Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 140 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

נראה לי שהאיכות בVIDEO קצת יותר נמוכה מבXP .

איזה מקודדים הכי מומלצים ל7 ?

המקודדים המובנים לא רעים בכלל... multi-threaded + האצת חומרה DXVA

http://www.anandtech.com/systems/showdoc.aspx?i=3557&p=6

אפילו ב-MPC-HC אני משתמש במפענחים "חיצוניים" המובנים של windows7, מלבד CoreAVC ל-h.264... כי אולי האיכות שלו עדיפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מעוד מעניין במשך עוד מעט 3 שנים השמצתם את עד רמה שאם היא היתה בן אדם היא הייתה מתאבדת ועכשיו אחרי כל זה אתם באים ואומרים שזו מערכת טובה ושכל ההשמצות היו לחינם מה קורה פה?

אני לא טוען שאין לויסטה חסרונות והיא בטח לא מושלמת אבל אני עבדתי איתה שנה וחצי ואני לא מתחרט על זה אבל העידן הזה היסתיים אני שבנאי גאה

ואני ויסטאי גאה.

מעולם לא קטלתי את . לטעמי המע' הכי טובה שהיתה למיקרוסופט עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני ויסטאי גאה.

מעולם לא קטלתי את . לטעמי המע' הכי טובה שהיתה למיקרוסופט עד עכשיו.

גם אני אהבתי את אבל אני אחד כזה שלא יכול לעבוד עם תוכנה שאני יודע שיש מתקדמת ממנה לא יכול.

אבל תסתכל ברשת והחוות דעת על זה 70% נגד 30% בעד אף פעם לא הבנתי את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אהבתי את ויסטה אבל אני אחד כזה שלא יכול לעבוד עם תוכנה שאני יודע שיש מתקדמת ממנה לא יכול.

אבל תסתכל ברשת והחוות דעת על ויסטה זה 70% נגד 30% בעד אף פעם לא הבנתי את זה

אני אותו הדבר..אבל 7 היה כ"כ מזעזע שנאלצתי לחזור לויסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אותו הדבר..אבל 7 היה כ"כ מזעזע שנאלצתי לחזור לויסטה.

למה זה היה לך ככה אני לא יודע מה שבטוח אני חושב שמיקרוסופט בכוון הנכון וסוף סוף תוציא טובה שתשרת לזמן רב כמו xp
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד יש לי בעיות ב-7 RC זה דבר אחד.

להגיד שלא תתקינו את 7 הסופית בגללה זה עוול לעצמכם.

פרופורציות.

זה לא באמת נועד לעבוד טוב ב100%. גם RC בסופו של יום בוחנת מכלול שיפורים ותיקונים ועדיין אסור בתכלית האיסור לסמוך עליה במערכת PRODUCTION.

וכן, מצחיק לראות שאנשים מדברים טובות על .

אולי כדאי שתרשמו בחיפוש "בעייה בויסטה" ותראו שאחוז התקלות בויסטה גבוה מאחוז התקלות ב BETA של 7 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת? אני יחזור עוד מעט לויסטה, לא רואה יתרון משמעותי של 7 על ויסטה על מערכת מודרנית (מעבד C2D ו2GB זיכרון), ובווינדוס 7 יש עדיין בעיות תאימות מעטות, אבל בעיקרון 7 לדעתי כבר מוכנה להיות בתור מערכת ראשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את גרסת ה BUILD 7000, עדיף למחוק ולעשות פורמט, או שאפשר להתקין מחדש עליה את הגרסה ה RC1?

תודה רבה...:)

אגב כרגע יש לי את גרסת ה 32 BIT, ואני מוריד את ה 64 BIT, יהיה צורך לבצע פורמט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים לא מצאתי שום סיבה לחזור לויסטה. בכלליות 7 מרגישה לי יותר זריזה\זורמת וידידותית. ניצול CPU נראה נמוך מהרגיל רוב הזמן.

כל המשחקים והתוכנות עובדים לי יפה (כולל תוכנות "חודרניות"). היא לא מבקשת restart אחרי פעולות מסויימות שויסטה היתה מבקשת

כהרגלי, פרסתי את ה-pagefile על 4 כוננים פיזים ו-disk-on-key יושב קבוע עם readyboost, שיהיה...

בנוסף אני לא צריך להפעיל refreshlock ברקע ע"מ להכריח קצב רענון גבוה מ-60 במשחקים (crt)... הגיע הזמן באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם אוהב לפרמט ולהתקין התקנה נקייה. פאנבוי של פורמט מישהו פה אמר, ואהבתי את ההגדרה. אבל הפעם בגלל לו"ז צפוף אין לי זמן לגבות הכל ולהתקין את כל התוכנות מחדש, ממש לא. אעשה את זה לכשתצא הגרסה הסופית.

אבל בינתיים אם אני מתקין את ה-RC מה בדיוק עושה אופציית ה-Upgrade? זה שומר לי את כל המסמכים והקבצים וגם תוכנות ומשחקים? אני לא אצטרך להתקין שום תוכנה/משחק מחדש?

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עושה רושם שיש פה בסיס משתמשים די גדול. הייתם ממליצים לעבור ל-7 כמערכת ראשית? אני שוקל ברצינות לעשות את זה.

ממליץ לך בלב שלם... רק תדאג להרשם עם ה LIVE ID שלך, כך תוכל לקבל מעמד של PRO IT TESTER במקרה ותמצא מתאים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...