האם אתם בעד כניסה קרקעית לעזה נא להצביע - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם בעד כניסה קרקעית לעזה נא להצביע

יניב קופר

האם אתם בעד כניסה קרקעית לעזה נא להצביע  

1366 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד כניסה קרקעית לעזה נא להצביע

• כן
    • לא
    • להמתין
    • להפציץ רק מהאויר
    • להגיע להסכם רגיעה

Recommended Posts

לא להכניס חיילים

עוד פעםן חטופים?

עוד פעם טווח?

עוד פעם מתים?

לא צריך!

חייל האויר עושה עבודה נפלאה גם בלי הרגלים

ואני חושב שזה דיי והותר

רק שיפסיקו כבר להפציץ לנו תעיר

לא הלכתי ברחוב כבר שבועעעע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השיקול של חיי אדם קשה מידיי כדי להסתכן במצב הנתון, אולי אחרי עוד חודש קטישה,

אז יהיה נכון להכניס חיילים, כרגע אסטרטגית זה מסוכן מדיי ומוטעה ךדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אני זוכר מבצע קרקעי שקראו לו חומת מגן

אני זוכר שבחומת מגן הייתה כניסה מסיבית של כוחות חי''ר ושיריון

אני גם זוכר שחומת מגן הייתה הצלחה.

אנשים פה לא מבינים שהפחד הזה מאבדות בקרב חיילי צה''ל (למרות שהוא במידה מסויימת צודק)

מוגזם.במלחמה חיילים ימותו אין מה לעשות אבל אם אתה לא תסכן את אותם חיילים אזרחים ישראלים ימשיכו למות

האם זה לא תפקיד הצבא להגן על אזרחי המדינה ?

נ.ב.

ציטוט שמצאתי מכתבה במעריב משבוע שעבר (אני אישית לא קראתי את הכתבה ואני לא יודע על מה הכתבה )

" אחרי "חומת מגן" אמרו אנשי תנזים לחוקריהם מהשב"כ, שעד שלא נתקלו בחיילי צה"ל פנים אל פנים לא הייתה להם תחושה אמיתית של עוצמת . הפצצות ממטוסים נתפסו בעיניהם לא רק כהוכחה שהישראלים חוששים להילחם, אלא גם כלגיטימציה לפיגועי התאבדות: אתם פוגעים בנו בכלים שאין לנו מה לעשות נגדם, גם אנחנו נשתמש בכאלה. "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד. אתה לא רציני.

1. אתה עורך את הסקר (ובכך קולות אבודים לאופציה החדשה. זה כמו שאני אפתח סקר, אתן 2 אופציות, ואוסיף שלישית יום לפני הנעילה !!!!). אתה מטה את הסקר לשקף תוצאות שאינן אמיתיות. זוהי התנהגות של נעל. (וואו ! רק 1 בחר באופציה האחרונה שנוספה רק אתמול, אחרי שרוב משתתפי התרד הצביעו....) :kopfpatsch:

2. מתי הסקר ננעל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד. אתה לא רציני.

1. אתה עורך את הסקר (ובכך קולות אבודים לאופציה החדשה. זה כמו שאני אפתח סקר, אתן 2 אופציות, ואוסיף שלישית יום לפני הנעילה !!!!). אתה מטה את הסקר לשקף תוצאות שאינן אמיתיות. זוהי התנהגות של נעל. (וואו ! רק 1 בחר באופציה האחרונה שנוספה רק אתמול, אחרי שרוב משתתפי התרד הצביעו....) :kopfpatsch:

2. מתי הסקר ננעל ?

,ומוסיף שלישית יום לפני הנעילה .חברי היקר זה בהתאם להתפתחות של המצב!! זוהי התנהגות של נעל. שמור בבקשה על שפה תרבותית
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שחזר משם לבית בכדי להביא ציוד לחימה נדרש שהשארתי בבית כמו ווסט וכדומה (הייתי בקורס מכי''ם ולא רציתי שייגנבו לי את הדברים מבסיס האם).

אנחנו רק מחכים לאישור כניסה רחב!

