Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 131 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו פה כבר ניסה את WIN7 על מחשב עם 1GB? איך הביצועים שלה עם כמות כזאת? אני יודע מה דרישות המינימום אבל זה רק מינימום....

יש לי OPTERON 170 ו-1GB של זיכרון, מותקנת . כבר עכשיו זה לא מספיק לי כי אני עובד עם מלא טאבים ב-FF וגם ב-IE8 וגם משתמש ב-OUTLOOK ו-ZONE ALARM שזוללת . חלונות רצה ל-PAGE FILE די מהר......

לא רוצה להחליף מחשב בינתיים, אולי עוד שנה, אני חושב האם הוספת לשני ג'יגה יספיקו.....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה WIN7 זה פשוט זהב ...

כן יש עדין לאגים פה ושם אני פשוט נהנה לעבוד במערכת הזאת.

אלו הדברים הקטנים החל מההתקנה,זיהוי כל החומרה שלי כמו שצריך ועד אפשרות הPREVIEW בWMP

דרך רגב מה לגבי קודקים יש צורך להתקין? כי אני רואה שה WMP מצליח להריץ בלי בעיה אבל נראה לי שהאיכות פחות טובה מה FDSHOW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצוי להתקין קודקים כי מה שבא עם 7 זה לא תמיד הכי טוב

לדוגמא כשאני מנסה לראות HD לא רואים באמת HD אל כאילו זה באיכות SD אוHDREADY וגם לא מציג כתוביות

וכנ"ל גם לגרפיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהבעייה שלי היא שאני מחפש מערכת לגיימינג, ובינתיים 7 עושה עבודה גרועה.

אגב, לגבי בעית הHD, אני חושב שפשוט כדאי לך להריץ סרט HD דרך MEDIA CENTER, שאגיב שופר מאז , ועכשיו הוא ממש טוב [ואפילו ממשק גראפי יותר מרשים ממה שהיה עד עכשיו!]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, דווקא לגיימינג אין דרישות מיוחדות ולא נתקלתי בבעיות עד כה תודה לאל...

אני חושב שאתה פשוט מנסה להפעיל את 7 עם תוכנות שלא תומכות בה בגלל זה יש לך בעיות ביצועים - AKA דריברים לעכבר ומקלדת למיניהם שמתעדכנים פעם בשנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אצלכם אבל אצלי WIN7 RC1 64bit פשוט עובד כמו חלום

הכל עובד טוב וחלק, כל המשחקים עובדים מצויין ולדעתי ברוב הדברים התאימות אפילו טובה מVISTA (למשל לא ניתן להתקין נרו 6 על ויסטה לפי מה שידוע לי)

הממשק הרבה יותר יפה ומהיר ואף פעם לא קרס לי או עשה לי בעיות עד כה.

אפילו במחשב הקודם שלי (P4 3.2GHz + 1GB mem) הוא עבד מצויין, בגרסת ה32bit build 7000 כמובן.

מומלץ מאוד להתקין גרסת 7100 תיקנו בו כמה בעיות מעצבנות בסימון עם העכבר, תאימות של אתרים וקריסות בIE8, בהחלט מגיע לו התואר RC.

למי ששאל לגבי הדרישות מינימום - אז כמו שאמרתי למעלה אין בעיה בכלל להתקין על מחשב עם 1GB זכרון אבל אני הייתי שוקל את ההתקנה מבחינת תאימות של ישנים, תלוי בחומרה שלך, למשל יש בעיות תאימות מסויימות עם כרטיסי קול ישנים של קריאטיב למשל הLive והAudigy כמו כן לכרטיסים ישנים של ATI לא יצא דרייבר מלא לWIN7 למרות שאצלי זה לא גרם בעיות במשחקים רק היתה לי בעיה עם הרזולוציה ביציאת לא יותר מזה (עם R9800Pro)

אפילו Pinnacle studio 12 עבד בלי בעיה במחשב הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי OPTERON 170 ו-1GB של זיכרון, מותקנת XP. כבר עכשיו זה לא מספיק לי כי אני עובד עם מלא טאבים ב-FF וגם ב-IE8 וגם משתמש ב-OUTLOOK ו-ZONE ALARM שזוללת זיכרון.

ניסית לעדכן לגרסה 8 החדשה של ZA ?

איזו חבילה יש לך, יש כמה גרסאות:

http://www.zonealarm.com/security/en-us/compare-anti-virus-spyware-software.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לעדכן לגרסה 8 החדשה של ZA ?

איזו חבילה יש לך, יש כמה גרסאות:

http://www.zonealarm.com/security/en-us/compare-anti-virus-spyware-software.htm

ניסיתי, יש לי כרגע את גירסת אבל כיביתי את האפשרות של הגנה על הדפדפן כי זה מאט ועשה בעיות עם IE8. עדיין היא אוכלת . אין מה לעשות, החבילה הזאת מגירסה 7 הפכה להיות בעיתית מבחינת צריכת משאבים. שים לב שיש לה איזה תהליך SCANNING PROCESS שמופיע ב-TASK MANAGER מספר פעמים (כמספר ליבות שיש למעבד) ולוקח בערך 100MB בזיכרון הוירטואלי!!! :bash: ניראה לי שקספרסקי לוקחת איזה חצי מהמשאבים. אם לא חומת אש טובה של ZONE ALARM כבר הייתי מטיס אותה לכל הרוחות. יש לי 1GB אבל אחרי עליית המחשב אני מתחיל עם בערך 630MB פנויים, לעומת 750MB ואולי יותר אם ZA לא עובדת... זה פשוט מטורף.....

