איכות צפייה גרועה ב- LCD - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איכות צפייה גרועה ב- LCD

RoMEo

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בולשיט.

הסקארלט החדשות של LG לא רעות בכלל, גם ב HD וגם ב SD. לקבוע משהו נחרצות על סמך האיכות המזוויעה שרואים בחנות זה פיגור- זה מחובר שם למפצל, ואלוהים יודע מה המקור, או איך כיילו שם כל טלויזיה (אם בכלל)

בנוסף, כל הסאמסונג החדשות מכל הסדרות, (אלו שמסומנות ב A, כמו לדוגמה 40A450) פשוט מדהימות ב HD, וכולן חוץ מה A330 גם אחלה ב SD.

אני מניח שאתה יודע שסאמסונג זה גם קוריאני....

אני יכול לקנות כל טלוויזיה של LG לפי מחירון יבואן ואני עדיין לא עושה את זה. ראיתי את הסקארלט הזאת בכל תנוחה אפשרית ודרך כל חיבור אפשרי. היא אפילו גרועה בשידורים YES HD בהשוואה לטלוויזיות אחרות. ככה זה אצל LG. פלסטיק מבריק ונתונים מנופחים.

כן, אני מודע לכך שסאמסונג זו חברה קוריאנית. וגם הם לדעתי זבל. לפעמים יש להם דגמים מוצלחים פה ושם, אבל בגדול עוד חברה המתמחה בפלסטיק מבריק וניפוח נתונים.

רוצה LCD איכותי? קנה Panasonic. טלוויזיות מעולות עם פאנל Alpha- מאד איכותי. גם Hitachi טובים ב-LCD. אין להם שם בארץ והיבואן די גרוע, אבל המותג מאד איכותי. Philips גם לרוב מייצרים טלוויזיות מאד איכותיות. ו- זה זבל קוריאני המיועד למדינות מתפתחות באסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוודא שהממיר מוציא אות ב 16:9 ולא ב 4:3 (בהגדרות של הממיר)

(האיכות עדיין תהיה לא משהו)

איך אני מגיע למסך הגדרות בממיר של YES?

אני יכול לקנות כל טלוויזיה של LG לפי מחירון יבואן ואני עדיין לא עושה את זה. ראיתי את הסקארלט הזאת בכל תנוחה אפשרית ודרך כל חיבור אפשרי. היא אפילו גרועה בשידורים YES HD בהשוואה לטלוויזיות אחרות. ככה זה אצל LG. פלסטיק מבריק ונתונים מנופחים.

כן, אני מודע לכך שסאמסונג זו חברה קוריאנית. וגם הם לדעתי זבל. לפעמים יש להם דגמים מוצלחים פה ושם, אבל בגדול עוד חברה המתמחה בפלסטיק מבריק וניפוח נתונים.

רוצה LCD איכותי? קנה Panasonic. טלוויזיות מעולות עם פאנל Alpha- מאד איכותי. גם Hitachi טובים ב-LCD. אין להם שם בארץ והיבואן די גרוע, אבל המותג מאד איכותי. Philips גם לרוב מייצרים טלוויזיות מאד איכותיות. ו- זה זבל קוריאני המיועד למדינות מתפתחות באסיה.

ניקח לדוגמא את הסמסונג 32A450, יש לך אחרת בתקציב (3500 ש"ח) שעדיפה עליה? אני לא רואה.

חד משמעית, כל הביקורות מעידות על כך שהיא הטלויזיה הטובה ביותר בטווח תקציב הזה.

אחי בידיוק רוצה לקנות LCD 32inch לחדר בעיקר לXBOX 360 ואני דיי עוקב ברשת, וזו הטלויזיה שהמלצתי לו לקנות. בנתיים המלצתי לו לחכות עם זה בגלל המיתון כדי שירוויח יותר, אבל כנראה עוד שבועיים הוא ילך לרכוש.

המלצה אישית שלי - קנה MADE IN JAPAN

איך אפשר לדעת מלכתחילה איפה מיוצרת הטלויזיה?

פשוט אתה בא למוכר ושואל אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני לא יודע על מה אתם מדברים, יש לי טלויזיה של LG וממיר דוקסיס של הוט ובהתחלה באמת ראו גרוע, קניתי כבל איכותי Scart to S-Video עם חיבורי זהב ויש שיפור מאוד משמעותי ואני מאוד מרוצה באופן כללי, כמובן שאין מה לדבר על חיבור ל והנייד שלי, רואים פלאים.

בקשר לשחור/לבן בעת חיבור ל S-Video פשוט צריך להיכנס להגדרות הממיר, כך:

תלחץ על כפתור ה Services -- הגדרות מערכת -- הגדרות תמונה:

תשנה כך:

פורמט תמונה 16:9

מסך רחב: ON

יציאת וידאו: SVHS

אני מקווה שזה יעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה בחשיבה

אכן קנית חדשה - אשר מותאמת לשידורי HD ולא ל- SD

אם היית רוצה לראות טוב שידורי SD היית צריך לקנות טלביזיה CRT רגילה והיית רואה שידורים יפים (TOSHIBA BOMBA 100HZ)

:yelclap:

זה בדיוק מה שאני עושה.

למזלי עשיתי בדיקה יסודית לפני וכך לא ניסחפתי אחרי ההיפ הדיבילי של טלוויזיות lcd .

יש לי 29 אינץ CRT 100 הרץ ששמה בכיס הקטן את טלויזיות ה-lcd הטובות ביותר ככול שזה נוגע לשידורי רגילים.

לצורך תכני HD שאני מוריד מהרשת יש לי מסך מחשב איכותי שמציג לי ברזולוצייה של 1900X1080 .

אגב,מבחינתי יכולים לקחת את ה-blueray שלהם ולדחוף לתחת.

אין לי שום כוונה לקנות נגן BR גם אם הוא יעלה 5 שקל וזאת משום שגם אם אני אשכור סרט BR מסיפריית וידיאו ,בגלל כל הגנות ה- לא אוכל

לעשות ממנו העתק כמו שניתן לעשות עם כמעט כל סירטי ה- וגם לא אוכל בכלל לראות אותו מפני שכל החומרה שלי לא תומכת בכל ההגנות הדפוקות האלו.

SONY ירתה לעצמה כדור ברגל.

אני את תכני ה-hd אמשיך להוריד מהרשת ולשמור על הדיסק הקשיח הענק שלי ......ואילו מבחינתי יכולה ללכת לאלף עזעזל....

עצתי לפותח הפוסט,גם אם תשקיע בכבלים איכותיים, אתה אומנם תקבל שיפור משמעותי אבל עדיין התוצאה תהיה מאכזבת.

הדבר הכי משמעותי שיכול לעזור לך זה פשוט לשבת קצת רחוק יותר מהמסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...