Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 101 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://en.wikipedia.org/wiki/Development_of_Windows_7#Planned_builds

Planned builds

[edit] Release candidate

According to Windows 7 Center, a release candidate escrow build is scheduled to be released internally on the fourth week of April, and a public release candidate is scheduled to be released at the end of May.[53]

[edit] Final RTM build

Microsoft plans to release the final build of Windows 7 between July 1, 2009 and June 30, 2010.[54] A employee speculates that 7 will be released in the third quarter of 2009.[1] 7 Center says that the RTM build is to be released to MSDN and TechNet subscribers in August 2009.[55]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה שכל מי שיקנה אחרי יולי יקבל שדרוג ל7 בחינם. בנתיים או שתחכה, או שתקנה אבל השדרוג יעלה לך כסף או ש***** מה*******(משהו שאסור לדבר עליו בפורום).

רק דרך יצרניות OEM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה שכל מי שיקנה אחרי יולי יקבל שדרוג ל7 בחינם. בנתיים או שתחכה, או שתקנה אבל השדרוג יעלה לך כסף או ש***** מה*******(משהו שאסור לדבר עליו בפורום).

זה ממש לא נכון וחבל שאתה מטעה אנשים.

מדובר על אנשים שקונים מחשבי מותג, משהו שכמעט ולא קיים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אם ככה אז באסה.. אבל לא נורא גם ככה אני לא אקבל שדרוג חינם :P

מחשב זה מחשב מותג, אבל התוכנית עדיין לא התחילה כך שלא תוכל לקבל, אלה רק לקנות גרסאת שדרוג במקום Retail.

כן אני יודע, בגלל זה כתבתי שהסיכוי שואף ל-0 :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל צריך לקחת בחשבון דחיות של מייקרוסופט שתמיד מופיעות לקראת הפצת המוצר כרגיל..

שיקח כמה שיקח, עדיף שהם יוציאו מוצר מוגמר ובשל ולא כמו שעשו עם , בגלל כל שיפור האבטחה של XP שהם נאלצו לעשות

חתכו מVISTA המון פיצרים ובסוף הוציאו גיגית מלאה בחורים (בדיוק כמו שעושים רוב יצרני המשחקים היום + מחכים לפידבק מקהל הגימרים/ניסינים חינם)

דרך אגב ה BETA מכילה את ה MEDIA CENTER ??

אם כן איך הוא? יש תצלומי מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שיש מדיה סנטר אבל לא יצא לי לבדוק אותו.

מה שכן יצא לי לבדוק בגזרת המדיה, זה את המדיה פלייר שבא בגירסה 12 ויש בו הרבה שינויים שהופכים אותו לנגן קליל ושימושי עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...