מחשב פשוט זז לאטטטטטטטטטטטט (צב לוקח אותו במרתון...) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב פשוט זז לאטטטטטטטטטטטט (צב לוקח אותו במרתון...)

Mda101

Recommended Posts

מחשב K6/500, 64 זיכרון פנימי (מצב התחלתי) וכרטיס מסך TNT2 32MB

זו התצורה הבסיסית...

המחשב הגיע הנה כי הוא פתאום התחיל לעבוד ממש ממש ממששששששששש לאט...

גיביתי מה שצריך, פרמטתי... (המחשב עבד בסדר... קצת לאט, אבל אין מה לעשות)

<<< ד"א, מערכת הפעלה 98 מהדורה שניה >>>

התקנתי וינדאוז, בלאגנים... קצת תוכנות (אקרובט, איסיקיו, וינזיפ ושאר ירקות)

המחשב פשוט החליט שהוא הולך לישון... לא זז!!!

אחרי שהתקנתי NAV ו NIS הוא בכלל לא זזזזזזזזזזז

שולח הודעות שגיאה על ימין ועל שמאל...

ניסיתי לשחק קצת עם , חיברתי עוד פה... קצת משם... שני זיכרונות שהיו לי זרקו מסכים כחולים (הם אמורים להיות תקינים) כשחיברתי פס אחד 256 במהירות 133 המחשב בכלל כתב 512 אבל לא עלה... (כשהיה מחובר איתו עוד פס, הוא כתב את הכמות של שניהם (כשהוא חושב שיש בפנים 512), אבל לא נראה לי שהפעיל את ה 256...)

נגעתי בכרטיס מסך (מאחרוי הצ'יפ) כמעט קיבלתי כוויה... החלפתי לכרטיס פשוט, 8 מגה של ATI... אבל עדיין אין שינוי (כן, הורדתי דרייבירם ישנים... והתקנתי חדשים...)

יש מאורר על המעבד... עובד, תקין יופי...

מה עוד זה יכול להיות?!

הצילו!!! אני נואש פה...

<<< לא יודע איזה לוח, אני רק יודע שיש שם צ'יפסאט של ALi או משהו כזה... פעם ראשונה שאני נתקל בהם... >>>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתק את הדיסק הקשיח. גם וגם כבל המתח. הכנס דיסקט/CD עם מע' הפעלה כלשהי. כבר במצב זה תוכל לראות האם הבעיה היא בחומרה או בתוכנה/דיסק קשיח. אם המחשב עולה לאט...מובן, לא? וכן להיפך.

שלב ב': חבר שוב הדיסק הקשיח ועלה ברמת DOS (עם F8 לחוץ למשל). כתוב פקודת COPY של קובץ די גדול (5-10 מגה) על הדיסק, מספריה לספריה ובדוק האם היא מתבצעת במהירות שמקובלת עליך. אם כן, הבעיה ב-98 שהתקנת או באחת התוכנות "הרגילות" שהוספת. אם עדיין איטי הרוורס, תתמקד בבדיקת הדיסק (איחוי/ בדיקה פיזית וכו').

והעיקר . . . 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף יש לי משהו להתנחם גם אצלי זה ככה אחי מסכים כחולים שולטים!!! אצלי בדקה הראשונה שהווינדוז עולה אי אפשר כלום אפילו לא להתחבר לאינטרנט מה אני אגיד לך עשית לי את היום תודה רבה!!!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא יודע מה איתכם...

שהיה לי במחשב הישן וינדוס 98 גרסה שניה הוא עבד פשוט חרא... גם אותו דבר לפי התאור...

אבל אחרי שהתקנתי וידוס 2000 ואחר כך גם התקנתי המחשב טס!

ממש טס יש לו 256SDRAM והוא לא עולה על USEAGE של 114-120

והוא עובד נורא מהר יחסית למחשב...

הוא עולה בתוך שלוש שניות וכבר לא פירמטתי אותו איזה ארבע חודשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר אתכם אנשים?!

יש לכם תחביב לפרמט את המחשב?!

ארבעה חודשים?!

אני אולי שנתיים לא נגעתי בפקודה הזו שנקראת פורמט ליד הכוננים שלי..

מה נסגר אתכם?!

<<< ד"א, הוספת ל 256 והוספת נוסף (שעליו מערכת ההפעלה... כנראה שהכונן שלו עשה בעיות) והמחשב (בלי עין רעה טפו טפו טפו) עובד כמו גדול... >>>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת גם אני נתקל הרבה באנשים שמפרמטים כל איזה חודש... למה??

אני פירמטתי פעם אחת בשנה וחצי וזה כי החלפתי לוח. אתם נהנים להגדיר הכל מחדש??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...