איכות צפייה גרועה ב- LCD - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איכות צפייה גרועה ב- LCD

RoMEo

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין מה לעשות ככה זה עם איכות השידורים בארץ.

הערוץ הנורמלי היחיד שרואים בו טוב עם LCD וממיר רגיל של HOT זה ערוץ 22.

ואגב בLCD חשוב להסתכל ממרחק די גדול כדי לראות יותר חד וברור, כמה שתתקרב יותר תראה פחות חד ויפה.

ממיר HD אין לי ככה שאני לא יודע להגיד על האיכות, יש לי מסך LCD 42 אינץ' HD-READY משהו כמו שנה וחצי אבל עדיין לא יצא לי לבדוק את אופציית הHDMI, אין לי איך פשוט, אבל מה שכן אני יכול להגיד שאחרי כיול יסודי של הגדרות המסך אפילו סרט באיכות -R רואים פשוט חלומי, אז בטח ובטח שבאיכות HD שתגיע אני מקווה ביום מן הימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את המסך הכי טוב בשוק פלאזמה פיוניר 50 אינץ , באל סי די רואים גרוע המלך הוא עירום תיתעוררו

כל מה שיש לי להגיד :lol: :lol: :lol:

יש הרבה יותר טובות של PANASONIC מניסיון

טכנאי בכיר

:lol: :lol: :lol:

אין ספק שפלזמה מציגה יותר טוב שידורי SD

הבעיה בפלזמה שצריך להיזהר ממנה בדגמים זולים ז תופעה של "שריפת פיקסלים" אחרי תקופה מסויימת במעברים חדים השינוי בפיקסלים מסויימים נורא איטי ורואים "נקודות" במסך של צבעי היסוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח, אבל נראה לי זה כדי שתראה טוב יותר (אותו סיפור עם מסכי LCD למחשבים מבוססי TN הציפוי המבריק בא לטשטש את החסרון של הפאנל הנחות).

ודבר נוסף שלא הזכרתי קודם כי אני לא בטוח בו זה עניין ה"גז", אחרי כמה שנים של שימוש בפלאזמה יש שמועות על כך שהמצב שלה מדרדר דרסטית בהשוואה לרגע הקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא אללה.. כבר קניתי בננות בשמונים שקל. עכשיו כבל של S-VIDEO ?

אני מתכנן לקנות גם ..

בואו נסכם את הדיון, יש לך שלוש אופציות לשיפור באיכות הצפיה:

1) לקנות כבל SVIDEO ולחבר איתו.

2) לעבור ל-HD ולחבר ב-.

3) לקנות סקיילר כולשהו וחבר אותו ב-HDMI/VGA/Component(אין סקיילרים זולים, לא מומלץ).

לכול השאר, הודעות מעתה והלאה שלא קשורות לדיון(כלומר, לא מתייחסות ספציפית לממיר ולמסך של פותח הדיון) יחשבו כספאם ויחולקו אזהרות בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש רק דבר להגיד וזה מניסיון

לצפות בLCD ממקור שעובר דרך קומפוזיט מקלקל את איכות התמונה וזה לא משנה אם הציפוי זהב ומבחינתי יהיה מטיטניום

הLCD קומפוזיט לא הולכים טוב ביחד אפילו את הWII אני מחבר בקומפוננט

ככה שכמו שאמרו כבר צריך לבדוק אפשרות לחבר דרך כבל איכותי יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאזמה? טובה מLCD רק בשידורי SD.

כל השאר? ממש לא.

צריבה, פחות טובה בשידורי HD, צג משתקף ולא מט כמו אצל הLCD, רזולוציה נמוכה (בגלל זה עדיפה לSD).

בתור אחד שיש ברשותו פלזמה ו-LCD ובכלל עוסק בתחום אתה מדבר שטויות.

בעית צריבה לא קיימת שנים בפלזמות האיכותיות. אורך חיים של פאנל פזלמה איכותי (Pioneer ו-Panasonic) עומד על 100,000 שעות. בדגמים הישנים יותר הבעיה אכן הייתה קיימת אך היה ניתן להימנע ממנה בקלות על ידי ביצוע הרצה במשך כ-100 שעות. צג משתקף מפריע רק בתנאים של תאורה מאד חזקה כגון תצוגה בחנות. בתנאי בית הבעיה לא קיימת. הרזולוציה של פלזמה אומנם יותר נמוכה, בדגמים הפשוטים, אבל (ויש אבל גדול) העומק המדהים של הגוונים השחורים והצבעים העשירים (בפלזמה צבעים נמדדים במיליארדים) מפצים על כך בהחלט. בנוסף, האיכות בשידורים SD טובה פי כמה וכמה בהשוואה ל-LCD אפילו ליקרות ביותר שבהן.

בנוגע לרזולוציה, שוב, זה גם עניין של יחס גודל מסך : מרחק ישיבה. אם תיקח LCD 42 ברזולוציה FHD ופלזמה 42 עממית ברזולוציה 1024X768, תריץ סרט HD אמיתי ותשב במרחק חצי מטר, תראה הבדלים מסויימים ברמת הפירוט והחדות. אבל אם תיקח את אותן הטלוויזיות, תריץ את אותו התוכן ותשב במרחק שפויי יותר, נגיד 2.5 - 3 מטר, לא תראה שום הבדל ברמת הפירוט. מה שכן תראה זה את הצבעים המציאותיים יותר של פלזמה וגוונים אמיתיים של שחור. אם יש כסף אפשר לרכוש פלזמה FHD ואז באמת נהנים משני העולמות. (SD ו-HD)

בגדול שתי הטכנולוגיות לא טובות במיוחד, אבל פלזמה זה הרע במיעוטו. הטכנולוגיה האמיתית נקראת , אבל יש עוד 5 - 7 שנים עד שהיא תכנס לייצור המוני. בינתיים נמשיך להתפנק על הפלזמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מה הסכום שאתה מגדיר "פלאזמה איכותית" נגיד בגודל 42''? אל לך לשכוח שהכל סובב סביב התקציב- כסף.

בקשר לתאורה/קרני שמש - אולי לך לא. לי זה מפריע וכמו שאתה לא היחיד, גם אני לא וזה יכול להציק מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול השאר, הודעות מעתה והלאה שלא קשורות לדיון(כלומר, לא מתייחסות ספציפית לממיר ולמסך של פותח הדיון) יחשבו כספאם ויחולקו אזהרות בהתאם.

Ofirr, lev-27, קיבלתם אזהרות על ספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ז'אקו הצטרף אליהם.

שוב, אם זה לא היה ברור, נושא הדיון הוא בעיית האיכות של RoMEo, ולא LCD נגד פלזמה.

כול מי שיסטה מנושא הדיון יקבל אזהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ז'אקו הצטרף אליהם.

שוב, אם זה לא היה ברור, נושא הדיון הוא בעיית האיכות של RoMEo, ולא LCD נגד פלזמה.

כול מי שיסטה מנושא הדיון יקבל אזהרה.

תגיד, הכל בסדר בראש? חברה לא נותנת? מה זה לעזאזל? מי ישמע איזה ספאם הולך פה. בסך הכל מנהלים דיון על טלוויזיות. אלוהים ישמור איזה מנהלים מגעילים. בחיים שלי לא ראיתי כזה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...