מסכת התעללויות בסוני אריקסון C702 - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכת התעללויות בסוני אריקסון C702

Guarding angel

Recommended Posts

:xyxthumbs:

בנוסף, משחקים, אתה יכול להתקין משחקי NGAGE, אמולטורים של משחקי גיים בוי וכו'.

שימוש בהאצה גראפית

האצה גרפית למה? למשחקים שב2004 כבר היו בסימביאן משחקים עם גרפיקה גבוהה הרבה יותר והרבה יותר ארוכים.

הרי בסופו של דבר, על מכשירים של SE אתה תעשה רק מSE נתנה לך שתעשה, אתה לא תוכל להוסיף לא פיצ'רים בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:xyxthumbs:

בנוסף, משחקים, אתה יכול להתקין משחקי NGAGE, אמולטורים של משחקי גיים בוי וכו'.

האצה גרפית למה? למשחקים שב2004 כבר היו בסימביאן משחקים עם גרפיקה גבוהה הרבה יותר והרבה יותר ארוכים.

הרי בסופו של דבר, על מכשירים של SE אתה תעשה רק מSE נתנה לך שתעשה, אתה לא תוכל להוסיף לא פיצ'רים בעתיד.

אתה גם יכול להתקין ScummVM ולשחק בכל הקוסטים של פעם, Monkey Island, Day of The Tentacle, Sam & Max ועוד...

http://www.scummvm.org/compatibility.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם מזיינים ת'שכל, כבר כמעט שנה יש לי את הנייד (E51) ולא שמתי לב לשום באגים או אטיות.

ובכן בחור,עם כל הכבוד,אתה חיי בסרט שבו מזיינים לך את השכל.

אז נכון שסימביאן יכול להריץ כור גרעיני קטן ואתה עוד יכול להתקין עליו תוכנה שתשמיד ואענונו פוטנציאליים,

אבל ברגע שאתה פותח ספר טלפונים,הולך להכין קפה,שותה אותו,חוזר,וזה עדיין טוען תספר טלפונים..המערכת הזו לא שווה כלום.

ושיחקתי עם n73 וn95 והאטיות בלתי נסבלת,עד שהמצלמה נטענת כבר אין מה לצלם,אם אתה נמצא בהודעות ומישהו מתקשר הטלפון כמעט מתפחלץ

לסיכום,במכשירים ,יעני פלאפונים,מהירות לוקחת ובגדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה רק כמה דברים שבעלי סמביאנים יכולים לעשות ואתם לא.

שיתוף וגישה לתיקיות בפרוטוקול שיתוף התיקיות של MS (ידוע בשם SAMBA).

שליטה מרחוק על מחשב (VNC\Remote Desktop).

התחברות לשרתים (telnet\SSH\putty).

שימוש בתוכנות שיתוף קצבים (BitTorrent\Gnutella).

שימוש ב-VoIP דרך או שרתי SIP.

צפיה ב-, בגרסא השולחנית לא ה-Mobile המעפן.

וכמובן אם ממש בא לכך אז אפשר גם לפתוח שרת Quake 1/2 על הטלפון ולשחק.

עכשיו ברור שרוב הדברים ברשימה הם הזויים ולא הכי פרקטיים, אבל אם מישהו בעל סימביאן רוצה לעשות אותם הוא יכול, ומצד שני כל מה שאתם יכולים לעשות זה להגיד שסימביאן הם איטיים (והם לא) ושה-SE שלכם הוא מאאאאגניב (והוא לא). סתם טלפון נכה עם כפתור אחורה, קיצורי דרך ואינטרנט יעודיים אבל בלי SEND ו-END (עד לאחרונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות בידיך.

למעשה, כפתורי END+SEND קיימים בכל טלפון ש SE שחררה בערך בשנה האחרונה (כולם כולל כולם)

יש לי את ה880 שלדעתי הוא טלפון מדהים אבל המחסור בEND זה חסרון ענק. זה הדבר שהכי מציק לי במכשיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה880 שלדעתי הוא טלפון מדהים אבל המחסור בEND זה חסרון ענק. זה הדבר שהכי מציק לי במכשיר הזה.

