קנייה קבוצתית DOKים מהירים <- ה18/01/2009 יום אחרון - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית DOKים מהירים <- ה18/01/2009 יום אחרון

דנדן

Recommended Posts

OCZ אין בפנדה. הקורסייר יקרים.

שוב, אני ממליץ על הContour בעל נתונים של 25Mb Read / 18Mb Write .

נראה מעולה (הדיסק און קי היפה ביותר שראיתי), ובעל עלות נמוכה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היה לי אותו. ביקורת:

http://zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=589656&pageInfo=2

חיסרון ענקי (והסיבה למה מכרתי אותו אחרי חודש של עינויים): אינו מגיע עם חור אינטגרלי למפתחות והוא ענק.= הנרתיק עור שלו מחובר ברצועה דקה לטבעת שאמורה להתיישב על המפתחות/חיבור למכנס /הנפצה אחרת ופשוט נקרעת ע"י שימוש שוטף מה שגורם ל16 ג'יגה לעוף להם לידי מוצא מאושר ברחוב.

אני רוצה DOK אמיתי שמתנהג כרמבו. לא DOK שנראה כמו רמבו ובשימוש שוטף מתגלה כקרמבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, כמעט קניתי אותו לפני שנה בגלל הביקורת שלך. לא ממש משמח לדעת שהDOK שאתה מהלל בזאפ בעצם נמכר כעבור חודש

מרוב עינויים ועוגמה שהDOK עשה לך.

למזלי אני קניתי בסוף מיקרו פשוט וזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו הקרוזר טיטניום, גם עמיד גם מהיר גם קל ונוח לנשיאה \ חיבור למחזיק מפתחות,

וגם יש לו את הטריק הנשלף הזה - ולא נראה לי שאני אקנה בעתיד DOK שאין לו שליף כזה.

(שונא כאלה עם מכסה פלסטיק שאפשר לאבד \ לשבור, עוד יותר שונא כאלה בלי מכסה בכלל)

יש לי 4GB שמתחיל להיות קטן לי בזמן האחרון - בשניה שייצא קרוזר טיטניום 32GB - אני קונה

(רק שלא יוציאו עוד קונטור, אני חייב את ה הנשלף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אל תספימו פה :)

אנחנו מדברים על מהירים, ולא איטיים.

זכרונות איטיים אתם יכולים לקנות בכל מקום, בזיל הזול, אבל נראה אתכם מעתיקים לשם קבצים ענקיים.

עד שתסיימו אני אספיק לקחת את המחשב עצמו למקום אחר ולהעתיק.

מתברר שלא הייתי צריך לפנות אליו, הוא כבר פנה אלי, אז יש הצעות.

עדכונים בעמוד הראשון.

עריכה 1:

אופס לא שמתי לב שנוספו עוד 2 עמודים

אלכס תפסיק לדבר על זולים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אני לא רוצה להרוס את השמחה, אבל תזהרו מהזכרון הזה ומלקנות בחנות הזו בכלל.

הדגם של ה-32GB לא נמכר בשום חנות רצינית בעולם ואין לו איזכור באתר של סאנדיסק.

לפי הכרזה רשמית של סאנדיסק, הדגם לא יהיה זמין לפני אפריל 2009 בארה"ב ורק אחרי יוני 2009 מחוץ לארה"ב.

http://investor.sandisk.com/phoenix.zhtml?c=86495&p=irol-newsArticle&ID=1240711

לדעתי, יש סבירות כלשהיא שמדובר בזיוף. כבר היו מקרים כאלו בארץ.

לכן הייתי גם נזהר משאר מוצרי מאותו ספק\חנות.

ואני מקווה מאד שמישהו יוכיח שאני טועה....

עדכון: מנכ"ל פנדה הבהיר שהם עובדים עם יבואן רשמי של ולכן הסבירות שמדובר בזיוף - אפסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אני לא רוצה להרוס את השמחה, אבל תזהרו מהזכרון הזה ומלקנות בחנות הזו בכלל.

הדגם של ה-32GB לא נמכר בשום חנות רצינית בעולם ואין לו איזכור באתר של סאנדיסק.

