קנייה קבוצתית DOKים מהירים <- ה18/01/2009 יום אחרון - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית DOKים מהירים <- ה18/01/2009 יום אחרון

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשאל בערך מה הסכומים שאנשים פה מוכנים להוציא ועל איזה נפח...

קניתי את USB/ESATA החדש שיצא מחנות KANGURU בחו"ל (הייתה על זה כתבה פה באתר) והמהירות פשוט מדהימה - מגיע ל- 52MB...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ?

וואי לזה באמת היית צריך לארגן קנייה קבוצתית.

מאיפה הבאת אותו ? אתה יכול להביא עוד ? זה הדגם היחיד בעולם עם מצד אחד וESATA מצד שני.

איך משתמשים בו, אפשר פשוט להכניס והוא מופיע, או שצריך לעשות RESET למחשב >לחבר>להדליק מחדש ורק אז הוא יופיע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור ESATA רגיל - מזוהה כמו רגיל

אבל !!!

ESATA עם חשמל (תקן חדש שהולך לצאת) הוא מגיע עם כל המתאמים הדרושים

לדוגמה: אם אתה הולך לחבר ויש לו ESATA תצטרך לחבר גם ESATA (רגיל) ומתאם לצד השני שיספק את המתח...

חלום... 32GB :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה במידה וזה משהו שאני אצטרך לארגן, אז תסתכלו רק על פנדה מחשבים.

והמטרה פה היא לנסות להוריד את מחיר המהירים למחירים נורמלים יותר, ולא להביא מהירים בטירוף במחירים מטורפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן, לפי המחירים של פנדה ולפי הדרישות כאן נראה לי שהכי מתאים לרכוש את הContour 16GB.

שכן, המחירים בפנדה של הקורסייר גבוהים מאוד, והדרישה כאן מתמקדת יותר ב 16/32GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני זה שהביא את הדגמים, אבל רק כשנהיה מספיק אנשים, אני אשאל, תנסו להביא עוד אנשים שמעוניינים, ואז אני אבדוק.

קודם תבדוק מחירים, תגיד שבערך 20-30 אנשים מעוניינים ואחרי שהוא יגיד לך כמה ל20, תשאל אותו כמה ל30.

אבל תברר על המוצרים הפשוטים יותר, לא נראה לי שמישהו (חוץ מאלכס) יקנה DOK ב700 שקל, במחיר הזה אני קונה HD SATA/FIREWIRE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...