מסכת התעללויות בסוני אריקסון C702 - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכת התעללויות בסוני אריקסון C702

Guarding angel

Recommended Posts

או הטרול! שרוצה להראות מאגניב, ע"י כך שהוא אומר שגיקים רוצים להראות מאגניבים, ע"י כך שהם קונים טלפון סימביאן.

אחרי שעה עם סימביאן מעודכנת, לא תוכלו לחזור אחורה, סמכו עליי.

Toxin II- מה שאני רואה בתמונה הזאת, זה תמונה גרעינית בטירוף, אשר מקומות מוארים נראים בה בסדר מינוס, ומקומות מוצלים נראים חרא.

לא אני ולא אתה יכולים לדעת כמה מדוייקים הצבעים בלי שראינו את המודל המקורי.

אם זו ההגדרה שלך למצלמפון שיכול להתחרות במצלמות מקצועיות- בבקשה, תהנה לך מבזבוז הכסף.

אני מציע לך להפסיק לדבר שטויות כמו איזה פאנבוי, זה לא גורם לך להראות טוב.

הפלאפונים שהיו לי בשנתיים האחרונות

K610 - מאוד נהנתי ממנו מכשיר מעולה , אחי הקטן רצה פלאפון חדש אז הבאתי לו את שלי וחשבתי לשדרג (בכיף ההיתי יכול להמשיך איתו)

ה"שדרוג" שלי היה ל

N73 - קיבלתי אותו (מאורג') ואיך שהדלקתי אותו הרגשתי ישר איטיות שרק החמירה עם איך שהתקנתי דברים , הבנתי שצריך לעשות לו עידכון - עשיתי בעצמי מהוראות שחבר שלי שלח לי (לו יש גם N73 ואצלו זה עבד) משום מה אחרי העדכון הפלאפון הפסיק לעבוד נתתי לאורנג' לתקן אותו ולעדכן אחרי שקיבלתי את המכשיר הוא עדיין היה איטי לא כמו בהתחלה אבל ממש לא זורם כמו הK610 שהיה מותקן עליו מלא חרא אחרי חודש של שימוש הסוללה נהרסה לגמרי (לא באשמתי לא נפל לא מים לא כלום).

אז הלכתי לאורנג' בבקשה שיביאו לי מכשיר אחר אז הוספתי עוד קצת כסף וקניתי N95 (לא 8GB)

N95 -נכון המצלמה מעולה הרמקולים מעולים והמסך ענקי אבל מה ? המכשיר גרוטה - גדול,מסורבל ואיטי (המכשיר הגיע מעודכן) למרות זאת הסוללה שווה לתחת

ואז בדיוק הגיע הC905 ...

ואז נזכרתי שהפלאפון האחרון שבאמת אהבתי היה K610 אז חשבתי לחזור לSE

ביקשתי מההורים שלי שבזמנו היו בחו"ל וביקשתי מהם לקנות בציפייה שזה יהיה מכשיר טוב ויהיה אפשר להעיף את הN95 מהכיס ...

קיבלתי אותו ופשוט נדעמתי המכשיר פשוט טוב יותר ופשוט בכל אופן.

ועד היום אני שמח מהמכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שלא קראתי את כל האשכול אלא רק חצי ממנו אבל...

כל עוד אני לא אמצא סוני אריקסון עם כמו בנוקיה הסימביאנים (לי יש 6120 - כן בושה...)... שרואים את האינטרנט כמו אמיתי אני לא עובר אין מצב זה רוב העיסוק שלי במכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להזכיר בעצמי...

מכשירי SE בעצמם כלל וכלל לא מהירים.

אמנם מ"ה פשוטה, יפה וכו', אבל מהירה היא לא. וניסיתי בערך כל מכשיר של SE שיש בשוק הישראלי.

בקיצור תחזרו לדיון המקורי (כמה עמיד ה C702) כבר התווכחנו על זה יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא הראו לי איפה בדיוק מתבטאת האטיות...

http://www.youtube.com/watch?v=MToz3xmlpXc

יש לי את ה-E51 עם גרסא מקורית של נוקיה והוא קצת איטי בכניסה לתפריט הראשי אחרי שאני משחרר את נעילת המקשים (זה כנראה בגלל שכרגע מותקנות עליו בערך 40 תוכנות ואני התקנה והסרה של תוכנות כל הזמן, לפני כמה חודשים הוא היה מאוד מהיר).

ה-C702 שהתנסיתי בו לא מעט, מגיב בצורה איטית כאשר מנסים להוציא שיחה או לנתק אותה, סידור מקשי ה-SEND וה-END פשוט לא נוח ולפעמים גם התפריט מעט איטי (במקרה הזה מדובר על מכשיר עם גרסא של אורנג').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...