Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 130 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חמוד ביותר, אבל מאוד מיותר לשוק הפרטי.

עם כל הכבוד יש לי מחשב לגיימינג. המעבר שלי לWIN7 היה בעקבות השמועות על שיפור ביצועים במשחקים.

ומבדיקה באמת שיש שיפור ברובם [חוץ מאלה שסובלים מבעיות תאימות מוזרות כמו MIRRORS EDGE שמתנהג איך שבא לו באותו הרגע]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מיותר לשוק הפרטי. צריך לשים פה סקריפט לאישור תגובות הגיוניות בלבד שנכתבו רק לאחר קריאת החדשה והפנמתה.

WTF, אתה סובל מאמנזיה?

הוא כתב:

חמוד ביותר, אבל מאוד מיותר לשוק הפרטי.

עם כל הכבוד יש לי מחשב לגיימינג.

ואתה כתבת בכתבה:

מצב ה- 7 Mode נועד לשוק הארגוני ולא לגיימרים.

אולי תכתוב סקריפט שיסביר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF, אתה סובל מאמנזיה?

הוא כתב:ואתה כתבת בכתבה:

אולי תכתוב סקריפט שיסביר את זה?

עמרי אתה רץ לפני הסוס. חשבת לשנייה שאתה, כגיימר לא מהווה את כל העולם ? לא מהווה 100% מהשוק הפרטי ?

מה עם:

- מחשב לשימוש עריכת ביתי המשתמש בADOBE PREMIER ודומותיה לערוך סרטי משפחה ממצלמת ה HD שבשרותך.

- מחשב לאינטרנט

- מחשב לעסק קטן בבית

- מחשב לתלמיד

- מחשב לספרייה

- מחשב לצפייה בסרטים

- מחשב לכל הנ"ל

זה רוב השוק הפרטי המשתמש בתוכנות שאינן משחקים ולכן תכונת Window 7 Mode מאוד חשובה לו :)

מחשב למשחקים לאנשים הנקראים זה בערך 10% מהשוק הפרטי וזה בדיוק למה כמו אייבורי וKSP משגשגות.

לא כל השוק הפרטי הוא המבינים (לרוב) בחומרה וגולשים באתרים כגון זה בשביל לדעת שיש חנויות אחרות כגון נועה, סקיי,פוקס, לוג'יק, זיגזג, פנדה וטי אם אס לדוגמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי אתה רץ לפני הסוס.

אולי התכוונת "רותם את העגלה לפני הסוסים" ?

בלה בלה בלה...

למה לעזאזל קשורה התגובה הזאת?

אני מבין מצויין למי זה משמש ולמי זה טוב, ממש לא השימושים שציינת (כי לכל השימושים האלה יש תמיכה בויסטה וכפועל יוצא גם ב7).

אני הגבתי רק להודעה הקודמת שלך ששלחה אותו לקרוא את החדשה למרות שכתוב שם בדיוק מה שהוא כתב.

הקטע עם קיי.אס.פי פנדה וכו' בכלל לא קשור לנושא אבל כנראה אתה קצת מושפע מהפורום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07: :s07: :s07:

צריך לכתוב סקריפטים שמוחקים אנשים כמוך.

מה לא הגיוני בזה שזה לא רלוונטי אלי? מה אני אמור לעשות עם זה? לפתוח את זה ולגמור מהעובדה שפתחתי הרגע ווירטואלי בתוך הוינדוס שלי עם הממשק המכוער של XP?

ואל תגיד לי "תאימות לאחור ליישומים ישנים", כי כמו שאמרתי, זה לא רלוונטי אלי ב99% מהמקרים.

אולי עם משחק ישן, שגם אז בד"כ COMPATIBILTY MODE יסדר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה שדרוג שלה COMPATIBILITY MODE

כלומר אם יש לך תוכנה או משחק שקנית שאתה רוצה להפעיל ומגלה שהוא לא רץ טוב ב VISTA/WIN7

מכיוון שההיצרן החליט לא לעדכן אתזה אז יש לך אפשרות יותר פשוטה מלהתפלל שמישהו יוציא איזה PATCH שיאפשר להריץ את זה

(כמו שהיה עד היום עם דברים PRE ).

עריכה: אחרי שעריכת את ההודעה שלך, אני רואה שאתה כן יודע בשביל מה זה, אז זה שזה לא רלונטי עליך זה לא אומר שזה לא רלונטי לכולם.

אחד הסיבות למה WIN כל כך פופולארית היא תאימות לאחור.

וזה שיש לך מחשב לגימינג, ואני מנחש שאתה "משתף" את כל התוכניות והמשחקים שלך אתה לא מיצג את כל השוק הפרטי

אני עדין נתקל בפורומים קרציות שמתלוננות על דרישות מטורפות של מערכת הפעלה 1GB, וגרטיס מסך עם 256MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, הרעיון חמוד. אבל נראה לי שזה שורף משאבים ופוגע כ"כ בביצועים, שאנשים עם מחשב ממוצע [AKA, לא מחשב גיימינג], כמו המחשבים של האנשים שתיארת פה, פשוט לא יסחבו מערכת הפעלה וירטואלית בתוך 7, שהוא בפני עצמו לא-כזה-שיא-הקלילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...