צריך להכנס בכדי לטהר את השטח מהג'וקים האלה...תקיפה אווירית היא חזקה, אך אינה מספקת.

צריך להכנס כוח שריון ורגלי...אך לפני הכל צריך לטהר את השטח מוקשים, השטח הזה הוא פשוט שד''מ ענק!

חבר'ה, תחזיקו לנו אצבעות!

אני חוזר לשם היום, בעצם עוד שעתיים יש לי אוטובוס...........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שחזר משם לבית בכדי להביא ציוד לחימה נדרש שהשארתי בבית כמו ווסט וכדומה (הייתי בקורס מכי''ם ולא רציתי שייגנבו לי את הדברים מבסיס האם).

צריך להכנס בכדי לטהר את השטח מהג'וקים האלה...תקיפה אווירית היא חזקה, אך אינה מספקת.

צריך להכנס כוח שריון ורגלי...אך לפני הכל צריך לטהר את השטח מוקשים, השטח הזה הוא פשוט שד''מ ענק!

בהצלחה, תחזור בשלום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריך להיכנס בהם בכל הכל..חייל אוויר,שריון,רגלי,תותחנים - הכל! :2gunsfiring: :2gunsfiring: :2gunsfiring:

הם צריכים ללמוד סופסוף עם מי יש להם עסק פה, הם לא יכולים להפציץ אותנו כאילו אנחנו חמורים ושאנחנו לא נעשה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה אחי היקר, לך ולכל חיילי צה''ל תמיד, ובמיוחד אם תצטרכו להיכנס לשם.

אם כי אני בספק שיכניסו כרגע חיילים. במצב הנוכחי פעילות מן האוויר מסביב לשעון היא כל מה שיציעו לעזה.

במידה וחס ושלום יהיו עוד הרוגים אצלנו, תגיע כניסה רגלית. ביינתים אף אחד לא רוצה להכניס חיילים(לא מפחד האבידות.), מחכים לראות מתי החמאס יתעורר ויבין מה קרה לו, מי עומד מולו, וירד מן העץ בלי דרישות מגוחכות.

כך או כך, אני מאמין שפעולה רחבה ברצועה, לא תסב אבידות לצה''ל.

אנשים ברחוב סבורים שכניסה רגלית זה משהו כמו, ירי תוך כדי נסיעה מנקודה א עד ח.

מה שזה באמת נסיעה עם כל הדי 9 והכלים הכבדים מקדימה, חיילים מאחורה, ואחר כך ירי. כל מטר אדמה\דירה שתיתפס, תאובטח מכל הכיוונים. אחרי אינספור פעולות בעזה בשנים האחרונות, ולבנון, ספק ענק ועמוק, אם חמאס(הרברבן) יכול לגרום לנו נפגעים כמו בלבנון 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כי אני בספק שיכניסו כרגע חיילים. במצב הנוכחי פעילות מן האוויר מסביב לשעון היא כל מה שיציעו לעזה.

במידה וחס ושלום יהיו עוד הרוגים אצלנו, תגיע כניסה רגלית. ביינתים אף אחד לא רוצה להכניס חיילים(לא מפחד האבידות.), מחכים לראות מתי החמאס יתעורר ויבין מה קרה לו, מי עומד מולו, וירד מן העץ בלי דרישות מגוחכות.

במצב הנוכחי נגמרו כבר מטרות "איכותיות" והסיבה היחידה שעוד לא נכנסו זה הבוץ העזתי (במובן הישיר עקב תנאי מזג אוויר לא נוחים)

והחמאס לא ירד מהעץ זה הדבר היחיד שנשאר לו, השאלה היא האם אנחנו נגרום לכך שיורידו אותו מהעץ או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב הנוכחי נגמרו כבר מטרות "איכותיות" והסיבה היחידה שעוד לא נכנסו זה הבוץ העזתי (במובן הישיר עקב תנאי מזג אוויר לא נוחים)

והחמאס לא ירד מהעץ זה הדבר היחיד שנשאר לו, השאלה היא האם אנחנו נגרום לכך שיורידו אותו מהעץ או לא.

טעות.

יש המון ראשי חמאס שעדיין ממתינים לפגוש את אללה מקרוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...