רק חבל שלא קראת את התגובה שלי כמו שצריך, ושהמכשיר שלך יצא לפני משהו כמו שנתיים.

ומה כ"כ הבעיה בזה שאין END+SEND? סתם דרך של בעלי סימביאן להשמיץ את SE...

הרי באמצע השיחה הכפתור הימני משמש בדיוק כמו END, והשמאלי כמיני-תפריט.

אפילו לא צריך להתרגל שיש 2 כפתורים פחות, לעזאזל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברור שרוב הדברים ברשימה הם הזויים ולא הכי פרקטיים, אבל אם מישהו בעל סימביאן רוצה לעשות אותם הוא יכול, ומצד שני כל מה שאתם יכולים לעשות זה להגיד שסימביאן הם איטיים (והם לא) ושה-SE שלכם הוא מאאאאגניב (והוא לא). סתם טלפון נכה עם כפתור אחורה, קיצורי דרך ואינטרנט יעודיים אבל בלי SEND ו-END (עד לאחרונה).

עם כל כמה שהמחסור בEND מציק, לדעתי הSE עדיף מבחינת נוחות שימוש ממכשירים מבוססי סימביאן.

כמובן שהייתי מעדיף שיהיה END אבל למרות היעדרו עדיין בחרתי בSE כי הוא יותר נח (ויותר יפה, אבל זה כבר אינדיבידואלי) מאשר המתחרים.

לכל אחד יש דרישות שונות וציפיות שונות מהמכשיר שלו. מבחינתי היתרונות של מכשירים מבוססי סימביאן לא רלוונטים ואילו החסרונות מאוד מאוד רלוונטים.

[br]פורסם בתאריך: 8.01.2009 בשעה 19:20:15

רק חבל שלא קראת את התגובה שלי כמו שצריך, ושהמכשיר שלך יצא לפני משהו כמו שנתיים.

ומה כ"כ הבעיה בזה שאין END+SEND? סתם דרך של בעלי סימביאן להשמיץ את SE...

הרי באמצע השיחה הכפתור הימני משמש בדיוק כמו END, והשמאלי כמיני-תפריט.

אפילו לא צריך להתרגל שיש 2 כפתורים פחות, לעזאזל!

בד"כ כששיחה מסתיימת שתי הצדדים מנתקים. אם הצד השני ניתק לפני שאני הספקתי, הכפתור הופך מEND להתחברות לרשת של אורנג'. זה בעיה שנובעת מהטמטום של אורנג' ולא חיסרון מובנה של הSE, אבל לא ממש אכפת לי מאיפה נובעת הבעיה, היא מעצבנת בכל מקרה.

הדבר שהכי מעצבן הוא שיש כפתור נוסף המחבר אותך אוטומטית לרשת השירים של אורנג' - כפתור מיותר לחלוטין ומעצבן מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב פעם, כפתורי SEND וEND הם כבר לא פונקציה בSE מהסיבה הפשוטה שבמכשירים החדשים יש כפתורים כאלה...

ואגב, אני לא מבין למה אנשים חושבים שמכשיר לא סימביאני לא מכיל גם הרבה CUSTOM תוכן...

עשיתי למכשיר פלאש, התקנתי עליו גירסא ג'נרית של מע' ההפעלה שלו, התקנתי עליו תפריטי פלאש [שמן הסתם SE לא הפיצו ולא תומכים בזה "רשמית"], שיניתי תפריטים בו, התקנתי עליו תוכנות מגניבות וסידרתי בו את האופרה כדפדפן דיפולט+פלאגין שמאפשר הטיית המסך לרוחב ולאורך בהתאם לתזוזות המכשיר בדפדפן....

וזה מבלי לדבר על ה3000000 משחקי ג'אווה שמותקנים לי על המכשיר ועל משחקי האמולטור של גיימבוי אדבנס שגם מותקנים עליו...ועוד מיליארד תוכנות ג'אווה ופלאש לייט שעושות בערך כל מה שתוכנה במכשיר סימביאני עושה אם לא יותר.

בקיצור, סימביאן או לא סימביאן, הכל חרטא ומה שחשוב זה נוחיות ומהירות.

