מסכת התעללויות בסוני אריקסון C702 - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכת התעללויות בסוני אריקסון C702

Guarding angel

Recommended Posts

זה הוגדר בתור הטלפון הכי טוב לצילום בעולם ויש לזה סיבה. אין אפילו איך להשוות כי התמונות של נראות כמו בדיחה בהשוואה אליו...

מה שרק מוכיח שההשוואה של "המכשיר הזה יותר טוב" לא רלוונטית בלי להגיד מזה "יותר טוב".

יש אנשים שלא אכפת להם מצילום. יש אנשים שלא אכפת להם ממשחקים.

כמו שכבר כתבתי, לכל אחד יש את הדרישות והצפיות שלו מהמכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מודע לזה שזה ויכוח עקר.

לי חשוב מ-א-ו-ד הצילום והמולטימדיה.

תוכנות הרבה פחות חשובות לי וכנ"ל לגבי מע' הפעלה פתוחה.

מהירות ונוחיות שימוש מאוד חשובות לי וכנ"ל לגבי ממשק גראפי.

אגב לא הבנתי מה בדיוק מרשים בגראפיקה של המשחקים שהצגת לי?

משחקי ג'אווה חדשים תלת-מימדיים נראים בדיוק ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת התבלבלתי בין C902 ל C905 בתגובה האחרונה, אז לא משנה..

הוגדר בתור הטלפון הטוב לצילום ע"י מי?? CNET?

תבין, זה שיש לו חיישן 8MP לא אומר כלום, כמעט כל הפלאפונים מסדרת ה N של באים גם הם עם עדשת קרל זיס.

למשל יש את W800 עם חיישן 2MP אך עם אוטופוקוס, לעומת W890 עם חיישן 3.2 אך ללא אוטופוקוס..

מי יותר איכותי? מובן שה W800. זה לא אותה ההשוואה, אני רק מנסה להסביר לך שגודל תמונה זה ממש לא הכל (מה גם שלך אין בכלל שימוש ב 8MP, אפילו ב 5 לא.)

אתה צריך להבין שה N95 ממש לא איטי, אולי זה שניסית היה מפוצץ בתוכנות וגם כאלה שמשפיעות על מ"ה, ה N95 אצל חבר שלי פועל נהדר מבחינת המהירות.

סימביאן הרבה יותר נוחה ממ"ה של SE.

לגבי הגרפיקה-פחחחחחחחח

איך אתה בכלל משווה?!

תלת מימד בג'אווה נראה מקסימום כמו פה:

6.gif

אבל לא מתקרב לפה:

267.Par.51858.Image.direct.png

גם מנוע פיזיקה במשחקי ג'אווה הוא לא משובח, בלשון המעטה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשחק קצת עם n73 ו n95 שלאנשים שקנו אותם אין מושג מה זה סימביאן או מערכת הפעלה.

הדבר האחרון שאפשר להגיד על המערכות זה שהן מהירות

וכן,ביגדיקבאסטרד בעיקר,זה מה שקובע,זה שאתה יכול להפעיל תחנת מהפלאפון ,לא ממש משנה ברגע שלפתוח ספר טלפונים לוקח שנה

בלאק ריין,סימביאן הרבה יותר נוחה? במה?

זה ויכוח חסר פואנטה בגדול,סמביאן נותן לך ימבה אפשרויות ויתרונות אבל מפסיד בגדול במהירות תפעול,ובגלל זה כל המכשירים של הדור הנכוחי לפחות לא ממש שווים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה עלק, חצי שניה גג וגם זה רק בגלל שהוא ממיין אותו מחדש. פתיחת תפריט ההודעות או יומן שיחות לוקח פחות מחצי מזה, בגלל שהוא קורא מהזיכרון, התפריט הראשי לעומת זאת מידי. הדבר היחידי שלוקח זמן זה המצלמה, כמעט שניה וחצי שלמות, OH NOESSSS!!!!

כל אלו שאומרים שסימביאן איטי מזכירים לי את אלו שלפני מס' שנים היו אומרים ש- מתחמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן לוקח לאתחל מכשירים מסדרת הN?

הN80 שהיה לי היה ממש ממש איטי,והסוללה שלו שהייתה חזקה מספיק (1030MAH) המכשיר לא ניהל אותה בצורה טובה לא החזיקה יום שלם כלל

אחרי כ12 צילומים במצלמה הסוללה נגמרה לחלוטין. (כולה לד מסריח)

אחד המכשירים הנוראיים מעולם...

הN73 לאחר עדכון לME ממש ממש מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת התבלבלתי בין C902 ל C905 בתגובה האחרונה, אז לא משנה..

הוגדר בתור הטלפון הטוב לצילום ע"י מי?? CNET?

תבין, זה שיש לו חיישן 8MP לא אומר כלום, כמעט כל הפלאפונים מסדרת ה N של באים גם הם עם עדשת קרל זיס.

למשל יש את W800 עם חיישן 2MP אך עם אוטופוקוס, לעומת W890 עם חיישן 3.2 אך ללא אוטופוקוס..

