איזה לוח מהנ"ל יכולים להגביל אותי ב OC ל Q6600+שאלה על זכרונות@OC - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח מהנ"ל יכולים להגביל אותי ב OC ל Q6600+שאלה על זכרונות@OC

C991Now

Recommended Posts

איזה מהלוחות עדיף לא לקחת , מכוון שהם יכולים להגביל אותי?

המעבד הוא Q6600.

הGHZ הרצוי : 3.2-3.4

EP43-DS3L

EP43-DS3

EP45-DS3L

EP45-DS3

תכננתי על EP-45-UD3 שעולה כ 670 ש"ח...

ועוד שאלה:

CL5 יגביל את ה OC?

Q6600

NV120

HD4850\70

320\400GB

CM590

4GB CL4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לוחות א ו ג אותו דבר (?).

2. אני בכלל הייתי הולך רק על אחרי ניסיון מר עם הג'יגהבייטים ואלף האפשרויות OC שלהם. באסוס יש לך מקסימום 5 משתנים לשנות ל OC מוצלח.

הUD3 זה לכאלה באסים מטורפים שזה בזבוז כסף בשבילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה סיבה לשלם על יותר מאשרP43-DS3L מאחר והקלוקים שאליהם אתה מתכוון נמוכים יחסית וללוח לא תהיה בעיה וחצי בעיה להגיע אליהם ואף יותר מכך.

לגבי הלוחות אלכס - הראשון הוא P43 והשלישי P45

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה סיבה לשלם על יותר מאשרP43-DS3L מאחר והקלוקים שאליהם אתה מתכוון נמוכים יחסית וללוח לא תהיה בעיה וחצי בעיה להגיע אליהם ואף יותר מכך.

לגבי הלוחות אלכס - הראשון הוא P43 והשלישי P45

אוקיי..לוקח תמילה שלך...מקווה לא "להידפק" ב OC בגלל הלוח...לא יודע מה יכול לגרום לזה אבל מקווה שזה לא יקרה.

גם P43-DS3L מספיק? שמעתי[NEWEGG] שלוחות P43 לא משהו בOC.עוד אנשים יכולים לאמת\להגיב על זה?

ומה לגבי השאלה עם הזכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם דור. לא תצטרך להגיע לFSB גבוה בשביל להגיע ל3.4 עם המעבד הזה, הלוח יספיק.

ולא, CL5 לא יגביל את הOC שלך.

תוכל קצת להסביר למה CL5 יכול להגביל לפעמים ? הבנתי שבמקרה שלי הוא לא..אבל אשמח להבין מה מאחורי..

ולגבי P35-DS3L - אין תמיכה של PCIE 2 וזה קצת מדאיג אותי לגבי העתיד,כך שלא אקח פחות מ P43..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל P43 זה ההבדל לבין P45 שאין לו שתי מסילות PCI-E.

על איזה עתיד אתה מדבר ?

PCI-E 2.0 Graphics Interface

PCI-E 2.0 doubles the bus standard's bandwidth from 2.5 Gbit/s to 5 Gbit/s, meaning a x32 connector can transfer data at up to 16 GB/s in each direction. PCIE 2.0 also features improvements to the point-to-point data transfer protocol and its software architecture.

Ultimate graphics performance with PCI-E x16 2.0 interface

על זה אני מדבר..

כיום 2.0 נותן ביצועים קטנים לכרטיסי המסך אבל עדין לא מנצלים את זה...ובעתיד כנראה ינצלו

לעומת P35 שאין כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ש CL5 יגביל אותך ? CL4 יגביל אותך אבל אז תעלה אותו ל CL5 וזהו.

תזמונים של בדר"כ לא משנים אלא אם כן רוצים לקבל איזו מילישניינ פה או שם בתוכנות בדיקה.

בכל ה OC שעשיתי מעולם לא עזר לי באפליקציה כולשהי שינוי מ CAS 5 ל CAS4 לדוגמה.

