קנייה קבוצתית DOKים מהירים <- ה18/01/2009 יום אחרון - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית DOKים מהירים <- ה18/01/2009 יום אחרון

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אמרתי תיאורטית שאני הייתי רוצה לארגן איזה מחיר יפה ל64 ג'יגה.

כרגע מצאתי לבד את הכונן הכי זול בישראל. היחיד למען האמת והחנות קבילה כי קניתי שמה לפני חודש DOK אחר עם זיהוי ביומטרי.

תופתעו מהמחיר . . .

http://www.isramarket.com/product.aspx?p_id=8132

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי תיאורטית שאני הייתי רוצה לארגן איזה מחיר יפה ל64 ג'יגה.

כרגע מצאתי לבד את הכונן הכי זול בישראל. היחיד למען האמת והחנות קבילה כי קניתי שמה לפני חודש DOK אחר עם זיהוי ביומטרי.

תופתעו מהמחיר . . .

http://www.isramarket.com/product.aspx?p_id=8132

רק לי מפריע המראה המכוער שלו? כאילו לא יודע.. זה מרגיש כאילו אתה מסתובב עם הזכרונות הדפוקים של ה 64M ולא 64G..

והקורסייר\פטריוט בכלל מעצבנים (הם תמיד חוסמים 2\3 שקעי מסביבם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר לא רע בשביל חנות ישראלית. עדיין אפשר למצוא 64GB של קינגסטון בפחות מ-500 שקל ב-.

או של קורסאייר בפחות מ-700...

. כן ולהיות ישראלי אמיתי תומך סיסמת ה "יקר לי לקנות בזול" הנצחית על זה שמצאת מחיר יקר ואח"כ שלחו אותך לחפש את עצמך במימוש האחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. כן ולהיות ישראלי אמיתי תומך סיסמת ה "יקר לי לקנות בזול" הנצחית על זה שמצאת מחיר יקר ואח"כ שלחו אותך לחפש את עצמך במימוש האחריות

לא הבנתי כל כך...

לקינגסטון יש 5 שנות אחריות. לשלוח את הזכרון הלוך חזור לתיקון לא אמור לעלות יותר מ-50 שקל.

חוץ מזה שאני מרגיש יותר בטוח לקנות ב- עם הביטוח של מאשר לקנות בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מדבר על 45 יום ?

אני מדבר על אחריות מלאה ל3 או כמה שנים שנותנים כאשר המוצר מקולקל, לא אם אתה לא מרוצה.

תחשוב, זה DOK שאתה עובד איתו. אתה באמת רוצה לשלוח אותו לחו"ל לאנשהו ולחכות כמה שבועות עד שהעניין יתברר שמה ויישלח לך תחליף (אם בכלל יש אצל מי לממש אחריות?) בלי להזכיר שאתה לא יכול לעבוד עכשיו ואין לך DOK שקנית בהרבה כסף. מצב שהיה נחסך לו האחריות הייתה פה (בקנייה בחנות נורמלית ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה חנויות בארץ לא יחזירו לך את כל הכסף ברגע שלא תקבל מה שמגיע לך.

נגיד שקנית את הזכרון ובבית גילית שהמהירות שלו היא חצי ממה שהבטיחו.

PAYPAL יחיזרו לך את הכסף בוודאות ומניסיון. החנות בארץ - זה כבר תלוי בחנות...

בעיקר בגלל זה לדעתי הרבה יותר בטוח לקנות ב- מאשר בחנויות בארץ.

גם בארץ מימוש אחריות יכול לקחת מספר שבועות. לפעמים צריך לשלוח את המוצר לתיקון בחו"ל או לחכות למלאי חדש כך שאין הרבה הבדל.

אפילו פחות טירחה מבחינתי. כי אם אני אקנה ת'זכרון מהחנות ההיא מת"א החנות יכולה לדרוש ממני להביא להם את הזכרון ביד כדי לממש אחריות.

ובתור חיפאי זה פחות נח מאשר לממש אחריות ישירות מול היצרן שם כל מה שאני צריך לעשות זה ללכת לסניף דואר ליד הבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד שקנית את הזכרון ובבית גילית שהמהירות שלו היא חצי ממה שהבטיחו.

שמע, בשביל זה קוראים ביקורות. אתה הרי לא קונה חתול בשק.

*אני משתתף בקנייה אם החתול בעל 16-32 ג'יגה ויש לו מהירויות קריאה וכתיבה של בערך 15 מגה לשנייה מינימום.

CORSAIR GT\ ATV או דגם דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...