לפי הכרזה רשמית של סאנדיסק, הדגם לא יהיה זמין לפני אפריל 2009 בארה"ב ורק אחרי יוני 2009 מחוץ לארה"ב.

http://investor.sandisk.com/phoenix.zhtml?c=86495&p=irol-newsArticle&ID=1240711

לדעתי, יש סבירות כלשהיא שמדובר בזיוף. כבר היו מקרים כאלו בארץ.

לכן הייתי גם נזהר משאר מוצרי סאנדיסק מאותו ספק\חנות.

ואני מקווה מאד שמישהו יוכיח שאני טועה....

דבר ראשון הייתי מציע לך לשנות את צורת הכתיבה שלך, אם אתה לא רוצה שיתבעו אותך בהמשך על הוצאת דיבה.

אין לי בעיה לדבר עם איש הקשר שלי, ונראה מה תהיה תגובתו, ואני אפרסם אותה באתר.

דרך אגב, אם היית יודע לקרוא אנגלית, אז היית מתעכב על הפסקה הזאת

The various product lines of SanDisk USB flash drives will continue to include the sleek and high-performance SanDisk Contour as its high-end storage solution for maximum security and speed. This showpiece of innovative design sports super-fast data transfer speeds at 25MB/second read and 18MB/second write. It also includes superior security with 256-bit AES USB hardware encryption and password-protected access control.

Pricing and Availability

The new SanDisk USB flash drives will first become available in April 2009. The SanDisk Cruzer drive will be available in capacities of 4GB-32GB with MSRPs ranging between $24.99 and $99.99. The SanDisk Ultra Backup drive will be available in capacities of 8GB-64GB with MSRPs ranging between $39.99 and $199.99. The SanDisk Contour USB flash drive is available in major retailers today.

The SanDisk Cruzer drive includes a two-year limited warranty, the SanDisk Ultra Backup drive includes a five-year limited warranty, and the SanDisk Contour includes a lifetime limited warranty.

ולפי מה שמצויין כאן, הEXTREME CONTOUR כבר נמכר כיום, והמהירויות שלו הן 25 לקריאה, 18 לכתיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הייתי מציע לך לשנות את צורת הכתיבה שלך, אם אתה לא רוצה שיתבעו אותך בהמשך על הוצאת דיבה.

אני לא מוצא שום בעיה במה שכתבתי או בצורת הכתיבה. אם מישהו רוצה להתעסק איתי משפטית הוא מוזמן.

אין לי בעיה לדבר עם איש הקשר שלי, ונראה מה תהיה תגובתו, ואני אפרסם אותה באתר.

כמו שכבר כתבתי, אני מקווה שמישהו יוכיח שאני טועה, לכן אשמח לשמוע את תגובתו.

דרך אגב, אם היית יודע לקרוא אנגלית, אז היית מתעכב על הפסקה הזאת

אל תתלונן על צורת הכתיבה שלי לפני שתטפל בשלך. בדיוק לפסקה הזאת התכוונתי.

ולפי מה שמצויין כאן, הEXTREME CONTOUR כבר נמכר כיום, והמהירויות שלו הן 25 לקריאה, 18 לכתיבה.

1. הדגם באתר המוכר הוא Cruzer ולא Extreme שכתוב בהכרזה עליו שהוא זמין כיום.

2. נכון שכתוב שיש דגם Extreme שזמין כיום. אם היית יודע לקרוא אנגלית, אז היית שם לב שלא כתוב באיזה גדלים הוא זמין.

ואם גם היית בדוק קצת יותר לעומק, היית שם לב שזה דגם שכולל הצפנה מובנית בחומרה (לא ע"י תוכנה),

והמחיר שלו בחו"ל מתחיל מ-100 דולר לדגם של ה-16GB... כלומר, לא מדובר בדגם הזה בוודאות.

3. נסה למצוא את Extreme 32gb בחנות רצינית בחו"ל. אני לא מצאתי.

אני מתכוון לחנות רצינית למשל , , Tiger, Buy.com שבוודאות עובדת מול ספקים רשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה לא מכיר את מדיניות התמחור של SANDISK בארץ.

כל מוצר שנמכר בארץ נמכר במחיר זול משמעותית ממחיר המוצר באתר, וממקומות רבים בחו"ל.

אתה מוזמן לבדוק את הנושא הזה בעצמך.

בנוגע לשם הEXTREME, אם תבדוק, בשום חנות בארץ לא כותבים את השם המלא של הזכרון הנייד הזה.