ושוב פעם, אני מדבר פה רק על נוחיות..מבלי לדבר על מפרט טכני, בו המצלמות של SE, הרמקולים ואיכות הסאונד בנגן בכלל לא רואה אפילו ממטר את האיכות של מכשירי נוקיה השונים...

לכו תשוו את הC905 מבחינת פרטים טכניים של ואיכות סאונד לכל מכשיר אחר של ...אה נכון, אין משהו שמתקרב אליו אפילו. איך שכחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה משהו שכנראה לא ברור מאליו.

ההסבר נתון בתורת הקבוצות

J קבוצת תוכנות מבוססות J2ME

S קבוצת תוכנות מבוססות קוד מכונה הרץ על Symbian

קבוצת התוכנות שמכשיר סימביאן יכול להריץ היא

J U S

ואילו קבוצת התוכנות שמכשיר לא סימביאני התומך ב-J2ME יכול להריץ היא

J בלבד.

| J U S | > | J |

הסבר: מאחר וקבוצה אינה שלילית, ניתן בקלות לראות כי מספר התוכנות שמכשיר סימביאני יכול להריץ גדולה יותר (ומשמעותית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב פעם, כפתורי SEND וEND הם כבר לא פונקציה בSE מהסיבה הפשוטה שבמכשירים החדשים יש כפתורים כאלה...

ואגב, אני לא מבין למה אנשים חושבים שמכשיר לא סימביאני לא מכיל גם הרבה CUSTOM תוכן...

עשיתי למכשיר פלאש, התקנתי עליו גירסא ג'נרית של מע' ההפעלה שלו, התקנתי עליו תפריטי פלאש [שמן הסתם SE לא הפיצו ולא תומכים בזה "רשמית"], שיניתי תפריטים בו, התקנתי עליו תוכנות מגניבות וסידרתי בו את האופרה כדפדפן דיפולט+פלאגין שמאפשר הטיית המסך לרוחב ולאורך בהתאם לתזוזות המכשיר בדפדפן....

וזה מבלי לדבר על ה3000000 משחקי ג'אווה שמותקנים לי על המכשיר ועל משחקי האמולטור של גיימבוי אדבנס שגם מותקנים עליו...ועוד מיליארד תוכנות ג'אווה ופלאש לייט שעושות בערך כל מה שתוכנה במכשיר סימביאני עושה אם לא יותר.

בקיצור, סימביאן או לא סימביאן, הכל חרטא ומה שחשוב זה נוחיות ומהירות.

ושוב פעם, אני מדבר פה רק על נוחיות..מבלי לדבר על מפרט טכני, בו המצלמות של SE, הרמקולים ואיכות הסאונד בנגן בכלל לא רואה אפילו ממטר את האיכות של מכשירי נוקיה השונים...

לכו תשוו את הC905 מבחינת פרטים טכניים של ואיכות סאונד לכל מכשיר אחר של ...אה נכון, אין משהו שמתקרב אליו אפילו. איך שכחתי.

עד עכשיו התעלמתי, אבל עכשיו כבר כתבת יותר מדי שטויות בבת אחת.

1. תפריטי הפלאש זה פיצ'ר רשמי של סוני אריקסון ושאתה קונה מכשיר ישירות מהם, או מחברה כמו VODAPHONE (גרסה ג'נרית) אתה לא צריך לפרוץ אותו כדי להפעיל אותם.

למשל, עם ה W850 שלי, אחרי שפרצתי, ל 3 ערכות הנושא שהגיעו איתו היו תפריטי פלאש משלהן.

2.בחיים, אבל בחיים, אל תשווה ג'אווה לסימביאן.

3.מי קבע שזה חרטה?! אתה?! כי אתה לא צריך נגן סרטים מתקדם וכל מני אפשרויות כאלה? זה שאתה לא צריך את זה לא הופך את זה לחרטה.

4.ה C905 שלך לא מתקרב ל N95 מבחינת איכות הסאונד שלו, אם כבר אז תשווה מכשירים מסדרת ה WALKMAN (עם איכות סאונד הרבה יותר גבוהה מכאלה שלא בסדרה) אליו, שם הם עומדים בערך באותו המקום.

