Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 133 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

התקנתי את 7 RC ב-dualboot והיום סיימתי את כל המיגרציה - זאת כרגע המערכת הראשית שלי ואני מאוד מרוצה.

לא קל לרצות אותי, במיוחד מבחינת תאימות מאחר ואני מתקין המון תוכנות, עזרים ומשחקים, בינתיים לא נתקלתי בשום בעיית תאימות.

אומנם קיצצתי שפות ועוד כמה דברים לא נחוצים בעזרת vlite, אבל ה-windows mail לא רצה לעבוד לי (אולי קיצצתי משהו חיוני)

אז התקנתי live mail של microsoft וזה פחות או יותר אותו דבר, אם לא יותר מתקדם מהמובנה.

מבחינת לוח אם, אני עם nforce 780i, אין לאנוידיה דריבר צ'יפסט ל-windows 7, ואני לא כל כך בטוח שכדאי לי להתקין דריבר של ויסטה,

אבל תכלס אני לא צריך מאחר ו-windows 7 התקין את כל מה שצריך מבחינת לוח אם, כולל sata ורשת של אנוידיה בגרסאות חדשות יחסית.

מאחר וה-RC הזאת תהיה פעילה למשך שנה שלמה, החלטתי להשאר איתה ליום יום. (אלא אם יהיו בעיות בהמשך)

יש לי רק שאלה אחת שמאוד חשובה לי - האם ישנה בעייה כלשהיא להשתמש בתוכנות partition כגון acronis להוספת שטח פנוי ממחיצה אחרת לזאת שמותקנת עליה 7, והתעסקויות partition למניהן בכלליות, שנוגעות למחיצה עליה כבר מותקן 7 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי רק שאלה אחת שמאוד חשובה לי - האם ישנה בעייה כלשהיא להשתמש בתוכנות partition כגון acronis להוספת שטח פנוי ממחיצה אחרת לזאת שמותקנת עליה 7, והתעסקויות partition למניהן בכלליות, שנוגעות למחיצה עליה כבר מותקן 7 ?

לא אמורה להיות בעיה, בטח לא אם תשתמש בlive cd של acronis (ניתן ליצור דרך התוכנה)

מצד שני, לדבר כזה מספיק הכלי המובנה של (disk managment)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איפה אפשר לעשות SUBMIT ל באגים ?!?!?

מאחר וה-RC הזאת תהיה פעילה למשך שנה שלמה, החלטתי להשאר איתה ליום יום. (אלא אם יהיו בעיות בהמשך)

זה נהדר.

וגם מאוד מאוד חכם מצידם מבחינה עיסקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את גרסת הrc וכשאני מפעיל הוא נראה מאוד מפוקסל

אני משתמש בדרך כלל בffdshow והצלחתי להפעיל אותו על media player classic אבל לא על הגרסה של media player שמגיעה עם הוינדוס.

גם בclassic עם ffdshow הוידאו נראה מפוקסל וזה בולט עוד יותר בכתוביות.

לעומת זאת בxp דווקא רואים מצוין את הסרט והכתוביות עם ffdshow.

אשמח אם למישהו יש פיתרון לזה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמורה להיות בעיה, בטח לא אם תשתמש בlive cd של acronis (ניתן ליצור דרך התוכנה)

מצד שני, לדבר כזה מספיק הכלי המובנה של חלונות (disk managment)

אה נכון לא שמתי לב שיש shrink ו-extend volume... בכל אופן כבר התקנתי את הגרסא החינמית של EASEUS Partition Master

לאחר שראיתי שקיבל פידבקים טובים עם 7, סימנתי את הפעולות שאני צריך ובאתחול הוא ביצע את הכל בצורה מושלמת.

התקנתי את גרסת הrc וכשאני מפעיל וידאו הוא נראה מאוד מפוקסל

אני משתמש בדרך כלל בffdshow והצלחתי להפעיל אותו על media player classic אבל לא על הגרסה של media player שמגיעה עם הוינדוס.

גם בclassic עם ffdshow הוידאו נראה מפוקסל וזה בולט עוד יותר בכתוביות.

לעומת זאת בxp דווקא רואים מצוין את הסרט והכתוביות עם ffdshow.

אשמח אם למישהו יש פיתרון לזה.

תודה

אצלי רואים וידאו בסדר גמור, ה-media player אפילו עובד עם האצת GPU ל-wmv9/wvc1/mpeg-1/2/dvd לפי בדיקות ניצול מעבד.

לא סגור על מה קורה עם x.264 אבל אני בכל מקרה משתמש ב-coreavc.

לא ניסיתי להתקין חבילת קודקים, אבל הורדתי את MPC-HC החדש, כל המפענחים כבר מובנים בתוכו והוא עובד אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SyndromE

שיחקתי במחיצות ב- 7 עם התוכנה של NORTON לפני זמן מה(אם אני זוכר נכון ניסיתי לשלב בין 2 מחיצות), התהליך היה ארוך(מאוד) לכן ביטלתי אותו באמצע(לחצתי על כפתור RESET במחשב)

טעות שעלתה לי בכל הקבצים שהיו לי :bash:

הממשק המובנה של המחיצות ב- 7 מאוד נוח(אמנם לא לפונקציות מתקדמות) אבל מעכשיו אני משתמש רק בו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, נורטון... partition magic זו התוכנה הכי חרא שהשתמשתי בעניין הזה ! חוויות ממש לא נעימות... עוד הרבה לפני .

פתאום לקבל error באמצע והלב נופל לתחתונים. למען האמת *כל* התוכנות של נורטון הם זבל, מלבד אולי norton ghost, וכמה משנות ה-90

חוץ מזה, אם אתה מפסיק תהליך כזה חשוב באמצע, אני מאמין שעם כל תוכנה אחרת גם היית דופק את המע'.

בקשר לממשק המובנה של 7, הוא מאפשר לבצע את הפעולות גם על מחיצות שמותקנת עליהם המע' הפעלה ?

כי אם אני לא טועה היתה די עיקשת בעניין, ולא נראה ששינו הרבה מאז. הרי זה מחייב ביצוע באתחול \ מחוץ למע'... 7 מאפשרת את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם שאלו את זה כבר .. פאק'ינג 200 עמודים

אני אוכל לעשות UPGRADE מ BETA ישן יותר ל RC ?

והאם שווה ? או שכבר כדאי לעשות חדש ?

http://www.blogsdna.com/3083/how-to-upgrade-windows-7-beta-build-7000-to-windows-7-rc-build-7100.htm

אם שווה או לא אין לי מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חוקי כי זה מחייב שינוי של קובץ התקנה לכן זה לא חוקי לגבי שווה או לא זה לא עושה בעיות מיוחדות פרט לצורך להתקין מחדש את האנטי וירוס השידרוג גומר אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...