זה יפה לאתרי ביקורות שמראים "הו כן, רואים? יש פה שיפור של X זה חשוב!".

לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי PCI-E 2.0:

עכשיו לא תזדקק לזה. בעתיד, כשבאמת תצטרך את זה וכרטיסי מסך באמת יהנו מהיתרונות של PCI-E 2.0, תהיה בטוח שכבר יהיה לך מחשב חדש לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לוחות א ו ג אותו דבר (?).

2. אני בכלל הייתי הולך רק על אחרי ניסיון מר עם הג'יגהבייטים ואלף האפשרויות OC שלהם. באסוס יש לך מקסימום 5 משתנים לשנות ל OC מוצלח.

הUD3 זה לכאלה באסים מטורפים שזה בזבוז כסף בשבילך

אני דווקא ארשה לעצמי לא להסכים עם אלכס בעניין אלף אפשרויות הOC בג'יגהבייטים לעומת .

לי דווקא יש נסיון מר עם כמה לוחות של דווקא בגלל העדר שליטה במשתנה זה או אחר ואפשרויות טוויקינג מסויימות שדווקא היו לי מאוד שימושיות בג'יגהבייט.

(בכל מקרה זה גם משתנה בין ביוס לביוס ובין "רמת" לוח האם והצ'יפסט) לכן יכול להיות שאני לא חוויתי את מה שאלכס חווה על הלוחות שלי והוא לא חווה את מה שאני חוויתי על שלו.

בכל מקרה לא הייתי הולך על P43 בשביל OC גבוה

אם אתה יכול להשיג את הUD3 במחיר טוב לך עליו. לא נראה לי שיש לו מתחרה באותה רמת מחיר באסוס.

עוד דבר מעניין בקשר לאסוס אלה פורומי התמיכה החובבניים שלהם.

האמת שנדהמים עד כמה רק אחרי שבאמת צריכים מהם איזו שהיא תשובה עניינית.

רוב הסיכויים שכאן תקבל עזרה יותר עניינית מאשר אצלם לכשתצטרך.

דבר אחרון.

עדכוני הביוס של . כמות הבאגים וכמות התקלות הבלתי צפויות ובלתי מוסברות אפילו על ידי אנשי התמיכה שלהם (וזה מנסיון אישי ומקריאה מרובה בפורומי התמיכה שלהם). כך שלא הייתי ממהר היום לבחור לוח שלהם. מה שכן, הם כן מעדכנים ביוסים בתדר הכי גבוה מכולם, אבל הטעויות שם חוגגות. יום אחד יפרסמו לך תמיכה במעבד כלשהו ללוח שלך תחת ביוס כזה. תתקין את הביוס ואז תגלה שאין ביוס. כשתתחבר מחרתיים לאתר ולפורום שלהם ותשאל איך דבר כזה קרה, הרי היה כתוב בCPU SUPPORT LIST וכו' ואז יגידו לך שזה היה אולי אתמול והיום זה כבר לא מופיע. ואני מכיר לא מעט אנשים שנתקעו עם מעבדים שבמשך כמה ימים נתמכו על ידי לוח מסויים שלהם וכעבור שבוע הוסרו מהרשימה. והבלאגן שם בקיצור חוגג. כששלחתי כמה מיילים בתלונה על העניין בלוח ספציפי שלהם (P5NSLI) נערת התמיכה שם כנראה התרצתה והעבירה את המייל שלי הלאה יחד עם כמה קישורים לתלונות על העניין של משתמשים אחרים על העניין ברשת. ואכן הם תיקנו את העניין והוסיפו תמיכה לE7300

מה שכן זה לא יעזור לכל אלה שנתקעו עם מעבדי Q9450 בגלל שבמשך חודש הופיע שהלוח שם תומך במעבד הזה תחת ביוס 1502. (שבכלל היה שם בטעות והיה שייך לP5KC). זה לא מה שהיה פעם. (ואני לא ממציא כלום, תיכנסו לפורומים שלהם ותראו בעצמכם את גודל הפארסה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...