למי ששאל לגבי הדרישות מינימום - אז כמו שאמרתי למעלה אין בעיה בכלל להתקין על מחשב עם 1GB זכרון אבל אני הייתי שוקל את ההתקנה מבחינת תאימות של ישנים, תלוי בחומרה שלך, למשל יש בעיות תאימות מסויימות עם כרטיסי קול ישנים של קריאטיב למשל הLive והAudigy כמו כן לכרטיסים ישנים של ATI לא יצא דרייבר מלא לWIN7 למרות שאצלי זה לא גרם בעיות במשחקים רק היתה לי בעיה עם הרזולוציה ביציאת לא יותר מזה (עם R9800Pro)

תודה

לגבי דרייברים, זו גם דאגה שלי. יש לי DFI NF4 ואני בטוח שNVIDIA יוציאו דרייבר לצ'יפסט אבל לגבי כרטיס הקול וכרטיס רשת המובנים.......אמממ...... אני מקווה ש- ו-REALTEK יוציאו גם להם.

לגבי כרטיס מסך אני לא דואג, אני מחכה ל-7 ו-DX11 כדי להחליף את ה-X800GTO שלי (בצער רב יש לומר, הוא משרת אותי נאמנה עד עכשיו).

מה שנשאר זה כרטיס TV של לידטק, אבל אני שמתי לב שהם מוציאים לו חדשים למרות שהכרטיס כבר די מבוגר אז לא חושב שתהיה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zone alarm כוללת מספר תוכנות אבטחת מידע.

גם AV

גם FW

גם ANTISPAM

גם הגנה על דפדפן, ה FOREFIELD

וגם שתי תוכנות לסריקת REGISTRY ו TUNE UP

זה נורמלי שכל זה לוקח לך בסביבות ה100 מגהבייט . תחשוב שהיית מתקין את כל התוכנות האלה בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zone alarm extreme כוללת מספר תוכנות אבטחת מידע.

גם AV

גם FW

גם ANTISPAM

גם הגנה על דפדפן, ה FOREFIELD

וגם שתי תוכנות לסריקת REGISTRY ו PC TUNE UP

זה נורמלי שכל זה לוקח לך בסביבות ה100 מגהבייט זיכרון. תחשוב שהיית מתקין את כל התוכנות האלה בנפרד.

לא מסכים איתך כי זה לא 100MB אלא יותר.

SCANNING PROCESS תופס 123MB X2 (כי יש שתיים כאלה,אחד לכל ליבה) בתוך VMEMORY ויכול להגיע לכמה עשרות מגה בRAM עצמו (שוב פעם, מוכפלים פי 2 כי יש לי שתי ליבות)

VSMON תופס כ-40 MB ב-VMEMORY ועד כמה עשרות בזיכרון

גם ZLCLIENT תופס קצת זיכרון

סה"כ זה מסתכם בלא מעט בכלל. בכל גירסה יש לכאורה שיפורים בניצול משאבי מערכת אבל זה לא מורגש. כנס לפורום תמיכה של ZONE LABS, תיראה שיש לא מעט מודעות לגבי זה.

אבל עזוב, זו טחינת מים ולא הנושא של הדיון.

אני מקווה ש-WIN7 תעבוד טוב, לפחות כמו XP על המחשב שלי עם 2GB זיכרון. ממש לא בא לשדרג עכשיו, אין לי בעיה עם המעבד, אני מעדיף לחכות שנה לגירסאות מאוחרות של I7 או I5. מצד שני, אני כן רוצה לפחות DX10 (אין מה לעשות, אפילו RED ALERT3 ניראה יותר טוב עם DX10) ובגלל זה לחוץ לי WIN7 (ויסטה לא באה בחשבון, מספיק שאני עם לפטופ בו היא מותקנת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. השדרוג מRC, אמור לעבור חלק ל7 RETAIL לכשייצא עוד חצי שנה ?

אני פשוט רוצה למחוק את 64 אחרי שנתיים מוצלחות איתה ולהתרגל ל 7.

2. אגב הRC מגיעה גם ב32 וגם ב64 או שיש רק גרסה אחת כושלהי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר היה לשדרג מהRC לסופי רק התקנה חדשה.

2)מגיעה גם ב32 וגם ב64

האם גרסת הRC כוללת כבר את יכולות הוירטואליזציה המדוברת המאפשרת הרצת תוכנות דרך xp?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר היה לשדרג מהRC לסופי רק התקנה חדשה.

2)מגיעה גם ב32 וגם ב64

האם גרסת הRC כוללת כבר את יכולות הוירטואליזציה המדוברת המאפשרת הרצת תוכנות דרך xp?

1. צודק, קיבלתי הרגע מכתב ממיקרוסופט

Please note: All users of the Windows 7 Release Candidate (including Windows users who have upgraded to the Release Candidate) must do a clean installation of Windows 7 RTM. Please keep this is mind as you consider downloading the Release Candidate as opposed to waiting for the general availability release.

2. שלילי, תפורסם כהורדה נפרדת.

3. למי שיש ויסטה, תוכלו להתקין ישר עליה את WIN7 RC בלי לגבות שום דבר. (תגבו ליתר בטחון !) :

If youre running Windows , you can install Window 7 RC without having to back up and reinstall your programs and data. But to be on the safe side, please do backup your data before you start.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...