Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 99 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה אבל זה כל כך לא נוח לעומת אלה המובנים של windows xp וקודמיו...

ממש עצוב שבמקום להפוך את הכל לגמיש ולתת עוד אפוציות הם פשוט הורידו דבר כל כך פשוט שימוש לטובת עוד בלבולי שכל וגניבת וכוח עיבוד.

אני מאמין שאני חוזר ל XP SP3, באמת שאני לא מוצא יתרון אחד עליו עד עכשיו.

כן המערכת יציבה והגרפיקה קצת יותר נעימה למרות שהAERO לא עובד לי על הRADEON 9000PRO וגם ככה אני תמיד מעדיף לחזור לTASKBAR הקלאסי ולעיצוב הישן.

בכל הUAC המעצבן הזה שהבנתי שממש עצבן את משתמשי לא מצאתי דבר אחד טוב ובטלתי אותו, כל מיני תוכנות קטנות לעריכה ושטויות אחרות אני ממש לא צריך גם ככה כל בנאדם רציני שצריך עיבוד גרפי או סאונד מתקין תוכנות צד שלישי.

לדעתי מערכת ההפעלה הכי טובה הייתה 2000Pro ואני מתלבט אם לא לחזור אליה בכלל... החשש היחידי הוא אולי בעיות תאימות ובעיות .

פשוט צריך משהו נקי בלי מליון SERVICES וכל מיני ממשקים גרפים מגניבים עלק שמאיטים הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה - אני עובד על נייד עם . כדאי להתקין? לא כדאי להתקין? כדאי להתקין בנוסף? במקום?

שנית כל, מאיפה אפשר להוריד?

והלאה לשאלות הקריטיות...

מתי אמורה להשתחרר הגירסא המלאה הרשמית?

הבנתי שמי שיש לו שקנה בנוי על המחשב (כמו במקרה שלי עם הנייד) יקבל את השידרוג לחלונות 7 בחינם. זה נכון?

והכי חשוב.... במידה ואני עובר לחלונות 7.... יש לי על המחשב מדבקה של . מאיפה אני משיג של 7? :kopfpatsch: סתם סתם... :silly:

טיינקס :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה - אני עובד על נייד עם . כדאי להתקין? לא כדאי להתקין? כדאי להתקין בנוסף? במקום?

שנית כל, מאיפה אפשר להוריד?

והלאה לשאלות הקריטיות...

מתי אמורה להשתחרר הגירסא המלאה הרשמית?

הבנתי שמי שיש לו שקנה בנוי על המחשב (כמו במקרה שלי עם הנייד) יקבל את השידרוג לחלונות 7 בחינם. זה נכון?

והכי חשוב.... במידה ואני עובר לחלונות 7.... יש לי על המחשב מדבקה של . מאיפה אני משיג של 7? :kopfpatsch: סתם סתם... :silly:

טיינקס :hat:

הועבר לפה, לא לפתוח עוד דיונים על נושאים קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלך לא תואם , לא מומלץ לך להתקין לא ולא 7. מחשב ישן מדי, מה אתה מתפלא שהחווית שימוש שלך לא טובה?

"תואם" כן או לא, הוא מסדר מצויין.

עובד לי בסדר גמור... זה שכוח העיבוד היום חזק יותר זה לא אומר שצריך דווקא לשים על המעבד ועל הזכרון עוד זבל שירוץ ברקע בשביל לתרץ את זה.

אולי הAERO באמת טוב ואני לא מנצל אותו - זה מאוד אפשרי ואין לי מה לומר בנושא לטוב ולרע.

אבל חוץ מזה... מה השיפור מאז או 2000PRO ?

מה יש פה שפעם שלא היה ?

גם התיקיות פחות נוחות לתפעול, אין אפשרות מהירה לקפוץ תקייה אחת למעלה.

וגם הSTART MENU פחות נוח לדעתי, גם אין לי אפשרות לשים QUICKLAUNCH בדסקטופ בצד, גם הGADGEDTS שזה בונוס נחמד, לא מאפשר יותר מדי משחק והרחבה וקיבוע נוח לדסקטופ.

אבל באמת שכל זה יתגמד אם כל העסק ירוץ חלק יותר וחכם יותר ואולי יהיה פה שינוי מהותי של כל הגישה של ... איזה מהפכה (כמו שWIN95 למשל הציג בזמנו) ואני אהיה חזק ו"אסבול" מכל הדברים שחסרים לי.

אני לא אומר שזה חרא ומייקרוסופט על ה*** וכו'... באמת עובד בסדר בגדול ואין יותר מדי תקלות אבל איפה השיפור ?

מערכת הפעלה צריכה להיות כמה שפחות לדעתי, לא כמה שיותר.

אני רוצה מינימליזם, אפס עיבוד נתונים לא רלוונטי, לא רוצה לעבוד שעה על לסגור SERVICES כמו REMOTE DESKTOP וMASSENGER וכו'... ולעומת זאת בתכלס שזה כל התפעול של לוח העבודה, העברת קבצים, תפריטים וממשק נוח... זה מה שכן חשוב שיהיה, חשוב שתהיה כמובן תמיכה בדרייברים וזיהוי מהיר ויעיל וגם כמובן יציבות ואפס קריסות.

על הצד הגרפי, היום זה כל כך קל לעצב ולהגדיר כל שאני לא חושב שיש הרבה מה לכתוב על העיצוב החדש וכו' חוץ כמובן מהAERO שאני שוב אומר אין לי מושג מה הולך שם.