אז אתה מוזמן לכל האתרים בארץ לקרוא זייפנים

ולפי דבריך, חצי מהמוצרים שנמכרים בארץ, לא נמצאים באופציית המכירה של האתר של SANDISK

http://www.sandisk.com/products/productdisplay.aspx?catid=1004

אז גם הם מזוייפים?

אין באתר של את הDOK בעל המילה CONTOUR בלבד, לכן אתה מסיק מסקנות לא נכונות.

ואיפה ראית באתר של פנדה שכתוב שזה הדגם ללא ההצפנה שאתה אומר את זה?

והכוונה לשנות את צורת הכתיבה, כי ברגע שאתה אומר שחנות מוכרת זיופים, במידה וזה אינו נכון, זו הוצאת דיבה.

ויכולים להוציא ממך הרבה כסף, כפי שקרה במקרים שהיו בעבר.

בנוסף לכל מה שאמרתי כאן, אני אבקש ממנו תגובה, ואני אעלה אותה כאן.

מעבר לזה, אל תספים פה יותר, כי מדובר פה על קנייה קבוצתית, אם אתה רוצה לפתוח דיון על חיקויי בארץ, אמת או שקר, תרגיש חופשי לפתוח בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עומד מאחורי מה שכתבתי ושכל אחד יחליט בשביל עצמו אם לקנות או לא לקנות.

לא ידעתי שאתה מחליט את מדיניות התמחור של סאנדיסק בארץ.

אתה בטוח שהמחירים בארץ זולים משמעותית מהמחירים בחו"ל?

אז איך אתה מסביר שהמוצר הכי פופולרי (לדעתי) בשנה האחרונה, MicroSD 2GB,

עולה בארץ הכי זול 30 שקל כולל משלוח, באמזון ארה"ב עולה 27 שקל ובאמזון בריטניה עולה 24.6 שקל....

כל הרעיון של הוספת המילה Extreme לדגם הוא כנראה חדש ולכן לא עודכן באתרים בארץ.

למיטב הבנתי הוסיפו לשם דגם Countour את המילה הזו כי הוסיפו לדגם את התכונה של ההצפנה.

זה עדיין לא משנה את העובדה שהדגם הזה (Extreme או לא) זמין באופן רשמי רק עד 16GB.

הוצאת דיבה תקפה אם הייתי אומר שבוודאות חנות מסויימת מוכרת זיופים בלי להביא שום הוכחות לכך.

יש הבדל גדול בין זה, לבין מה שאמרתי שיש סבירות כלשהיא שמדובר בזיוף. ואפילו הבאתי כמה הוכחות.

כשאתה מבקש ממנו תגובה, תבקש שיציין בדיוק את השם של הספק שהם עובדים איתו.

אם זה ספק רשמי ומוכר כמו בנדא מגנטיק אז זה מוכיח מעבר לכל ספק שלא מדובר בזיוף.

אני אמשיך לכתוב פה כמה שבא לי כל עוד אני לא עובר על חוקי הפורום או כותב דברים שאינם קשורים לנושא הדיון.

מדובר פה על קנייה קבוצתית, וזכותי להזהיר את הקונים אם מצאתי חשד סביר לבעיה מסויימת.

זה שכבר היו בארץ מקרים של זיופי סאנדיסק, אפילו בחנויות שמופיעות בזאפ, זה עובדה ואין שום צורך לדון בזה

http://www.pocketpcfreak.com/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi?board=HOMEPAGE;action=display;num=1169931943

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כפי שיניב אמר כאן תברר מי הספק שלהם.

דבר נוסף, איך בדף של המוצר כתוב "אחריות: 120 חודשים" ולא "אחריות: ללא הגבלה"?

ודבר שלישי, ההצעה שהוא נתן לך מוזרה, משום מה זה נראה ניסיון להיפטר מכל הטיטניום? אם תשים לב הוא נותן לך הנחה גדולה יותר על מוצר שעולה פחות (מה שאומר גם אחוזי הנחה גבוהים יותר מהמחיר של המוצר) ואני מדבר על הטיטניום .

לצד אלו אני חייב לומר שמדובר על הנחות יפות מאוד, נמוכות אפילו מהמחירים בזאפ וזאת מחנות אמינה - אתה על דרך המלך.

