שאלה בקשר ל4870X2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל4870X2

segev22

Recommended Posts

אני מעוניין לרכוש את הכרטיס הנל.

ברשותי ספק כח 520 וואט של .

יש לי תקע אחד של 6 פינים לכרטיס מסך.ולפי מה שהבנתי בכרטיס יש חיבור אחד של 6 ואחד של 8.

השאלה שלי אם אני מקבל מתאם עם הכרטיס מסך גם ל8 פינים או שאני יהיה חייב לרכוש ספק כח חדש יותר? ???

בתודה מראש שגב שטובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק די גבולי

בעקרון לכרטיס המסך הזה דרוש של 550W ומעלה. אולי אולי אולי הספק שלך יכול להחזיק

דרך אגב, למה אתה רוצה לקנות אותו? אחד הכרטיסים היותר לא משתלמים שקיימים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק שנותן מספיק לכרטיסים כאלה מגיע מראש עם החיבורים הנדרשים (או לפחות 2X6PIN). ספק הכולל יציאה לכרטיס אחד בלבד, לרוב יוכל לתמוך בכרטיס אחד בלבד (ולא כרטיסים כפולים או מערך כרטיסים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק תומך ...

אל תשאלו איך אבל ככה היה רשום על האריזה...

חוץ מזה שהכרטיסם החדשים של ATI לא דורשים כמעט הספק... אם אני לא טועה כרטיס 4870 עם אחת דורש 125 וואט...

השאלה שלי אם מקבלים עם הכרטיס עצמו מתאם ממולקס ל8...כי לפי מה שקראתי בפורומים בחול מקבלים מתאם מ-6 ל-8.

דרך אגב אני מתכנן גם להוסיף QX9650.... או Q9450 לא סגור על זה עדיין. אני פשוט אוהב לעשות המהרות אז אני ממש חם על הQX אבל הוא יקר מאוד אני מחכה למשומש במחיר מציאה. בעיקרון זה לא משנה הרבה את צריכת ההספקים שלי כי ה-45 ננו מטר צורך פחות בהרבה מה-65 ננו מטר 10-15 וואט לפה או לשם לא יורגש אולי בOC אני ירגיש משהו...(מצטער שגלשתי מהנושא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הספק יחזיק..

2. כל חברה והבאנדל שלה..תריץ חיפוש על הכרטיס מסך מהיצרנית שאתה רוצה לקנות..ותראה מה המגיע איתו..

3. ובשם כל הOC שאתה עושה..למה אתה צריך QX9650...בזבוז כסף מוחלט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני רוצה את הQX9650...?

א.מכפלה...

ב.סט פקודות שלא תקבל באף מעבד שהוא לא אקסטרים....

ג.אתה צודק זה בזבוז כסף אבל העסק הזה ממכר .

גם אם תביא את הQ9450 לאותה מהירות שעון כמו באקסטרים לא תשיג תוצאות כמו האקסטרים כי מתוכנן למקסימום של ביצועים.

אני לא יעבור כל כך מהר לCORE I7 כי אני רואה טוב מאוד איך הוא בOC ....(והוא לא טוב).

לעבור למעבדים החדשים כרגע זה בזבוז במיוחד לבעלי מערכות חזקות.

אם אתה רוצה נמשיך לדון על זה בפרטי.

כרגע אני פשוט שמח שATI חזרו "לשלוט" בשוק של כרטיסי המסך פשוט מגיע להם...וגם שהם לא שלטו בשוק הזה מבחינת טכנולוגית הם היו צעד לפני אנווידיה ב100 אחוז מהמקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...