5.המצלמות של גם הן הרבה יותר טובות. תשווה בין N82 לC905, ותווכח לתוצאות. מה גם שב C905 שממותג כמכשיר CYBER-SHOT אין אפילו זינון... פשוט בדיחה.

6.????

7. Profit.

ואל תשכח שאתה צריך לפרוץ את המכשיר שלך (לא חוקי) בשביל כל הדברים האלה, בזמן שמשתמשי סימביאן עושים את זה בדרך חוקית לגמרי בלי לגרום סיכון למכשיר (אני מדבר מנסיון, יש הרבה פאצ'ים ל SE שגורמים לאיטיות מורגשת ואפילו לבאגים במערכת ההפעלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובוא נראה לך מה ההבדל בין משחקי JAVA לSymbian לNGAGE.

הנה לדוגמא אספלט 3:

גרסאת JAVA:

6.gif

גרסאת סימביאן:

2.gif

גרסאת NGAGE:

267.Par.51858.Image.direct.png

FIFA 09

JAVA:

cattura2au8.jpg

NGAGE:

565.Par.1539.Image.direct.jpg

565.Par.44588.Image.direct.jpg

הסימביאני יכול להריץ את שלושת הגרסאות, בנוסף לשיפור בגרפיקה, לרוב משחקי NGAGE הרבה יותר ארוכים (יותר משימות/שלבים) ומבחר מקומות/מכוניות גדול יותר.

והעיניין דומה מאוד גם בתוכנות, אין מה לעשות JAVA זה מוגבל ולא יכול לתת מה שתוכנות לסיביאן נותנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו התעלמתי, אבל עכשיו כבר כתבת יותר מדי שטויות בבת אחת.

1. תפריטי הפלאש זה פיצ'ר רשמי של סוני אריקסון ושאתה קונה מכשיר ישירות מהם, או מחברה כמו VODAPHONE (גרסה ג'נרית) אתה לא צריך לפרוץ אותו כדי להפעיל אותם.

למשל, עם ה W850 שלי, אחרי שפרצתי, ל 3 ערכות הנושא שהגיעו איתו היו תפריטי פלאש משלהן.

2.בחיים, אבל בחיים, אל תשווה ג'אווה לסימביאן.

3.מי קבע שזה חרטה?! אתה?! כי אתה לא צריך נגן סרטים מתקדם וכל מני אפשרויות כאלה? זה שאתה לא צריך את זה לא הופך את זה לחרטה.

4.ה C905 שלך לא מתקרב ל N95 מבחינת איכות הסאונד שלו, אם כבר אז תשווה מכשירים מסדרת ה WALKMAN (עם איכות סאונד הרבה יותר גבוהה מכאלה שלא בסדרה) אליו, שם הם עומדים בערך באותו המקום.

5.המצלמות של גם הן הרבה יותר טובות. תשווה בין N82 לC905, ותווכח לתוצאות. מה גם שב C905 שממותג כמכשיר CYBER-SHOT אין אפילו פלאש זינון... פשוט בדיחה.

6.????

7. Profit.

ואל תשכח שאתה צריך לפרוץ את המכשיר שלך (לא חוקי) בשביל כל הדברים האלה, בזמן שמשתמשי סימביאן עושים את זה בדרך חוקית לגמרי בלי לגרום סיכון למכשיר (אני מדבר מנסיון, יש הרבה פאצ'ים ל SE שגורמים לאיטיות מורגשת ואפילו לבאגים במערכת ההפעלה)

איך אתה משווה בין C905 לכל מכשיר אחר?

הC905 זה מכשיר עם עדשת קארל זיס, פלאש סנון+תאורת לד משולשת לוידאו והמצלמה היא באיכות 8 מגה פיקסל...

איך בדיוק אתה יכול להשוות את זה למצלמות של 5 מגה פיקסל מבין נוקיה?

זה הוגדר בתור הטלפון הכי טוב לצילום בעולם ויש לזה סיבה. אין אפילו איך להשוות כי התמונות של נראות כמו בדיחה בהשוואה אליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...