערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מז"א?

אני עם המפרט שלי יכול להריץ את זה?

המעבד שלך תומך ואני מאמין שVT דלוק אצלך בביוס, אתה יכול להתקין, במידה וVT מכובה תדליק אותו בביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...