כרגע אין לי סיבה אחת טובה להמליץ על WIN7 לעומת PRO... באמת שאני אהיה שמח לגלות אחרת או שמישהו יראה לי מה אני מפספס פה.

מה שכן צריך לציין לטובה זה STARTUP די מהיר ואלגנטי, אני לא אקח מהם את זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כשהיום כל המחשבים המינימליים נמכרים עם מעבד גרפי מדור חדש (7 ומעלה לרוב וגם שביב OB יותר חזק מה 9000PRO שלך...) ועם 2 גיגה זכרון, המערכת 7 היא המערכת המושלמת לכל מחשב.

יש בה EYE CANDY לאוהבים של זה, אני אחד מהם ואני בטוח שכולם אוהבים לראות קצת גרפיקה יפה על מערכת ההפעלה ולא דבר משעמם.

אתה עובד עם מחשב חלש, ואתה מעוניין במינימליזם.

לסגור את כל התוכניות שאמרת לוקח בדיוק...חצי דקה..אפילו פחות..

אפילו לצאת ממשחק לוקח כל כך מהר, שלא נדבר על זמן ההמתנה עד שה עולה שהוא אולי כחצי דקה.

זו הסיבה מדוע אתה לא יכול להמליץ על 7..כיוון שאתה לא אוהב את כל השטויות האלו והמחשב שלך לא יכול להריץ את זה...כלומר..הדעה שלך היא לא רלוונטית...

אתה גם אומר שה הוא לא היה לטעמך וכי 2000 הכי עדיף..אני אישית לא סובל 2000 ו אני חושב שעבר זמנה, למרות שהיא היתה מערכת מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע בגדול אני חושב שאתה צודק, אולי באמת אני לא יכול לשפוט את המערכת הזאת עד הסוף.

אבל שוב חוץ מהEYE CANDY, שאני לא מזלזל בו... איפה היתרונות מול החסרנות ?

אם זה הAERO שבאמת יוצר מהפכה לכל המשתמשים, אז אולי אני אחכה עד לרכישה הקרובה כדי להבין על מה ההמולה.

יכול להיות שזה גם עניין אישי של הרגל בשימוש השותף במחשב, אני למשל מאוד אוהב גרפיקה אבל אני לא מחפש כרגע מהפכה גרפית בממשק הרגיל של כמו למשל קפיצת המדרגה מהDOS אל הWINDOWS של פעם שבהחלט יצרה חביית עבודה אחרת על מחשב.

אז אם מישהו יכול לספר לי מה השתפר מאז הXP אני אשמח לשמוע, גם אם זה הממשק הגרפי שכמו שאמרתי אני לא מנצל אותו...

יש ניצול טוב יותר של המעבד ? יש STARUP מהיר יותר ? יש העברת קבצים וגישה מהירה יותר ?

המערכת שלי היא באמת לא המדד המושלם לבדוק את זה אז תספרו אתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה Explorer בגירסתו מאז שיפר מאד את הפרודקטיביות, ולו בשל העובדות הקטנות:

* לחיצת Rename אינה מסמנת את ה file extention ורק את השם

* אפשרות להוסיף תיבות סימון (checkbox) לכל פריט לסימון פריטים מרובים ללא שימוש במקלדת

* מעבר בין עץ התיקיות בצורה נוחה יותר

* ב Win7, יש את נושא ה Libraries שלטעמי מבורך

* ..

כשחושבים על זה, אני לא בטוח שפאילו Thumbnails יש לך ב Win2000... שלא נדבר על פרטים רלוונטים מה Properties.

באמת שאני לא מבין איזה סיבה יש, במידה והחומרה מאפשרת, לא לשדרג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אי אפשר לשפוט, המחשב שלו פרמיטיבי מידי, אין שום טעם לדון בנושאה הזה בכלל, המחשב הקודם שלי, P43.2 2GBDDR533 ו7600GT הויסטה לא זרמה הכי הכי, אז......

בכל אופן, המערכת הזאת פשוט :-* ,אין מה להתווכח בכלל, זה כבר לא עיניין של תוספות, יתרונות ביחס למערכות קודמות וכו'... זו קידמה, רואים פה איך הגענו לעידן טכנולוגייה חדש, זה כיף שהמחשב החדש שלך מתאמץ ,למרות שהוא חדש, צריך שתדע לסחוט למחשב את המיץ ,הגראפיקה מדהימה במשחקים, הרבה יותר מפורטת ,אמינה ונקייה, למרות שWIN7 משתמשת ביותר משאבים מXP היא יודעת לנצל אותם בחוכמה ובאופטימציה מושלמת, ושוב, זו רק הבטא, אני לא יכול לחכות כבר למלאה, אני הראשון שאקנה אותה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nihility - למה לא תומכים? ענו פה על שאלות לגבי 7, וגרסת הבטא היא עדיין רשמית. אמנם בטא, אבל הופצה באופן רשמי לציבור הרחב.

עד היום עניתם על שאלות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, חמודי.

תומכים רק בגרסה 7000 פה. אני מציע לך לא להמשיך אלא אם כן אתה רוצה אזהרה על תכנים לא חוקיים.

אלא אם כן הורדת את התוכנה מהאתר של , היא לא חוקית.

זה לא לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...