מי יותר איכותי? מובן שה W800. זה לא אותה ההשוואה, אני רק מנסה להסביר לך שגודל תמונה זה ממש לא הכל (מה גם שלך אין בכלל שימוש ב 8MP, אפילו ב 5 לא.)

אתה צריך להבין שה N95 ממש לא איטי, אולי זה שניסית היה מפוצץ בתוכנות וגם כאלה שמשפיעות על מ"ה, ה N95 אצל חבר שלי פועל נהדר מבחינת המהירות.

סימביאן הרבה יותר נוחה ממ"ה של SE.

לגבי הגרפיקה-פחחחחחחחח

איך אתה בכלל משווה?!

תלת מימד בג'אווה נראה מקסימום כמו פה:

6.gif

אבל לא מתקרב לפה:

267.Par.51858.Image.direct.png

גם מנוע פיזיקה במשחקי ג'אווה הוא לא משובח, בלשון המעטה..

אם יש משהו אחד שפשוט אין לך מה לעזלזל בו זה המצלמה של הC905...למען האמת היא כ"כ טובה שבכלל לא משווים אותה למצלמות של פלאפונים אחרים, אלא אשכרה ביקורות מקצועיות עושות השוואות בין המצלמה שלו לבין מצלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני עדיין דורש לדעת מאיפה ראית שהוא בעל המצלמה האיכותית ביותר. ומי שמשווה מצלמפון למצלמה יעודית הוא טיפש. לא עושים דבר כזה.

במצלמה יעודית יש עדשה איכותית יותר שלא מקובעת לגב המכשיר, יש זום אופטי, ולא חסר לי עוד מה לרשום כאן, פשוט אין לי כח.

כל אלו שאומרים שסימביאן איטי מזכירים לי את אלו שלפני מס' שנים היו אומרים ש- מתחמם.

בדיוק.

וכמו הבחור שהספים פה בפורום ש פחות איכותיים.

תעדכנו את הקושחה של המכשיר, ותראו איך המצב משתפר פלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי סבלנות להתחיל להראות לך, אתה מוזמן לחפש באינטרנט באתרי ביקורות פלאפון מקצועיים כדי לראות עד כמה המצלמה שלו מוצלחת.

ואגב, אומנם זה ממש לא קרב למיצוי, אבל הנה תמונה קטנה מהמכשיר רק להראות רמת חדות וידוק הצבע:

gsmarena_002.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה עלק, חצי שניה גג וגם זה רק בגלל שהוא ממיין אותו מחדש. פתיחת תפריט ההודעות או יומן שיחות לוקח פחות מחצי מזה, בגלל שהוא קורא מהזיכרון, התפריט הראשי לעומת זאת מידי. הדבר היחידי שלוקח זמן זה המצלמה, כמעט שניה וחצי שלמות, OH NOESSSS!!!!

פעם הבאה נצלם סרטון של כמה זמן לוקח לפתוח ספר טלפונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואה מתי עדיף סימביאן ומתי מערכת ההפעלה של סוני אריקסון טובה יותר-

המשתמש הפשוט - שיחות ואס אמ אסים - SE

המשתמש הבנינוני - כמו המשתמש הפשוט רק עם ומצלמה וקצת משחקים - SE

הגיק ! שרוצה להראות שהוא מגניב והוא יכול לשחק Quake וכל מיני משחקים כאלו ולראות ולשלוט על המחשב כשהוא יושב במרחק שני מטר ממנו שהאפשרות הבלתי אפשרית היא פשוט ... להשתמש בעכבר - Symbian לוקח בגדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואה מתי עדיף סימביאן ומתי מערכת ההפעלה של סוני אריקסון טובה יותר-

המשתמש הפשוט - שיחות ואס אמ אסים - SE

המשתמש הבנינוני - כמו המשתמש הפשוט רק עם ומצלמה וקצת משחקים - SE

הגיק ! שרוצה להראות שהוא מגניב והוא יכול לשחק Quake וכל מיני משחקים כאלו ולראות ולשלוט על המחשב כשהוא יושב במרחק שני מטר ממנו שהאפשרות הבלתי אפשרית היא פשוט ... להשתמש בעכבר - Symbian לוקח בגדול

או הטרול! שרוצה להראות מאגניב, ע"י כך שהוא אומר שגיקים רוצים להראות מאגניבים, ע"י כך שהם קונים טלפון סימביאן.

אחרי שעה עם סימביאן מעודכנת, לא תוכלו לחזור אחורה, סמכו עליי.

Toxin II- מה שאני רואה בתמונה הזאת, זה תמונה גרעינית בטירוף, אשר מקומות מוארים נראים בה בסדר מינוס, ומקומות מוצלים נראים חרא.

לא אני ולא אתה יכולים לדעת כמה מדוייקים הצבעים בלי שראינו את המודל המקורי.

אם זו ההגדרה שלך למצלמפון שיכול להתחרות במצלמות מקצועיות- בבקשה, תהנה לך מבזבוז הכסף.

אני מציע לך להפסיק לדבר שטויות כמו איזה פאנבוי, זה לא גורם לך להראות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...