קנייה קבוצתית DOKים מהירים <- ה18/01/2009 יום אחרון - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית DOKים מהירים <- ה18/01/2009 יום אחרון

דנדן

Recommended Posts

איזו הנחה אתה יכול לסדר ?

מבחינת DOK מהיר זה רק הCONTOUR שאינו מכיל חריץ למפתחות אלא מונח בשקית שזה לא נוח והוא גם ענק.

אבל המהירויות מטורפות

High Performance: 25 MB/sec read, 18 MB/sec write speeds*

מה שבאמת הייתי רוצה זה את ה CORSAIR VOYAGER GT.

פשוט מדהים !

http://www.driverheaven.net/reviews.php?reviewid=571&pageid=3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזו הנחה אתה יכול לסדר ?

מבחינת DOK מהיר זה רק הCONTOUR שאינו מכיל חריץ למפתחות אלא מונח בשקית שזה לא נוח והוא גם ענק.

אבל המהירויות מטורפות

High Performance: 25 MB/sec read, 18 MB/sec write speeds*

מה שבאמת הייתי רוצה זה את ה CORSAIR VOYAGER GT.

פשוט מדהים !

http://www.driverheaven.net/reviews.php?reviewid=571&pageid=3

לא יודע איזו הנחה אפשר לסדר, קודם צריך לראות שיש מספיק אנשים שבאמת שוקלים את הנושא ברצינות...

גם הPATRIOT אמור להיות מהיר מאוד.

צריך באנצ'ים לDOKים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CORSAIR VOYAGER GT 16GB או Contour 16GB.

מוכן לרכוש רק אם הקנייה תתבצע מפנדה מחשבים/KSP/אייבורי/באג/אופיס דיפו-למרות ששתי האחרונות לא רלוונטי כי אני לא מכיר אצלם "הנחת קבוצה".

מהסיבה הפשוטה שאני גר בדרום (דימונה), ואני לב"ש אבל לא מעבר.

ד"א, תמיד רציתי לשאול:

במה הDOK's משמשים אותכם? גיבוי לקבצים חשובים, כמקור לקריאת לDVD. מה עוד?

ואיזה שימושים אפשר לעשות עם DOK's מהירים שאי אפשר עם רגילים? סה"כ כתיבה מהירה, קריאת סרט לדוגמא מUSB בDVD תיהיה זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על אלחוטית, אם יש לך מחשב שהוא שרת הורדות, ואתה מוריד אליו קבצים גדולים, להעתיק קבצים ברשת אלחוטית (לפחות אצלי) זז מאוד מאוד לאט, אז אין בעיה עם הDOK הזה לקצר את התהליכים בהמון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קנה מאייבורי.

אני לא מבין מה הסלידה משני הרשתות האלו, אז נכון יש המון תלונות, אבל יש גם המון אי-תלונות.

איך זה יעזור?

במיוחד עם סרטים שהקבצים גדולים אתה לוקח את הכונן שלך 2.5/3.5inch לDVD בסלון או בחדר או לאיפה שאתה רוצה. זה לא מוצר כבד אתה יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סטודנט, או עדיין לא?

כי אם כן, אני משער לעצמי שנתקלת בזה שאתה צריך ללכת לחברים שלך, עם סרט או משהו...

תעשה את זה עם HD חיצוני, אין בעיה, רק שהוא כבד, והוא לא באמת מוגן נגד זעזועים כמו FLASH...

קיצר כל טרטור שלו, לא ממש בריא.

ואנשים לא אוהבים את שתי החברות האלה רק בעקבות ניסיון מימוש האחריות מולן...

וברגע שיש המון תלונות, למרות שיש המון קונים, זה בעייתי, פשוט תנסה ללכת לאחד הסניפים האלה, לקנות מחשב או רכיבים, אחרי שתחכה מעל לחצי שעה שעה בתור, בתקווה שהמערכות מחשוב שלהם לא קורסות (כפי שקרה לי כשהייתי שם לא קצת פעמים), אז תקבל נציג, שבתקווה יידע משהו, ויתייחס אליך כמו בן אדם.

כל אחד צריך לעשות את הניסוי הזה לפחות פעם בחייו, וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטודנט.

אין לי זמן לנשום ולהגיע לבית, אז ללכת לבתים של החברים?

בקשר אליהן, היה לי חווית מימוש חיובית עם אייבורי בקשר למחשב, החלפת .

הגעתי בסביבות 9:30 שהיה לי חופש (לקראת סיום י"ב) נראה לי זה היה לפני בגרות אבל לא משנה.

בדקו שהמחשב נרכש מהם, פתח את המחשב, ראה את הלוח אם, ואמר לי "אה..הלוח הזה..כן הוא בעייתי". והחליף לי.

במקרה שלי אני יכול להעיד שהביאו לי מהמלאי מוצר מחודש, אבל כל עוד הוא עובד אז זה משנה כל כך.

זה גם תלוי איזה בנאדם אתה, איזה בנאדם (ויזואלית ואיך אתה מדבר) הם רואים מולם.

אם אין לך את הכח לכל זה, אז קנה מחנות אחרת. אבל אם אתה מעדיף לחסוך עשרות שקלים פה עשרות שקלים שם ומוכן לקחת את הסיכון שמשהו יתקלקל ותצטרך לממש אותו (כמוני) אז בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שמץ, אבל כפי שאתה מכיר את המדינה שלנו, ידחפו לך תוספות מחיר בכל מקום.

אל תשכח שגם המשלוח היום עולה ב35 שקל יותר :\

מע"מ בטוח יש

מכס, לא יודע, צריך לבדוק

על מוצרי אלקטרוניקה קטנים אין מכס. והסיכוי שתשלם מע"מ הוא אפסי.

הזמנתי לארץ כבר כמה כרטיסי שעלו הרבה יותר מ-50 דולר כל אחד ובמכס אף פעם לא התאמצו לפתוח ת'מעטפה...

זה קורה בעיקר במעטפות קטנות, שלמכס אין כח להתעסק איתם אז הוא משחרר אותם בלי בדיקה מעמיקה.

35 שקל משלמים רק אם מקבלים את הזכרון במשלוח מהיר (EMS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...