אני מתלבט בין הקונטור 16GB לטיטניום 16GB, רק חבל שההנחה הגבוה לא אצל הקונטור ודווקא אצל הטיטניום. יש אפשרות לדבר איתו לעשות הנחה גבוהה יותר לקרוזר?

היה לי אותו. ביקורת:

http://zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=589656&pageInfo=2

חיסרון ענקי (והסיבה למה מכרתי אותו אחרי חודש של עינויים): אינו מגיע עם חור אינטגרלי למפתחות והוא ענק.= הנרתיק עור שלו מחובר ברצועה דקה לטבעת שאמורה להתיישב על המפתחות/חיבור למכנס /הנפצה אחרת ופשוט נקרעת ע"י שימוש שוטף מה שגורם ל16 ג'יגה לעוף להם לידי מוצא מאושר ברחוב.

אני רוצה DOK אמיתי שמתנהג כרמבו. לא DOK שנראה כמו רמבו ובשימוש שוטף מתגלה כקרמבו.

אז שים אותו בכיס.

בשבילי זו לא סיבה מספקת לשלול אותו.

אני עומד מאחורי מה שכתבתי ושכל אחד יחליט בשביל עצמו אם לקנות או לא לקנות.

לא ידעתי שאתה מחליט את מדיניות התמחור של סאנדיסק בארץ.

אתה בטוח שהמחירים בארץ זולים משמעותית מהמחירים בחו"ל?

אז איך אתה מסביר שהמוצר הכי פופולרי (לדעתי) בשנה האחרונה, MicroSD 2GB,

עולה בארץ הכי זול 30 שקל כולל משלוח, באמזון ארה"ב עולה 27 שקל ובאמזון בריטניה עולה 24.6 שקל....

כל הרעיון של הוספת המילה Extreme לדגם הוא כנראה חדש ולכן לא עודכן באתרים בארץ.

למיטב הבנתי הוסיפו לשם דגם Countour את המילה הזו כי הוסיפו לדגם את התכונה של ההצפנה.

זה עדיין לא משנה את העובדה שהדגם הזה (Extreme או לא) זמין באופן רשמי רק עד 16GB.

הוצאת דיבה תקפה אם הייתי אומר שבוודאות חנות מסויימת מוכרת זיופים בלי להביא שום הוכחות לכך.

יש הבדל גדול בין זה, לבין מה שאמרתי שיש סבירות כלשהיא שמדובר בזיוף. ואפילו הבאתי כמה הוכחות.

כשאתה מבקש ממנו תגובה, תבקש שיציין בדיוק את השם של הספק שהם עובדים איתו.

אם זה ספק רשמי ומוכר כמו בנדא מגנטיק אז זה מוכיח מעבר לכל ספק שלא מדובר בזיוף.

אני אמשיך לכתוב פה כמה שבא לי כל עוד אני לא עובר על חוקי הפורום או כותב דברים שאינם קשורים לנושא הדיון.

מדובר פה על קנייה קבוצתית, וזכותי להזהיר את הקונים אם מצאתי חשד סביר לבעיה מסויימת.

זה שכבר היו בארץ מקרים של זיופי סאנדיסק, אפילו בחנויות שמופיעות בזאפ, זה עובדה ואין שום צורך לדון בזה

http://www.pocketpcfreak.com/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi?board=HOMEPAGE;action=display;num=1169931943

הקנייה הקבוצתית נוגעת לDOK, זה יפה וטוב שהבאת הוכחה לכך שקיימים זיופים לכרטיס . אבל יש לך קישור לזיוף של דיסק און קי של SanDisk?

ואם כבר אני שואל אותך, ידוע לך מי הספק של KSP/אם יש להם זיופים (אם אינך מעוניין להגיב כאן, שלח לי בפרטי)? אני מתכנן לקנות מהם את הקרוזר 8GB שנמכר שם ב64 ש"ח בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיופים של כונני פלאש של סאנדיסק קיימים למשל

http://reviews.ebay.com/FAKE-SanDisk-Cruzer-USB-Flash-Drives-Exposed_W0QQugidZ10000000001236054

לא מצאתי מידע לגבי הדגמים הספציפיים האלו, אבל כבר הזמנתי מספיק למינהם שהתבררו כזיוף כדי לדעת שזה יותר מאפשרי לזייף אותם.

אין לי מושג לגבי KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...